Sklepy internetowe

Sklepy internetowe na platformie Selly to najlepsze rozwiązanie dla Twojej branży. Zakładając swój pierwszy sklep nie będziesz się musiał w przyszłości martwić się przenosinami na inne oprogramowanie, co często wiąże się z dużymi stratami w sprzedaży jak i kosztami samej migracji. Możemy wdrożemy każdą potrzebną Tobie funkcjonalność. Masz to zagwarantowane w dedykowanych planach abonametowych i od ponad 10 lat jest to jeden ważniejszych elementów platformy.

Platforma e-commerce bez ograniczeń

Czy potrzebujesz:

 • Otworzyć skuteczny sklep internetowy?
 • Zwiększyć sprzedaż przez uruchomienie hurtowni internetowej?
 • Poszerzyć asortyment o integrację z hurtowniami?
 • Rozwijać swój e-biznes na sprawdzonych przykładach?

Niezależnie od tego, z którym wyzwaniem mierzysz się, wchodząc w branżę e-commerce, uzyskanie właściwej wiedzy pomoże Ci oszczędzić czas i pieniądze. Środki, które w przypadku pominięcia tego etapu, przeznaczyłbyś na testowanie nieefektywnych rozwiązań, pomysłów i technik sprzedaży internetowej, zainwestujesz właściwie. Zapoznając się z poszczególnymi informacjami na tej stronie, a stworzysz sobie możliwość wykonania sklepu raz, a dobrze.

Sklepy internetowe - przykłady

Prezentujemy przykładowe wdrożenia sklepów internetowych z różnych branż. Sprawdź jak personalizowane jest oprogramowanie sklepu do odpowiednich potrzeb. Naszą pasją od ponad 10 lat jest tworzenie konkurencyjnych, skutecznie sprzedających oraz rozwijających się sklepów.

Odpowiednie funkcjonalności sklepu internetowego

Nasza platforma uchodzi obecnie za najbardziej skalowalny system SaaS. Umożliwiamy nieograniczony rozwój sklepu, łatwe zamówienie indywidualnych rozwiązań i wsparcie techniczne na niemal każdym etapie. Znajdziesz tutaj ponad 1200 funkcji w panelu, które pomogą Ci rozwijać firmę i generować coraz większe zyski.

Sklepy internetowe, które odniosły sukces

Sklepy internetowe, które cechują się wysokimi przychodami, znacznym udziałem w rynku lub szybkim wzrostem, zadbały o kilkadziesiąt ważnych elementów. Należą do nich między innymi UX (ang. User Experience), oferta, reklama, szeroki wybór płatności, integracje z dostawcami i hurtowniami, a także skuteczne działania wizerunkowe. Uzupełnij swoją wiedzę na temat sklepów internetowych i zyskaj szansę na dynamiczny wzrost.

Zobacz wszystkie success stories

Sklepy internetowe - pomysły

Jeżeli jesteś na etapie, w którym nie wiesz jeszcze, co i jak będziesz sprzedawał, skorzystaj ze sprawdzonych sposobów poszukiwania najlepszych produktów.

Zobacz jak pomagamy rozwijać sklepy internetowe:

Wprowadź swój e-sklep na wyższy poziom za pomocą skutecznego marketingu

Szukasz rozwiązań w zakresie marketingu internetowego? Chcesz, by tworzone przez Ciebie reklamy skutkowały większym wolumenem sprzedaży? Przeczytaj poniższe artykuły, aby tworzyć akcje marketingowe lub zlecać je na zewnątrz świadomie.
Zyskaj wiedzę, która pomoże Ci się odnaleźć w świecie nowych technologii, skutecznej analityki i efektywnych działań marketingowych. Zaoszczędź czas, który obecnie poświęcasz na rzeczy bez przełożenia na efekt biznesowy.

Sklepy internetowe z najlepszym SEO

Niezbędne narzędzia w sklepie internetowym

Wiesz, czego oczekujesz od swojego sklepu internetowego: Twoja witryna ma być widoczna w internecie, zachęcać klientów do zakupu i być źródłem przychodu. W osiągnięciu tych celów pomoże Selly, które ma najlepszym poziomie:

 • wsparcie SEO w postaci wielu narzędzi w panelu,
 • odpowiednia optymalizacja kodu HTML,
 • potrzebne integracje z Google,
 • największa szybkość działania sklepu.
Dla kogo personalizowany SaaS będzie najlepszy?

