lux.sklep.pl – “Dzięki Selly udało nam się zbudować jeden z najlepszych sklepów w branży”

lux.sklep.pl

Aby odnieść sukces w swojej branży, zazwyczaj potrzeba wyraźnych przewag konkurencyjnych, dopracowanego UX (ang. user experience) i funkcjonalności, które ułatwiają poruszanie się po sklepie. Doskonale wie o tym zespół lux.sklep.pl. Sklep rozpoczął rozwój na naszej platformie kilka lat temu i od tego czasu nieustannie wprowadzane są nowe usprawnienia. Pomagają one stopniowo budować pozycję lidera branży.

Jak nasza platforma miała pomóc klientowi? – Potrzeby lux.sklep.pl

Założenie własnego sklepu internetowego, konfiguracja i umożliwienie kupna użytkownikom to często zbyt mało, by zaspokoić potrzeby konsumentów na konkurencyjnym rynku. Wybierają oni bowiem sklepy, które w największym stopniu wzbudzają ich zaufanie, zapewniają bezpieczeństwo, a przede wszystkim sprzedają produkty, których potrzebują. Zespół lux.sklep.pl i zdecydował zbudować najlepiej dopracowany sklep w swojej branży.

Skuteczna strategia działania często wymaga analizy zachowania użytkowników, ich przyzwyczajeń, celów życiowych i potrzeb. Wtedy, dostosowując działanie sklepu, jego funkcjonalności, UX (ang. user experience), mają szansę doprowadzić do wielu transakcji.

Selly lux.sklep.pl opinie

Przewagi platformy Selly, które okazały się kluczowe:

 • bardzo szybkie działanie sklepu i łatwe pozycjonowanie go,
 • nieograniczony rozwój w dedykowanych abonamentach,
 • techniczny i pomocny support.

Budowa sklepu, który dba o każdą potrzebę klienta

Celem lux.sklep.pl od początku było stworzenie sklepu, który w odpowiedni sposób zaopiekuje się klientem już od pierwszego kliknięcia. Tak, aby z łatwością znalazł on produkt, który go interesuje, zapoznał się z informacjami na jego temat, a następnie dokonał zakupu. Zaplanowanie drogi klienta w taki sposób, aby jednocześnie poczuł on wartości marki i jej prestiżowość stało się celem od samego początku.

Zespół lux.sklep.pl zamówił wyjątkowe funkcjonalności, a także indywidualne, inne ulepszenia, które finalnie przyspieszyły rozwój firmy i budowanie pozycji lidera w swojej niszy. Poniżej przeczytasz więcej o tej realizacji!

la perla sklep internetowy

Branża podróżnicza w Selly

Sklep internetowy był kolejnym krokiem w rozwoju marki, które zaczęła swoją przygodę ze sprzedażą bagaży i innych produktów wspomagających podróż długo wcześniej. Pomógł on większej ilości klientów uzyskać dostęp do ekskluzywnej, funkcjonalnej i wyjątkowej oferty.

Lux.sklep.pl oferuje sprzedaż:

 • bagaży podróżnych,
 • toreb biznesowych (np. ochronne i reprezentatywne torby na laptop),
 • plecaków,
 • innych akcesoriów wspomagających wygodną turystykę,
 • dodatki (np. portfele).

Konkurencyjna branża wymaga przewagi względem produktów innych firm, a także funkcjonalności w sklepie i działań marketingowych marki. Sprzedawca od początku działalności zadbał o odpowiednią ofertę. Okazała się ona atrakcyjna dla klientów, którzy z chęcią dokonują zakupu.

Kolejnym krokiem było wykorzystanie możliwości platformy sklepów internetowych Selly w celu udoskonalenia sklepu i wdrożenia indywidualnych rozwiązań. Takich, które umożliwią prześcignięcie konkurencji, ułatwienie zakupu użytkownikom, a także zwiększą wygodę korzystania z witryny.

Sklep rozwija się wraz z nami, co uniemożliwia osiągnięcie sufitu. Zadbaliśmy o to, by Selly.pl stało się platformą, której nie trzeba już zmieniać.

