Założenie sklepu internetowego - Własny sklep internetowy w Selly

Założenie sklepu internetowego

załóż własny sklep internetowy

Założenie sklepu internetowego

Założenie sklepu internetowego nigdy nie było łatwiejsze. Załóż własny sklep internetowy i rozwiń Swój biznes. Przetestuj za darmo nasze oprogramowanie do sklepu internetowego - zupełnie za darmo przez 30 dni. Po tym okresie skontaktujemy się z Tobą, czy jesteś zainteresowany dalszą współpracą.
Wypełnij dokładnie formularz zamówienia sklepu internetowego.

Domena

 • Tymczasowy adres sklepu: http://.selly24.pl help-icon
  Przetestuj bezpłatnie i bez zobowiązań oprogramowanie przez 30 dni. Po okresie testowym wprowadzone dane zostaną zachowane jeśli zdecydujesz się opłacić abonament. Docelowa domena sklepu zostanie podłączona po zakończeniu okresu testowego.

  Podłączenie docelowej domeny odbędzie się po zakończeniu okresu testowego bez utraty wprowadzonych danych.

 • http:// help-icon
  Wpisz domenę, pod jaką będzie otwarty sklep bez okresu testowego. Domenę należy skierować na serwery DNS: dns1.selly.pl, dns2.selly.pl. Podłączenie domeny docelowej odbędzie się po opłaceniu pierwszego abonamentu.

Plan abonamentowy

 • Zalecany dla wszystkich małych i średnich sklepów. W abonamencie pełna funkcjonalność platformy. Przy opłacie za rok z góry abonament wynosi 99zł/mc.

 • Sklep z większymi limitami i możliwością zamawiania dodatkowych funkcjonalności. Przy opłacie za rok z góry abonament wynosi 199zł/mc.

Pakiet graficzny responsywny

Opłata początkowa:

Dane zamawiającego

 • (numer NIP musi być prawidłowy)

Dane kontaktowe

Informacje dodatkowe

Wszystkie ceny netto, należy doliczyć podatek VAT 23%.