Runshop.pl – Rozwój sklepu internetowego w Selly od 2011 roku

sklep z odzieżą sportową

Prowadzenie sklepu dla biegaczy często wiąże się z wypracowaniem widocznych przewag konkurencyjnych, dbaniem o klienta, koniecznością szybkiej realizacji zamówień i rozwojem marketingu. Runshop.pl doskonale radzi sobie z każdym z wymienionych aspektów, od lat rozwijając sklep na platformie Selly.

Budowanie firmy ze sklepem w Selly

Pierwszy sklep firmy powstał z wykorzystaniem naszego oprogramowania w 2011 roku. Platforma od początku miała umożliwić klientowi skalowanie sklepu i bezproblemową obsługę, z możliwością rozwoju.

sklep z butami dla biegaczy

Dywersyfikacja sprzedaży w profesjonalnym wydaniu

Celem firmy, w którego osiągnięciu pomogliśmy, było budowanie pozycji lidera w swojej niszy. Wykonanie tego zadania wymagało wielu lat systematycznej pracy działu marketingu, prowadzenia działań reklamowych, a także dbaniu o asortyment.

Fundamentem wspomnianych działań musiało zostać oprogramowanie bezpieczne, skalowalne, szybkie i łatwe w obsłudze. Zadbaliśmy o to, by oferować możliwie dużą liczbę integracji i funkcji w panelu. Firma wykorzystuje je prowadząc działania sprzedażowe.

sklep internetowy z rowerami

Branża sportowa w Selly

Sklep runshop.pl oferuje produkty dla biegaczy i innych sportowców, którzy cenią sobie profesjonalne treningi zdrowy styl życia.

Firma jest dystrybutorem na rynek polski odzież do biegania marki Ronhill i Rogelli oraz profesjonalnych akcesoriów do biegania marki Hilly. Oprócz tego prowadzi sprzedaż detaliczną najlepszych producentów takich jak: Asics, Craft, Mizuno, Saucony.

Kategorie, jakie możemy spostrzec w sklepie:

 • odzież męska
 • odzież damska,
 • obuwie męskie,
 • obuwie damskie,
 • bielizna męska,
 • bielizna damska,
 • akcesoria,
 • obuwie dla dzieci,
 • odzież dla dzieci,
 • odżywki i suplementy,
 • produkty do triathlonu.

Krótko o realizacji

Pracownicy sklepu internetowego zaczęli efektywnie korzystać z panelu w 2011. Po uzupełnieniu produktów, komunikacji oferty, odpowiednim wypozycjonowaniu, a także innych pracach, firma zaczęła sprzedawać. Sama witryna została wykonana w sposób prosty i ponadczasowy. Runshop.pl prowadzony jest przez osoby z pasją, co sprawia, że zdobywanie coraz większego udziału w rynku jest dla nich naturalną kolejnością rzeczy. Szczególnie biorąc pod uwagę zaangażowanie w działania marketingowe i wykorzystywanie możliwości platformy Selly.

Multisklepy – firma prowadzi kilka sklepów w jednym panelu, co umożliwia łatwe zarządzanie, dokonywanie na nich zmian, a także obsługę zamówień. Posiadając wszystko w jednym miejscu, praca przy sklepie jest łatwiejsza i w większym stopniu intuicyjna.

Opinia o Selly:

“Korzystamy z Selly od 10 lat bez chwili wytchnienia. W Selly cenimy sobie rzetelność obsługi, co za tym idzie świetny kontakt z klientem oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów w ekspresowym tempie. Selly wyróżnia również dbałość o rozwój i dążenie do perfekcyjności. Największe zalety Selly to dbałość o rozwój systemu i dążenie do perfekcyjności, tak aby każdy sprzedawca był usatysfakcjonowany współpracą z tą firmą. Dzięki platformie, specjalistom w Selly udało nam się w znacznym stopniu rozwinąć sklep internetowy oraz stacjonarny, z roku na rok notujemy spory progres dzięki współpracy z tak prężnie działającą marką jaką jest Selly.

Dziękujemy za owocną współpracę przez wszystkie lata i życzymy dalszych sukcesów!

Czy Ty również myślisz o własnym sklepie internetowym? Skorzystaj z okresu testowego i przekonaj się, że Selly to najbardziej dostosowana do potrzeb współczesnego e-commerce platforma SaaS.

runshop.plrunshop.plrunshop.plrunshop.plrunshop.plrunshop.pl

Zobacz inne Success Stories

Może Cię jeszcze zainteresować

Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl
bramy, okna, wisniowski sklep.wisniowski.pl – Tworzenie sklepu internetowego dla lidera branży
sklep meblowy w Selly - tyletegotu.pl tyletegotu.pl – Profesjonalny sklep meblowy w Selly

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019