Sklepy w wersji
mobilnej

Oprogramowanie sklepu internetowego Selly oferuje w standardzie od roku 2015 tworzenie sklepów w wersji responsywnej, czyli klasycznej i jednocześnie mobilnej odpowiedniej dla telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów. Wyróżniającym elementem wersji responsywnych sklepów Selly jest automatyczne dostosowanie szerokości strony do rozdzielczości ekranu urządzenia mobilnego.

Najważniejsze zalety sklepów responsywnych

  • Dostępne wersje językowe szaty graficznej: angielska (http://demo.selly.pl/en) i niemiecka (http://demo.selly.pl/de).
  • Wyszukiwarka google traktuje sklep jako witryna z wersją mobilną, co poprawia widoczność strony w mobilnych wynikach wyszukiwania Google.
  • Można zwiększyć sprzedaż przez polecanie dodatkowych produktów w samym koszyku (moduł podobny do polecanych produktów na karcie produktu).
  • Moduł tagów może służyć do tworzenia dodatkowych list produktów wg dowolnych cech.
  • Na karcie produktu automatycznie listowane są inne produkty z bieżącej podkategorii.
  • Wdrożone mikrodane w kodzie HTML (rich snippets) wyróżniają produkty sklepu na wynikach wyszukiwania Google (prezentacja ceny i oceny produktów).
responsywne sklepy internetowe

Tworzymy responsywne sklepy internetowe!

Sklepy dostępne są na komputerze, na tablecie i smartfonie!

Nasze Sklepy internetowe dostępne są na wszystkich urządzeniach, także mobilnych. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli dokonać zakupu bezpośrednio z telefonu lub mobilne zapoznać się z ofertą, aby następnie kupić korzystając komputera.