furnimeble.pl – Elastyczność platformy w tworzeniu i rozwoju własnego sklepu

furnimeble.pl - Elastyczność platformy w tworzeniu i rozwoju własnego sklepu

Sklep furnimeble.pl od 2016. roku rozwija się na naszej platformie, skutecznie skalując swoją działalność na przestrzeni czasu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że twórcy sklepu zbudowali go w całości sami, korzystając z dostępnych opcji w Selly. Jak stworzyliśmy warunki, by dokonanie tego było możliwe? Zobaczcie w poniższej historii.

Budowa sklepu na własnych zasadach w Selly

Platforma e-commerce Selly pomogła klientowi zbudować sklep na własnych zasadach, jednocześnie udostępniając mu wszystkie profesjonalne funkcjonalności i fachowe wsparcie supportu wtedy, gdy jest to konieczne.

Duża ingerencja w kod to nie problem w Selly

Celem był samodzielny i niezależny rozwój sklepu przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, obsługi i działania poszczególnych funkcjonalności.

Skuteczna obsługa sklepu w branży meblowej

Nie od dziś wiadomo, że w e-commerce, branża meblowa i każda marka, która wchodzi w ten segment, potrzebuje specjalnych wyróżników, aby odnieść sukces rynkowy. Poszczególne sklepy internetowe wzajemnie się wyprzedzają w tworzeniu nowych rozwiązań, dokładnie spersonalizowanych pod określonego klienta docelowego.

To jedna z najtrudniejszych i najbardziej konkurencyjnych branży, a budowanie w niej coraz większej pozycji wymaga zaangażowania, specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Poszczególne działania często przynoszą skutek dopiero po czasie, dając ich wykonawcom zauważyć efekty.

Sklep internetowy furnimeble.pl posiada w ofercie:

 • meble łazienkowe,
 • armaturę sanitarną,
 • akcesoria łazienkowe

Zespół sklepu znalazł szczególną niszę w branży i wykorzystuje swoje zasoby, by stopniowo i konsekwentnie się w niej rozwijać.

Wybrane rozwiązania, które pomagają osiągać cele

Zespół furnimeble.pl jest z nami od 2016. roku. Pozytywne opinie o Selly w tym wypadku wynikły z większej niż gdziekolwiek indziej elastyczności oprogramowania, jego szybkości, a także bezpieczeństwa.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, w tym przypadku twórcy w całości odpowiadali za projekt sklepu na naszej platformie, wdrażając go wedle własnego uznania. Nasz support i inni specjaliści zapewnili natomiast warunki, w których mogło to się wydarzyć.

Sklep został również dostosowany do urządzeń mobilnych, co było odpowiedzią na nasilający się trend dokonywania zakupów przez użytkowników właśnie w ten sposób.

Możliwość personalizacji własnego sklepu w platformie Selly jest możliwa dzięki dostępności kodu dla zespołów naszych klientów. W ramach pakietu mogą oni nie tylko skorzystać z usług naszych programistów, grafików, projektantów i innych partnerów, lecz na własną rękę wprowadzać preferowane zmiany.

Zespół furnimeble.pl w ten sposób rozwija się od lat, budując jednocześnie coraz większą świadomość marki i sprzedaż.

Kolekcje – Kolekcje to doskonały sposób, by zaprezentować produkty w swoim sklepie w sposób widoczny. W sklepie możemy zobaczyć zdjęcie, które pojawia się przy każdej podkategorii, przy wspomnianej pozycji z menu.

meble do łazienki

Messenger w sklepie – Łączenie sprzedaży w sklepie internetową z aktywnością i responsywnością w mediach społecznościowych staje się współcześnie coraz ważniejsze. Wprowadzenie messengera w sklepie było doskonałym sposobem, by utrzymać kontakt z klientem, który chciałby zadać dane pytania w konkretnym czasie.

furnimeble.pl opinie

Życzymy tym samym dalszych sukcesów z wykorzystaniem oprogramowania Selly, a także budowania pozycji lidera w swojej niszy. Nieustannie tworzone materiały edukacyjne i aktualizacje w cenie oprogramowania, niewątpliwie w tym pomogą!

furnimeble.pl - Elastyczność platformy w tworzeniu i rozwoju własnego sklepumeble do łazienkifurnimeble.pl opinie

Zobacz inne Success Stories

Może Cię jeszcze zainteresować

Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl
bramy, okna, wisniowski sklep.wisniowski.pl – Tworzenie sklepu internetowego dla lidera branży
sklep meblowy w Selly - tyletegotu.pl tyletegotu.pl – Profesjonalny sklep meblowy w Selly

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019