Jeżeli rozpoczynasz działalność e-handlową to musisz zadbać o wiele elementów, m.in: dowiedzieć się jak założyć sklep internetowy, wybrać odpowiedni skrypt sklepu internetowego, zadbać o bazę produktów i o promocję swojego sklepu.


Idealnym rozwiązaniem na start jest skorzystanie z gotowej platformy sklepów zapewniającej wsparcie techniczne oraz hosting Twojego biznesu. Warto jednak pamiętać o tym, by było to rozwiązanie, które nie będzie ograniczać rozwoju sklepu i poszczególne opcje da się dostosowywać do własnych potrzeb. Jaki sklep internetowy spełni takie oczekiwania? W Selly.pl rozwój sklepu internetowego pod kątem indywidualnych opcji wpisany jest w plan abonamentowy o nazwie Standard.

Po wybraniu platformy warto podpisać umowę z firmą oferującą szybkie płatności internetowe (duża wygoda dla kupujących). Następnie konieczne jest rozpoczęcie współpracy z przewoźnikami (Poczta Polska oraz firmy kurierskie lub brokerzy usług kurierskich). Dzięki podpisaniu umowy możemy liczyć na rabaty uzależnione od liczby przesyłek nadawanych w danym miesiącu.


Przed faktycznym uruchomieniem sprzedaży należy również opracować wszystkie ważne podstrony informacyjne dla klientów, zwłaszcza regulamin (ważne jest wykluczenie klauzul niedozwolonych według UOKiK) oraz politykę prywatności (baza klientów powinna być zgłoszona do GIODO). Później zostaje wypełnienie sklepu towarami do sprzedaży i rozpoczęcie działań marketingowych, które sprowadzą do nas pierwszych klientów. Do najpopularniejszych form promocji e-sklepu należą: pozycjonowanie strony (SEO), płatna reklama w wyszukiwarce Google (AdWords), porównywarki cen oraz stosowanie e-mail marketingu. Platforma Selly.pl wspiera efektywne wykorzystanie tych wszystkich obszarów, dostarcza także narzędzi do budowania lojalności z kupującymi.


Jeśli dopiero szukasz pomysłu na biznes i chcesz założyć sklep internetowy, ale nie wiesz, co konkretnie sprzedawać, to z pomocą przychodzą automatyczne integracje z hurtowniami. Dzięki dostępnym narzędziom, Selly umożliwia integrację oferty z dosłownie każdym dostawcą produktów. Możesz wybrać dystrybutorów z wielu branż (Komputery, RTV, Książki, Ubrania, Filmu, Miliraria, Zegarki czy Biżuteria) i po dopełnieniu wymaganych formalności wystartować ze sprzedażą. Czasy, kiedy poszukiwanie hurtowni czy dostawców, a później konieczność ręcznego poprawiania własnej oferty w sklepie internetowym już dawno minęły. Dzięki takiemu rozwiązaniu w Twoim biznesie odejdzie sporo kosztów związanych z koniecznością utrzymywania własnego magazynu produktów - wystarczy, że będziesz trzymać u siebie bestsellerowe pozycje (10 czy 20% całej oferty), a resztę sprowadzać dopiero pod konkretne zamówienia klientów. Oszczędności w tym zakresie z powodzeniem można zaś przeznaczyć na działania marketingowe.


Dodatkowo, na Selly nie musisz ograniczać się wyłącznie do handlu tradycyjnymi towarami. Skrypt sklepu internetowego daje do dyspozycji także sprzedaż plików, dzięki czemu Twoja oferta może składać się z ebooków i/lub audiobooków przesyłanych drogą elektroniczną.


Jeżeli chcesz przenieść swój działający sklep na platformę Selly to wiedz, że możesz liczyć na pełne wsparcie naszego zespołu, który wykonał już setki wdrożeń dla firm. Wiele gotowych platform sklepowych nie oferuje tego, co Selly - możliwości rozwoju systemu w zależności od konkretnych potrzeb pojawiających się w biznesie. Jeżeli Twoój obecny skrypt sklepu internetowego nie zapewnia Ci swobodnej ewolucji, to wybierając Selly możesz liczyć na sprawne przeniesienie całej bazy produktów i klientów oraz wsparcie przy konfiguracji sklepowego. Zapewniamy opiekę nad serwerami czy kodem źródłowym całego systemu, dzięki czemu nie trzeba martwić się o aspekty techniczne i można zająć się handlem. Dzięki Selly skupiasz się zatem na tym, co w tym biznesie jest najważniejsze.

Powyższej strony wyszukano za pomocą zapytań: skrypt sklep internetowy, sklep internetowy skrypt.