Dla mediów

O platformie Selly

Selly to oprogramowanie sklepu internetowego łatwe w obsłudze dla początkujących i w pełni funkcjonalne dla zaawansowanych sprzedawców internetowych.

Selly oferowane jest w niewielkim abonamencie miesięcznym, co pozwala każdemu przedsiębiorcy natychmiastowo rozpocząć sprzedaż w Internecie. Oprogramowanie sklepu posiada blisko 100 integracji z najważniejszymi i najpopularniejszymi usługami typu porównywarki cenowe, systemy płatności online, systemy ratalne systemy finansowo-księgowe, narzędzia Google, kurierzy i wiele innych. Selly to rozwiązanie dla każdego, kto chce prowadzić skuteczną sprzedaż w Internecie i mieć możliwość indywidualnego rozwoju.

Znamy rynek e-commerce, znamy realia i przede wszystkim rozumiemy Internet, ponieważ nad Selly pracują doświadczeni specjaliści-pasjonaci, którzy przy projektach sklepów internetowych pracują od ponad 10 lat.

Logotypy do pobrania – PDF

logo selly

Logotypy do pobrania – PDF

 

Selly jest znakiem towarowym słowno-graficznym zarejestrowanym w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej pod numerem R.300796 od 2016-12-29 do 2026-12-07.