Szybkie płatności online w sklepie internetowym

Blue Media – prowizja 1.39%

Szybkie i Bezpieczne płatności internetowe Blue Media na platformie Selly.pl to  wygodna obsługa dla właścicieli sklepów. Bardzo niska prowizja i przejrzysty sposób prezentacji płatności w koszykach sklepów, który skraca ścieżkę zakupową dla klienta. Zaoferuj klientom szybkie przelewy internetowe z kilkudziesięciu banków, autoryzacje kart płatniczych, płatność mobilną BLIK oraz możliwość obsługi zakupów poprzez raty online.

Szybkie Płatności Blue Media

Co wyróżnia Szybkie Płatności Online Blue Media? To, że zapewniają SPOKÓJ!

Szybkie płatności Online Blue Media wyróżnia łatwość obsługi, szybkie zwroty i pełna kontrola z poziomu panelu w platformie selly. Prowadząc biznes potrzebujesz sprawdzonych, pewnych rozwiązań i partnerów, którym możesz zaufać. Od nas otrzymasz jedno i drugie!
Skorzystaj z kompleksowego rozwiązania do obsługi płatności online. Pozwól swoim klientom płacić tak, jak im wygodnie, a sobie zapewnij spokój.
Każde połączenie ze stroną płatności jest szyfrowane i zabezpieczone przez certyfikat SSL, chroniący dane użytkownika i dane transakcyjne. Masz gwarancję bezpieczeństwa i stabilności w zakresie obsługi płatności na każdym etapie realizacji transakcji. Nad szybką aktywacją i bezpieczeństwem czuwa Blue Media S.A., która jest krajową instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF).

Zobacz jak działają szybkie płatności w wybranych sklepach!

Sklep internetowy MebleM4

Sklep z odzieżą visciolafashion

Sklep AGD elektrohome.pl

Sklep internetowy Megaplytki24

Sklep z klockami LEGO – lubieklocki.pl

Sklep internetowy Apteczka24.pl

Najważniejsze zalety płatności Blue Media na platformie Selly.pl:

Promocyjna bardzo niska prowizja niezależnie od obrotów przez pierwsze 6 miesięcy

⇒ Szybka aktywacja płatności nawet w jeden dzień roboczy bez papierowych umów

⇒ Automatyczna integracja bez jakichkolwiek konfiguracji technicznych

⇒ Darmowa realizacja zwrotów wpłat bezpośrednio z panelu sklepu

⇒ Wypłaty z całego dnia przelewane na konto sklepu w ciągu 24 godzin

⇒ Codzienne raporty o zrealizowanych transakcjach w ciągu dnia.

Jak uruchomić płatności?

  • Zarejestruj serwis
    KONFIGURACJA / Formy płatności wejdź do edycji płatności „Szybkie płatności internetowe” (id=29). W sekcji KONFIGURACJA wybierz „Rejestracja serwisu”.
  • Wykonaj przelew weryfikacyjny
    Przelew wykonasz przez Płatności Online Blue Media od razu po wysłaniu formularza rejestracji. W ciągu 3 godzin Blue Media zweryfikuje Twoją rejestrację.
  • Aktywuj kanały płatności
    Po otrzymaniu akceptacji rejestracji powróć do edycji płatności i wejdź do menu „Kanały płatności”. Domyślnie aktywowane zostaną wszystkie kanały. Możesz wyłączyć wybrane kanały lub zmienić im kolejność. Aktywuj formę płatności w sklepie.