Integracja sklepu z Morele.net

Serwisy morele.net udostępniają dodatkowe możliwości sprzedaży dla sklepów internetowych. Rozszerzenie swoich kanałów sprzedaży o wspomniany Marketplace pomoże Twojej firmie wygenerować dodatkowy zysk i go zdywersyfikować. Prowadząc własny sklep internetowy w Selly otrzymujesz możliwość prostej integracji z morele.net i rozpoczęcia sprzedaży w tym medium. Wystarczy zgłosić zainteresowanie takim rozwiązaniem, a nasz support pomoże Ci w kompleksowym wdrożeniu. Przeprowadzimy Cię przez cały proces i opowiemy o tym, z czym się on wiąże. 

Korzyści integracji z morele.net 

  • Dostęp do potencjalnych klientów z różnych branży 
Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep w branży wnętrzarskiej, elektronicznej lub innej, istnieje duża szansa, że znajdziesz coś dla siebie. Serwisy dostawcy to nie tylko wymieniony wyżej. Sprzedawcy mogą skorzystać z możliwości oferowania produktów również na sklep-presto.pl, hulahop.pl, amfora.pl lub budujesz.pl.
  • Zwiększenie możliwości sklepu w zakresie sprzedaży swoich produktów 
Jesteś na początku swojej drogi z e-commerce? Myślisz o rozszerzeniu skali działania? Grupa Morele.net to dostęp do około 8 milionów wizyt miesięcznie, z których część może zostać skierowana do Twoich produktów. Kto by nie skorzystał z takiej okazji, jeżeli oferta okaże się konkurencyjna? 
  • Warunki współpracy z Marketplace 
Opinie o Morele.net i serwisach, w ramach których można zintegrować swój sklep internetowy, świadczą o tym, czy warto skorzystać z tego rozwiązania. Pozytywne opinie potwierdzają fakt, że wiele firm odnosi widoczne z wykorzystania morele.net.  Zgłoś do nas swoje zainteresowanie integracją, a udzielimy Tobie wszelkich informacji pomożemy w jej sfinalizowaniu.