Bezpłatna konsultacja SEO

Co otrzymujesz podczas eksperckiej konsultacji SEO?


W celu ustalenia terminu bezpłatnej konsultacji, wypełnij poniższy formularz

  • * dane obowiązkowe

  • * Administratorem danych osobowych jest Grupa iCEA Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.

  Konsultacja z ekspertem – jak to wygląda?

  Konsultacja z ekspertem to wirtualne spotkanie z naszym specjalistomSEO/SEM, który kierując się planem ekspertyzy dokona dogłębnej analizy Twojej strony. Specjalista udostępni Ci podgląd ekranu swojego komputera, dzięki czemu na bieżąco będziesz śledzić każdy etap badania Twojego serwisu, a pytania możesz zadawać na bieżąco. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe i wiarygodne. Ta konsultacja daje Ci pakiet wiedzy z zakresu SEO/SEM dotyczący parametrów i sytuacji Twojego serwisu imerytoryczne wskazówki, które warto wykorzystać, by poprawić pozycje Twojej www.

  Krok ITy vs. konkurencja, czyli porównanie widoczności Twojej strony ze stronami konkurencji

  Krok IIanaliza i ocena profilu linkowego Twojej strony

  Krok IIIbadanie jakości i ilości contentu na Twoim serwisie + jego wpływu na pozycje

  Krok IVocena struktury Twojego www + strategia jej rozbudowy

  Krok Voszacowanie jeszcze niewykorzystanego potencjału Twojego serwisu

  Krok VIjak to robi konkurencja, czyli analiza + ocena skuteczności działań konkurencji

  Krok VIIzbadanie pozycji słów kluczowych + ocena ich potencjału

  Krok VIIIprzygotowanie strategii działań SEO/SEM dla Twojej strony/p>

  Czy pozycjonowanie jest dla Ciebie?

  Tak, jeśli:

  Prowadzisz e-commerce.

   

  Prowadzisz sklep internetowy? Pozwól swoim klientom znaleźć bez problemu każdy produkt, który masz w ofercie. E-commerce bez SEO = zaryglowane drzwi do Twojego sklepu.

  Masz lokalny biznes

   

  Jeśli prowadzisz biznes na rynku lokalnym, bądź na nim najbardziej rozpoznawalny spośród konkurentów. Niech wszyscy w okolicy wiedzą co oferujesz!

  Działasz poza Polską

   

  Prowadzisz biznes za granicą? Zadbaj o pozycje na zagranicznym rynku i zmaksymalizuj potencjał Twojej strony.

  Q&A

  Ile kosztuje konsultacja SEO?

  Konsultacja SEO dla klientów Selly jest bezpłatna. Ma na celu wskazanie tego, co można poprawić i ulepszyć, by strona działała sprawniej, co jest cenną wartością oferowaną dzięki naszej partnerskiej współpracy z Selly. Konsultacja nie prowadzi do podpisania umowy, a stanowi jedynie niezobowiązującą formę wsparcia funkcjonalności Twojej strony www. Konsultacja jest bezpłatna, ponieważ wynika to z misji dostarczenia kompleksowej opieki klientowi.

  Ile będzie trwała konsultacja SEO?

  To, ile czasu potrzebne będzie na przeprowadzenie konsultacji, zależne jest od budowy strony. Jeśli Twoja strona jest prosta, możesznastawić się na pół godziny – godzinę. Jeśli Twój serwis jest bardzo rozbudowany i skomplikowany, a branża szczególnie wymagająca – analiza trwać może 3-4 godziny. Niezależnie od tego ekspert przeprowadzi ją od A do Z.

  Jak przygotować się do konsultacji SEO?

  Jedyne, czego potrzebujesz, to komputer z dostępem do Internetu. To narzędzie, na którym będziecie pracować. Jeśli przychodzą Ci na myśl konkretne pytania, o które chcesz zapytać eksperta, warto je zanotować, aby nasz specjalista mógł odpowiedzieć na wszystkie nurtujące kwestie.