Załóż własny sklep internetowy
na 30 dni za darmo!

Podanie danych wskazanych powyżej jest konieczne w celu uruchomienia testowej wersji sklepu internetowego, w ramach czynności podejmowanych przed zawarciem Umowy, o której mowa w Regulaminie. Dane są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.

Jeśli wykorzystałeś już okres testowy lub jesteś gotowy do uruchomienia sklepu wypełnij formularz rejestracji sklepu

Tworzenie sklepu internetowego
intuicyjnego w obsłudze i dopasowanego do każdego e-biznesu

Biznes z dziedziny e-commerce nigdy nie był tak łatwo dostępny. Załóż własną działalność internetową i rozwiń Swój interes. Przetestuj za darmo nasze oprogramowanie umożliwiające tworzenie sklepów internetowych – zupełnie za darmo przez 30 dni. Po tym okresie skontaktujemy się z Tobą, by dowiedzieć się, czy jesteś zainteresowany dalszą współpracą. Wszystkie dane wprowadzone w trakcie okresu testowego zostaną zachowane, jeśli zdecydujesz się na przedłużenie współpracy z nami.

Zależnie od Twojej decyzji, pakiet graficzny dostępny na stronie, będzie wybrany spośród jednego ze standardowych, darmowych szablonów lub płatnych, dostosowanych do Ciebie pakietów graficznych. Możesz również dostarczyć własny projekt, wtedy koszt będzie wiązał się jedynie z jego wdrożeniem.

Posiadamy trzy wygodne plany abonamentowe. Standard dedykowany jest dla małych oraz średnich przedsięwzięć oraz Plus, który posiada większe limity i umożliwia zamawianie dodatkowych funkcjonalności. W planie Premium możemy skalować Twój biznes i rozwijać go przez dedykowane moduły. Wszystkie abonamenty są znacznie tańsze w przypadku uiszczenia z góry opłaty na cały rok.

Jak założyć sklep?

Każda osoba, która zamierza otworzyć własny sklep internetowy, powinna mieć świadomość tego, że rozpoczęcie działalności musi zostać poprzedzone wieloma formalnościami. Do najważniejszych czynności należy wybranie formy prawnej – możliwe jest wybranie każdej poza spółką partnerską. Następnie – w zależności od wcześniejszego wyboru – firmę trzeba zarejestrować w CEIDG lub w KRS. Ważne jest także podjęcie decyzji (jeśli nie jest to narzucone odgórnie) o tym, czy chcemy być zarejestrowani jako czynny podatnik VAT oraz, w pewnych sytuacjach, zgłoszenie się do ubezpieczeń ZUS. Dla początkujących polecamy także formę nierejestrowanej działalności gospodarczej, gdzie możesz wypróbować swój pomysł na biznes.

Tworzenie sklepu – proces

Jeśli mamy pomysł na sklep internetowy, należy rozpocząć jego tworzenie. Całym procesem można zająć się samemu, można również zlecić to profesjonalnej firmie. Najważniejsza jest nazwa, wybranie produktu, który chcemy sprzedawać, oraz, ewentualnie, preferencje względem kolorystyki strony online. Niezależnie od tego, kto zajmuje się tworzeniem witryny, ważne jest, by zadbać o atrakcyjny, przejrzysty layout i intuicyjne menu oraz dostosować stronę do urządzeń mobilnych. Należy zadbać również o aspekty logistyczne (magazynowanie, pakowanie, dostarczanie), metody płatności oraz stworzenie profesjonalnego regulaminu sklepu.

Zakładam własny sklep internetowy

Podstawą do otwarcia własnego sklepu internetowego jest wybranie produktów, które chcemy sprzedawać. Najlepszym rozwiązaniem będzie sytuacja, w której nasz asortyment tworzą produkty, na których się znamy i którymi się pasjonujemy. Jednocześnie, należy również pamiętać o tym, by wyróżnić się na tle konkurencji i zaoferować ludziom coś, czego jeszcze nie ma. Pamiętajmy również o chwytliwej i atrakcyjnej nazwie sklepu. Prowadząc sklep internetowy, warto także obserwować konkurencję i badać rynek – bycie na bieżąco pomoże dostosowywać ofertę do zmieniających się trendów i zawsze być na topie.

Co zyskujesz w Selly

✓ Bezpieczeństwo i spokój – sklep zawsze zgodny z polskim prawem i RODO

✓ Rozwój sklepu – bezpłatne aktualizacje i możliwość zamawiania nowych funkcjonalności

✓ Widoczność w wyszukiwarkach – sklep bardzo dobrze zoptymalizowany pod kątem SE

✓ Dowolne integracje bez ograniczeń – zintegrujemy dosłownie każdą hurtownię lub system ER

✓ Dostęp do kodu szablonów – możesz samodzielnie modyfikować wygląd sklep

✓ Pełny komfort pracy – zawsze szybkie działanie sklepu i SLA powyżej 99,9%

Gotowych ponad 100 integracji w każdym planie abonamentowym!

 • Allegro
 • Google
 • Facebook
 • Ceneo, Nokaut, Okazje.info
 • Płatności online
 • Raty i leasing
 • Baselinker
 • DPD, DHL, UPS
 • Poczta Polska
 • Paczkomaty
 • Paczka w Ruchu
 • wfirma.pl, fakturownia.pl
 • edrone, salesmanago
 • Powidomienia SMS

Zobacz wszystkie

Oferujemy także możliwość zamawiania nowych integracji.

integracje
integracje1
integracje3