Sklepy internetowe na platformie Selly

Sklepy internetowe Selly to najlepsze rozwiązanie dla Twojej branży. Prezentujemy przykładowe wdrożenia sklepów internetowych sprzedających różne asortymenty. Sprawdź jak spersonalizowane jest oprogramowanie sklepu do Twoich potrzeb. Naszą pasją od ponad 10 lat jest tworzenie konkurencyjnych i skutecznie sprzedających oraz rozwijających się sklepów.

Najnowsze i najlepsze sklepy internetowe

Poznaj sklepy internetowe stworzone w ostatnim czasie

Niezbędne narzędzia w sklepie internetowym

Wiesz, czego chcesz od swojego sklepu internetowego – Twoja witryna ma zachęcać klientów do zakupu i być źródłem przychodu. W osiągnięciu tych celi pomogą niezbędne narzędzia, do jakich masz dostęp dzięki platformie Selly. Mówimy między innymi o marketingu internetowym, na przykład:

wsparciu dla SEO w rodzaju przyjaznych linków,
optymalizacji kodu HTML,
generowania tagów dla producentów oferowanych przez Ciebie produktów.


To jednak nie koniec. Selly daje Ci dostęp do tworzenia programów partnerskich, do realizacji płatności przelewami internetowymi, połączenia z mediami społecznościowymi i wielu innych narzędzi, z którymi stworzysz sklep przyjazny użytkownikom!Możliwości, integracje i importy produktów

W jaki sposób umożliwić jak największej liczbie klientów odnalezienie Twojego internetowego sklepu? Co zrobić, by wydał się on interesujący i opłacalny w porównaniu z propozycjami konkurencji? Oprogramowanie Selly oferuje wiele metod integracji platformy z porównywarkami cen oraz z portalami społecznościowymi – w ten sposób oferta trafia do szerszego grona osób, łatwiej można ją także wyróżnić na tle podobnego asortymentu.


Równie ważna jest możliwość integracji sklepu z dowolną hurtownią. Proces ten pozwala na import produktów, połączony z tworzeniem nowych kategorii, przenoszenia kodów, a nawet zdjęć towaru! Działania odbywają się automatycznie – nie tracisz więc czasu na mechaniczne przenoszenie treści.Dla jakiej branży jest sklep internetowy Selly?

Wykorzystaj nasz sklep internetowy do sprzedaży obiektów fizycznych i cyfrowych, użyj oprogramowania do obsługi swoich klientów detalicznych lub do integracji z hurtowniami. Dobrze rozumiesz – oprogramowanie Selly pozwala na prowadzenie sklepu internetowego dla każdej branży, od motoryzacji, przez akcesoria medyczne, skończywszy na plikach multimedialnych.


Być może nie masz jeszcze pomysłu na swój biznes. Z naszą platformą możesz rozpocząć działalność w modelu dropshipping. Zintegrujemy Twój sklep z dowolnymi dostawcami, nawiążesz więc współpracę z przedstawicielami różnych branż, a Twój asortyment z czasem wykrystalizuje się w zależności od rynku i potrzeb klientów.Klienci kupują oczami – gotowe szablony RWD

Czy wiesz, że ponad połowa użytkowników przegląda sieć na urządzeniach mobilnych? Twój sklep internetowy musi więc prezentować się profesjonalnie zarówno na ekranie komputera i laptopa, jak i na niewielkim smartfonie czy tablecie. Dzięki platformie Selly szata graficzna wygląda atrakcyjnie na każdym urządzeniu i w każdej rozdzielczości.


Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy gotowe szablony RWD – szablony responsywne, a wiec takie, które same dostosowują swój układ do rozmiarów okna przeglądarki. Nie musisz zajmować się uciążliwymi modyfikacjami kodu, bo oprogramowanie wykona tę pracę za Ciebie.


Wsparcie specjalistów Selly

Oprogramowanie jest wyjątkowo intuicyjne w obsłudze – bez problemu samodzielnie uruchomisz internetowy biznes. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej o bardziej zaawansowanych funkcjach lub zastanawiasz się, co jeszcze można osiągnąć z platformą Selly, zgłoś się do nas. Specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie, podsuną najlepsze rozwiązania i posłużą radą. Wykorzystaj nasze ogromne doświadczenie na rynku e-commerce, by dowiedzieć się, w jaki sposób zamienić witrynę internetową w najchętniej odwiedzany przez konsumentów sklep.


Nie wahaj się ani chwili! Już teraz znajdź na stronie przycisk „Załóż sklep” i zacznij działać!Wypróbuj Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 30 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowych 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019