Apteczka24.pl – “w Selly cenimy sobie skalowalność platformy”

własny sklep internetowy apteczka24.pl

Sklepy internetowe w Selly często wymagają środowiska pozwalającego na obsługę wielu zamówień jednocześnie, stabilności, a także bezpieczeństwa. Przykładem sklepu, który z powodzeniem prowadzi intensywne działania sprzedażowe z wykorzystaniem platformy jest apteczka24.pl

Utrzymanie sklepu przy wysokim obciążeniu – Apteczka24.pl

Firma poszukiwała rozwiązania abonamentowego, gdzie w stałej cenie można otrzymać wiele funkcjonalności, integracji, a także stabilność, wsparcie techniczne, bezpieczeństwo i stałą opiekę.

Platforma SaaS miała sprostać działaniom rozwojowym i sprzedażowym, których na przestrzeni lat pojawiało się coraz więcej. Nastawienie na klienta, długotrwałą satysfakcję i potrzeby rynku skutkowało bowiem coraz większą popularnością wybranych produktów.

apteczka24.pl

Stabilność i profesjonalny kontakt z supportem drogą do sukcesu

Celem było znalezienie długofalowego partnera, z którym rozwój sklepu byłby bezproblemowy. Skalowalna platforma miała sprostać rosnącym z biegiem czasu wymaganiom względem integracji, funkcjonalności i wsparcia. Firma planowała rok do roku rozwijać swoją ofertę i działanie sklepu.

Branża medyczna w Selly

Apteczka24.pl to sklep z akcesoriami medycznymi, rehabilitacyjnymi, ochronnymi i pielęgnacyjnymi, a także z produktami do codziennego użytku.

Ze względu na szeroki przekrój asortymentu, oferta sklepu skierowana jest zarówno do pracowników systemu ochrony zdrowia (lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, fizjoterapeutów i innych specjalistów), jak i do osób indywidualnych, poszukujących około medycznego wyposażenia.

W ofercie posiada sprzęt specjalistyczny, instrumenty do rehabilitacji, akcesoria do domowej apteczki, kosmetyki, produkty do pielęgnacji ciała.

Rozwiązania wspomagające skalowanie

Współpraca rozpoczęła się w 2014r. roku. Wtedy właśnie apteczka24.pl rozpoczęła swoje działanie z wykorzystaniem oprogramowania sklepów internetowych Selly.

Obsługa dużej ilości zamówień

Sklep został dostosowany do dużego ruchu, jaki widać było w okresie pandemii. Gdy firma przyjmowała zamówienia co kilka sekund, sklep okazał się stabilny, a oprogramowanie sprostało wyzwaniu zapewniając pełną funkcjonalność nawet przy największych szczytach zakupowych.

Sklep działał perfekcyjnie, przy pełnej funkcjonalności, w warunkach, gdzie dziennie odnotowywał 45 000 sesji i 3 000 > zamówień. 

Rozbudowane menu

Czytelne dla użytkownika menu w sklepie internetowym jest bardzo ważne. Apteczka24.pl to e-sklep, który doskonale dopracował menu, dzięki czemu potencjalni klienci mogą w prosty sposób dotrzeć do produktów, które ich interesują.

Promocje z danej kategorii produktów w treści blogów

W treści można umieszczać dowolne produkty. Możliwe jest nawet dodanie opcji, by produkty automatycznie zaciągały się do treści bloga z danej kategorii lub by prezentowały się tylko te objęte promocją. Produkty takie automatycznie się aktualizują, by prezentowane rozwiązania były aktualne.

produkty w blogu firmowym Selly

Efekt współpracy – opinia o Selly:

W Selly cenimy sobie skalowalność platformy i możliwość wprowadzania indywidualnych rozwiązań wynikających z potrzeb biznesowych, oraz mnogość integracji. Największe zalety Selly to ciągły rozwój platformy, podążanie za trendami eCommerce, aktualność rozwiązań względem ekosystemu eCommerce. We współpracy ze specjalistami Selly stworzyliśmy dla naszych Klientów miejsce, gdzie szeroki przekrój asortymentu z łatwą nawigacją pozwala dokonać najlepszego i sprawnego wyboru poszukiwanych produktów. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom zauważyliśmy wzrost klientów powracających co świadczy o zadowoleniu i łatwym przebiegu wcześniej dokonanych zakupów.

apteczka24.plapteczka24.plapteczka24.plapteczka24.pl

Zobacz inne Success Stories

Może Cię jeszcze zainteresować

Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl
bramy, okna, wisniowski sklep.wisniowski.pl – Tworzenie sklepu internetowego dla lidera branży
sklep meblowy w Selly - tyletegotu.pl tyletegotu.pl – Profesjonalny sklep meblowy w Selly

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019