Tworzenie sklepów internetowych

Załóż własny sklep internetowy

Założenie sklepu internetowego

Biznes z dziedziny e-commerce nigdy nie był tak łatwo dostępny. Załóż własną działalność online i rozwiń Swój interes. Przetestuj za darmo nasze oprogramowanie do umożliwiające tworzenie sklepów internetowych - zupełnie za darmo przez 30 dni. Po tym okresie skontaktujemy się z Tobą, by dowiedzieć się, czy jesteś zainteresowany dalszą współpracą. Wszystkie dane wprowadzone w trakcie okresu testowego zostaną zachowane, jeśli zdecydujesz się na przedłużenie współpracy z nami.


Zależnie od Twojej decyzji, pakiet graficzny dostępny na stronie, będzie wybrany spośród jednego ze standardowych, darmowych szablonów lub płatnych, dostosowanych do Ciebie pakietów graficznych. Możesz również także dostarczyć własny projekt, wtedy koszt będzie wiązał się jedynie z jego wdrożeniem.

Posiadamy dwa wygodne plany abonamentowe. Standard dedykowany jest dla małych oraz średnich przedsięwzięć oraz Plus, który posiada większe limity i umożliwia zamawianie dodatkowych funkcjonalności. Oba abonamenty są znacznie tańsze w przypadku uiszczenia z góry opłaty na cały rok.

Wypełnij dokładnie formularz zamówienia i rozpocznij tworzenie sklepu internetowego, a już wkrótce będziesz mógł się cieszyć własną, działalnością online.

Domena

 • Tymczasowy adres sklepu: http://.selly24.pl help-icon
  Przetestuj bezpłatnie i bez zobowiązań oprogramowanie przez 30 dni. Po okresie testowym wprowadzone dane zostaną zachowane jeśli zdecydujesz się opłacić abonament. Docelowa domena sklepu zostanie podłączona po zakończeniu okresu testowego.

  Podłączenie docelowej domeny odbędzie się po zakończeniu okresu testowego bez utraty wprowadzonych danych.

 • http:// help-icon
  Wpisz domenę, pod jaką będzie otwarty sklep bez okresu testowego. Domenę należy skierować na serwery DNS: dns1.selly.pl, dns2.selly.pl. Podłączenie domeny docelowej odbędzie się po opłaceniu pierwszego abonamentu.

Plan abonamentowy

 • Zalecany dla wszystkich małych i średnich sklepów. W abonamencie pełna funkcjonalność platformy. Przy opłacie za rok z góry abonament wynosi 99zł/mc.

 • Sklep z większymi limitami i możliwością zamawiania dodatkowych funkcjonalności. Przy opłacie za rok z góry abonament wynosi 199zł/mc.

Pakiet graficzny responsywny

Opłata początkowa:

Dane zamawiającego

 • (numer NIP musi być prawidłowy)

Dane kontaktowe

Informacje dodatkowe

Wszystkie ceny netto, należy doliczyć podatek VAT 23%.