Przeciętny użytkownik Internetu korzystający z wyszukiwarki (np. Google) sprawdza tylko kilka pierwszych wyników wyszukiwania, co oznacza, że klienci zainteresowani zakupem produktu, skorzystają z oferty stron znajdujących się najwyżej w wynikach wyszukiwania. A wysokie pozycje zapewnia właśnie pozycjonowanie.Rekomendacje firm pozycjonujących:

Pozycjonowanie sklepu internetowego jest obecnie koniecznością, aby sklep osiągnął sukces. Współpraca Selly z firmą Gebuko Sp. z o.o - specjalizującą się w pozycjonowaniu, sprawiła, że oprogramowanie sklepu jest znakomicie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Wielomiesięczna współpraca z tą firmą potwierdza jej skuteczność w pozycjonowaniu z zachowaniem bezpieczeństwa.

Dla każdego sklepu internetowego dobierana jest indywidualna metoda pozycjonowania w zalezności od charakteru i oferty sklepu. W razie potrzeby GEBUKO łączy pozycjonowanie sklepu z innymi działaniami marketingu internetowego, takimi jak ePR, reklama w mediach społecznościowych, kampanie linków sponsorowanych, czy pozycjonowanie w Mapach Google.

W celu uzyskania doradztwa odnośnie strategii pozycjonowania Państwa sklepu internetowego, prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego:

  • Proszę podać imię i nazwisko

  • Proszę podać nazwę firmy

  • Proszę podać numer telefonu

  • Podany e-mail wygląda na nieprawidłowy

  • Proszę podać adres URL sklepu

  • * dane obowiązkowe


Sklepy z przepisem na sukces

Jak bezpłatnie pozycjonować swój sklep? Odwiedź nasz blog: http://www.selly.pl/blog

Blog firmowy poruszający tematy optymailizacji i pozycjonowania sklepu internetowego.
Z nami Twój sklep może odnieść sukces.


Czytaj jak reklamować sklep internetowy »