Zespołowi lux.sklep.pl pomogli nasi programiści i support, który doskonale spełnił swoje zadanie doradzając, wspierając i rozwiązując wszelkie wątpliwości. Sprawdź ciekawe funkcje, z których korzysta sprzedawca.

Rozwiązania budujące przewagę konkurencyjną

Nasza współpraca trwa nieprzerwanie od kilku lat, gdzie z powodzeniem wprowadzane są kolejne usprawnienia w sklepie. Wszystkie według komunikowanych przez lux.sklep.pl, wysokich standardów i wymagań, które od zawsze były domeną firmy. Zobaczcie kilka ciekawych funkcji, które razem wdrożyliśmy.

Mega menu – dzięki zastosowaniu funkcjonalności w sklepie każdy użytkownik może jeszcze szybciej znaleźć produkt lub kategorię, na której najbardziej mu zależy. Poprawia to ogólną użyteczność witryny.

Selly lux.sklep.pl opinie

Multi Sklepy w jednym panelu – prowadzenie i zarządzanie kilkoma sklepami z pozycji jednego panelu Selly to możliwość, którą chwali sobie znaczna część klientów. To ułatwienie w codziennych działaniach optymalizujących i pozycjonujących sklep, a także w zarządzaniu sprzedażą, asortymentem i modułami.

Podgląd produktu w kategorii – konsument podczas wybierania produktu nie musi przechodzić bezpośrednio do niego, aby sprawdzić, czy posiada cechy, na których mu zależy. Wystarczy, że w danej kategorii nakieruje kursorem na dany element, cechy wyświetlą się automatycznie.

podgląd produktu w kategorii selly

Wykorzystanie oddzielnego produktu jako wariantu – w sklepie został zastosowany mechanizm, który umożliwia wybór np. różnych opcji kolorystycznych / opcji w jednym produkcie. Jeżeli produkty posiadają jeden symbol, każdy z nich może zostać połączony w warianty, które ułatwiają wybór użytkownikowi.

warianty produktów

Zaawansowana wyszukiwarka – pomaga w szybkim odnalezieniu produktu, na którym zależy konsumentowi po nazwie lub innym elemencie.

Ciekawe filtry – spójrzcie, jak zespół lux.sklep.pl zaplanował filtrowanie w swoim sklepie. Dzięki temu potencjalny klient w jeszcze prostszy i szybszy sposób znajduje produkty, które wpisują się w jego potrzeby. Wykorzystanie możliwości filtrowania dostępne jest w podstawowym abonamencie Selly.

filtry produktów

Opinia o selly:

“W Selly cenimy sobie szybki i dobry kontakt z działem technicznym, programistycznym, a także pomoc i doradztwo w zakresie możliwości wdrażania indywidualnych rozwiązań. Największe zalety Selly to kompleksowość rozwiązania oprogramowania sklepu oraz możliwość dostosowania go pod indywidualne nasze potrzeby. Kompleksowość rozwiązania spowodowała, że mogliśmy swobodnie decydować, z jakimi partnerami będziemy współpracować w zakresie wysyłek (GLS, DHL, UPS, DPD, Paczkomaty ect), płatności (wybawiamy polecane Autopay i PayPal ale inne wtyczki płatności też są gotowe), powiadomienia SMS, porównywarki, fakturowania i magazynowania (wybraliśmy WFirma ale inne wtyczki też są gotowe), kompleksowe narzędzia połączania z Google. Dzięki platformie, specjalistom w Selly udało nam się zbudować jeden z najlepszych (najlepszy:) sklepów internetowych w Polsce (lux.sklep.pl) w zakresie bagażu podróżnego, toreb i teczek biznesowych, akcesoriów podróżnych ect.”

Jesteśmy pewni, że współpraca w dalszych latach również będzie przebiegać owocnie.

lux.sklep.pllux.sklep.pllux.sklep.pllux.sklep.pllux.sklep.pllux.sklep.pl

Zobacz inne Success Stories

Może Cię jeszcze zainteresować

Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl
bramy, okna, wisniowski sklep.wisniowski.pl – Tworzenie sklepu internetowego dla lidera branży
sklep meblowy w Selly - tyletegotu.pl tyletegotu.pl – Profesjonalny sklep meblowy w Selly

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019