To jednak nie koniec. Dajemy Ci dostęp do tworzenia programów partnerskich, automatyzacji dystrybucji kuponów rabatowych, połączenia z mediami społecznościowymi i wielu innych narzędzi, z którymi stworzysz sklep przyjazny użytkownikom!

Integracje z hurtowniami i dropshipping

Możliwości, integracje i importy produktów

Dajemy Ci możliwość integracji sklepu z dowolną hurtownią udostępniającą pliki XML i CSV. Dedykowany moduł pozwala na import produktów, połączony z tworzeniem nowych kategorii, przenoszenia danych prodiktów, zdjęć a nawet wariantów! Działania odbywają się automatycznie – nie tracisz więc czasu na manualne przenoszenie treści.

W jaki sposób współpracować z hurtowniami dropshippingowymi? Oprogramowanie sklepu oferuje moduł, który w prosty sposób pozwala porozsyłać zamówienia do odpowiednich hurtowni.

Dla jakiej branży jest najlepszy sklep internetowy Selly?

Wykorzystaj nasz sklep internetowy do sprzedaży produktów fizycznych i cyfrowych, użyj oprogramowania do obsługi swoich klientów detalicznych jak i hurtowych. Dobrze rozumiesz – oprogramowanie Selly pozwala na prowadzenie sklepu internetowego dla każdej branży: od akcesoriów, mebli, ubrań, skończywszy na ebookach.

Być może nie masz jeszcze pomysłu na swój biznes. Z naszą platformą możesz rozpocząć działalność w modelu dropshipping. Zintegrujemy Twój sklep z dowolnymi dostawcami, nawiążesz więc współpracę z przedstawicielami różnych branż, a Twój asortyment z czasem wykrystalizuje się w zależności od rynku i potrzeb klientów.

Branża - najlepszy sklep internetowy Selly

Gotowe szablony dla sklepu internetowego

Branża - najlepszy sklep internetowy Selly

Czy wiesz, że ponad połowa użytkowników przegląda sieć na urządzeniach mobilnych? Twój sklep internetowy musi więc prezentować się profesjonalnie zarówno na ekranie komputera i laptopa, jak i na niewielkim smartfonie czy tablecie. Dzięki platformie Selly szata graficzna wygląda atrakcyjnie na każdym urządzeniu i w każdej rozdzielczości.

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy gotowe szablony responsywne, a wiec takie, które same dostosowują swój układ do rozmiarów okna przeglądarki. Dla zaawansowanych użutkowników udostępniamy jednak wszystkie szablony, co daje ogromne możliwości samodzielnej zmiany szaty graficznej.

Wsparcie specjalistów Selly

Oprogramowanie jest wyjątkowo intuicyjne w obsłudze – bez problemu samodzielnie uruchomisz internetowy biznes. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej o bardziej zaawansowanych funkcjach lub zastanawiasz się, co jeszcze można osiągnąć z platformą Selly, zgłoś się do nas. Specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie, podsuną najlepsze rozwiązania i posłużą radą. Wykorzystaj nasze ogromne doświadczenie na rynku e-commerce, by dowiedzieć się, w jaki sposób zamienić witrynę internetową w najchętniej odwiedzany przez konsumentów sklep.

Nie wahaj się ani chwili! Już teraz kliknij na stronie przycisk „Załóż sklep” i zacznij działać!

Branża - najlepszy sklep internetowy Selly

Warto zobaczyć

 • Platforma e-commerce bez ograniczeń
 • Przykładowe sklepy internetowe
 • Odpowiednie funkcjonalności sklepu internetowego
 • Sklepy internetowe, które odniosły sukces
 • Pomysły na sklepy internetowe
 • Niezbędne narzędzia w sklepie internetowym
 • Integracje z hurtowniami i dropshipping
 • Klienci kupują oczami – gotowe szablony RWD
 • Wsparcie specjalistów Selly

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 30 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowych 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019