Sklepy internetowe dla domu i ogrodu

Ogólny dział sklepów internetowych z różnymi rodzajami asortymentu. Tu oprogramowanie sklepu Selly świetnie się sprawdza oferując sprzedaż nawet nietypowych produktów, sprzedawanych w różnych jednostkach miary i kształtach.
Sklepy internetowe w kategorii dom i ogród cieszą się popularnością zarówno wśród klientów, którzy coraz częściej wyszukują tego rodzaju produktów w sieci, jak sprzedawców upatrujących w tej sytuacji okazji dla siebie. Stosunkowo szeroki rynek stwarza możliwości i prowokuje do szukania swojej, specyficznej niszy. Wyposażenie domu w sklepie online okazuje się znacznie atrakcyjniejszą opcją dla klientów niż pójście do salonu stacjonarnego i szukanie na własną rękę.
Sklepy internetowe – Jak założyć sklep ogrodniczy?
Każdy, kto choć raz zadał sobie pytanie o to, jak założyć sklep ogrodniczy z pewnością spędził pewną ilość czasu na poszukiwaniach odpowiedniego rozwiązania. Szczególnie na początku drogi trudno jest znaleźć wyjście dopasowane do swoich możliwości i ambicji. Szczęśliwie dla sprzedawców, którzy chcą otworzyć sklep z dekoracjami lub innymi artykułami, Selly dopasowało swoje funkcjonalności i moduły także do tego rodzaju produktów. To tutaj ponosząc stosunkowo mały koszt w postaci opłaty miesięcznej sprzedawca otrzymuje pełne wsparcie techniczne dla swojej witryny i pomoc w przypadku takiej potrzeby. Oprogramowanie oferuje nawet sporą liczbę darmowych szablonów, które pozwolą ruszyć sprzedaż i zwiększyć zyski już od samego początku. Dopiero w miarę, jak sklep będzie rósł na przestrzeni czasu możliwe staje się także domawianie indywidualnych funkcjonalności do doprogramowania, czy nowych szat graficznych. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i budżet przeznaczony na dodanie wybranej opcji.
Ranking internetowych sklepów ogrodniczych – Fajne sklepy z wyposażeniem wnętrz
Wybierając oprogramowanie Selly sprzedawcy, którzy marzą, aby ich przyszła witryna podbiła ranking internetowych sklepów ogrodniczych mają ku temu solidne podstawy. Znaczna ilość sklepów z takimi artykułami jak wyposażenie wnętrz, agrowłókniny, narzędzia ogrodnicze, taczki, kosiarki, artykuły do uprawy różnego rodzaju roślin, węże ogrodowe, dekoracje dla domu, które zyskały miano lidera w swojej branży, sprzedają z wykorzystaniem naszego oprogramowania. Mnogość opcji dotyczących importowania produktów z programu magazynowego, filtrowania przy poszczególnych artykułach, a także rozwiązań ułatwiających optymalizację pod kątem SEO, a później pozycjonowanie witryny czyni sprzedaż przyjemniejszą i przynoszącą regularne efekty. Oczywiście trafienie do czołówki nie jest takie proste. Osiągnięcie tego jest możliwe dopiero po zadbaniu o każdy marketingowy aspekt. Wdrażając jednak skutecznie pozycjonowanie, kampanie w mediach społecznościowych, optymalizację i inne działania marketingowe nasze szanse na pozytywny i szeroki odbiór stają się znacznie większe niż na początku.
Sklep online w kategorii dom i ogród – O co warto zadbać?
Początki w roli sprzedawcy internetowego nie są łatwe. Można zastanawiać się, czy sklep zacznie generować zyski, jakie meble będą najpopularniejsze i co będzie trzeba w nim poprawić. Bez względu jednak na to, czy do sprzedaży trafiły łóżka, krzesła, szafki, komody, lampy, dywany, panele, okna, pufy lub ozdoby, rozmiar sprzedaży zależy od kilku czynników. Uważa się, że wszystko zależne jest od jakości poszczególnych produktów, ich designu, wyglądu sklepu internetowego, łatwości w przejściu klienta przez ścieżkę zakupową, a także od skuteczności prowadzonych przez sprzedawcę działań marketingowych. Szczególnie od tych ostatnich, gdyż komunikacyjne przebicie się w branży meblarskiej wymaga odpowiednich kanałów i doboru technik marketingowych.Użytkownicy, którzy szukają produktów w kategorii dom i ogród w sklepach internetowych zwracają uwagę na estetykę i szybkość sklepu. Im bardziej postaramy się o wygląd sklepu internetowego, tym większa szansa na osiągnięcie zadowalających i długoterminowych rezultatów. Warto w podobnej sytuacji postawić się na miejscu naszego odbiorcy. Każdy chce, aby dom, czyli miejsce, w którym spędza zazwyczaj dużo czasu, było dopracowane nawet w najmniejszym szczególe. Chciałby więc zobaczyć produkty w odpowiedniej ekspozycji, w dobrym oświetleniu, estetycznie zaprezentowane, aby móc wyobrazić sobie te same rzeczy stojące w jego mieszkaniu. Mimo, że rozpoczęcie sprzedaży i otworzenie sklepu z wyposażeniem wnętrz lub artykułami do domu może wydawać się ogromnym wyzwaniem, w rzeczywistości wymaga odrobiny zaangażowania. Wykorzystanie platformy Selly zmniejsza koszt wejścia do biznesu i prowadzenie sprzedaży. Zacznij handel internetowy i ciesz się z przychodzących klientów odpowiadając na trendy obecne na rynku w Polsce!

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • Certyfikat Ceneo.pl dla platform e-commerce 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • Nominacja Dolnośląski Gryf Nagroda Gospodarcza 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • Wspieramy klub KPR Kobierzyce 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • Nagroda - Lider wsparcia w Tworzeniu Sklepu Internetowego 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • Nagroda Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2019 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019