elektro-hurt.com – hurtownia elektrotechniczna i branża e-commerce

technologia, elektrotechnika

Duże ilości produktów, specyfika branży, a także konkurencja wymaga na przedsiębiorcach dostosowania sklepu do konkretnego profilu klienta docelowego. Wymaga to często zaangażowania, specjalistów na pokładzie, a także odpowiednio skomunikowanych i wdrożonych przewag konkurencyjnych w działalności. Sklep internetowy elektro-hurt.com jest doskonałym przykładem, że długotrwały i regularny wzrost jest możliwy.

Pomoc w wejściu do e-commerce przez Selly – sklep internetowy elektro-hurt.com

Oprogramowanie Selly od samego początku miało pomóc firmie wejść w branżę e-commerce i skuteczną sprzedaż internetową. Firma istnieje od 2008 roku. Chcąc od samego początku wykorzystać wiedzę i doświadczenie w branży elektrotechnicznej, postawiła na sklep online.

elektro-hurt.com

Selly sprostało oczekiwaniom udostępniając do prowadzenia i rozwoju sprzedaży platformę, która:

 • jest prosta w obsłudze przez pracownika sklepu internetowego,
 • posiada kilkaset integracji, z których można swobodnie korzystać,
 • umożliwia z pomocą modułów łatwą konfigurację i wypracowywanie nowoczesnych rozwiązań sprzedażowych,
 • ma w ofercie wiele szablonów graficznych, atrakcyjnych pod kątem UX,
 • cechuje się szybkością i dostosowaniem do działań optymalizujących działanie sklepu,
 • okazała się łatwa w skalowaniu sklepu poprzez wsparcie techniczne i stale rozbudowywaną bazę wiedzy.

Stopniowe budowanie pozycji konkurencyjnej

Celem firmy od początku było stopniowe budowanie pozycji konkurencyjnej i zwiększanie udziału w rynku jako hurtownia elektrotechniczna.

Wyniki w trudnej branży to nie kłopot z Selly

Pewnie wielu z Was kupowało w swoim życiu choć jeden element elektroniczny. Sklepów i hurtowni we wspomnianej branży jest coraz więcej, co zmusza każdy z nich do wypracowywania własnych, indywidualnych przewag.

To bardzo ważne, aby zapewnić klientowi dopracowaną witrynę z szerokim asortymentem do dokonania zakupu, wyboru formy płatności i sposobów dostawy. Wszystko razem, wraz z innymi elementami, sprawia, że ilość zamówień rośnie.

W elektro-hurt.com postawiono niezawodność, szybkość realizacji zamówień i zadowolenie klienta, który wróci, gdy zostanie odpowiednio obsłużony. Jeżeli spojrzymy na staż firmy, która od 2008 roku wypracowuje wspomniane przewagi, strategia musi działać! Towary można odbierać zarówno za pomocą przesyłki, jak i w sklepie stacjonarnym.

Poznaj wybrane rozwiązania

Hurtownia elektrotechniczna dostrzegła braki w ofertach ówczesnych sklepów, które nie były w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Zauważono, że grupa docelowa szuka nowoczesnych rozwiązań, sygnowanych markami najlepszych światowych i polskich producentów.

Decyzja była prosta. Brzmiała ona: “musimy zagospodarować tę niszę!”. Tutaj pomogliśmy my, udostępniając i pomagając w rozwoju sklepu na naszej platformie. Nasze oprogramowanie okazało się w sposób najbardziej optymalny dostosowane do potrzeb sprzedawcy.

Pracownicy w hurtowni elektro-hurt.com stale wprowadzają kolejne zmiany, produkty i inne udoskonalenia. Zarówno pod względem oferty, jak i poszczególnych funkcjonalności.

Sklep i wprowadzone w nim funkcje zobaczycie pod linkiem: https://elektro-hurt.com

hurtownia elektrotechniczna

Dziś firma elektro-hurt.com to jedna z najbardziej rozpoznawalnych witryn w branży. Posiada ona również swój sklep stacjonarny, który możecie odwiedzić w Radwanicach.

Pomysł, determinacja, a przede wszystkim pasja całego zespołu umożliwiły decyzję o rozwoju nowoczesnego magazynu handlowego. Firma starannie gromadzi w nim wyselekcjonowany asortyment. Sprzedawany towar to między innymi produkty z kategorii artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej i mieszkaniowej.

Dziś możemy z dumą przyznać, że po wielu latach, opinie o współpracy pomiędzy nami, a sklepem elektro-hurt.com są pozytywne. Wspólny rozwój i skalowanie sklepów to jedna z naszych nadrzędnych wartości. Cieszy nas fakt, że w tym przypadku każda ze stron osiąga swoje cele i korzyści wynikające ze współpracy przez długie lata.

elektro-hurt.comelektro-hurt.comelektro-hurt.com

Zobacz inne Success Stories

Może Cię jeszcze zainteresować

Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl
bramy, okna, wisniowski sklep.wisniowski.pl – Tworzenie sklepu internetowego dla lidera branży
sklep meblowy w Selly - tyletegotu.pl tyletegotu.pl – Profesjonalny sklep meblowy w Selly

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019