Założenie sklepu internetowego

załóż własny sklep internetowy

Założenie sklepu internetowego

Założenie sklepu internetowego nigdy nie było łatwiejsze. Załóż własny sklep internetowy i rozwiń Swój biznes. Przetestuj za darmo nasze oprogramowanie do sklepu internetowego - zupełnie za darmo przez 30 dni. Po tym okresie skontaktujemy się z Tobą, czy jesteś zainteresowany dalszą współpracą.
Wypełnij dokładnie formularz zamówienia sklepu internetowego.

Domena

 • Tymczasowy adres sklepu: http://.selly24.pl help-icon
  Przetestuj bezpłatnie i bez zobowiązań oprogramowanie przez 30 dni. Po okresie testowym wprowadzone dane zostaną zachowane jeśli zdecydujesz się opłacić abonament. Docelowa domena sklepu zostanie podłączona po zakończeniu okresu testowego.

  Podłączenie docelowej domeny odbędzie się po zakończeniu okresu testowego bez utraty wprowadzonych danych.

 • http:// help-icon
  Wpisz domenę, pod jaką będzie otwarty sklep bez okresu testowego. Domenę należy skierować na serwery DNS: ns1.selly.pl, ns2.selly.pl. Podłączenie domeny docelowej odbędzie się po opłaceniu pierwszego abonamentu.

Plan abonamentowy

 •   help-icon
  Zalecany dla wszystkich małych i średnich sklepów, którym wystarcza pełna funkcjonalność platformy. Abonament opłacany miesięcznie. Przy opłacie za rok z góry - 89zł/mc
 •   help-icon
  Sklep z możliwością zamawiania nowych funkcjonalności. Abonament opłacany miesięcznie. Przy opłacie za rok z góry - 179zł/mc

Pakiet graficzny responsywny

Opłata początkowa:

Dane zamawiającego

 • (numer NIP musi być prawidłowy)

Dane kontaktowe

Informacje dodatkowe

Wszystkie ceny netto, należy doliczyć podatek VAT 23%.