Hurtownie internetowe

Prowadząc sklep na platformie Selly możesz jednocześnie prowadzić sprzedaż hurtową. Dostępne funkcjonalności pozwolą w prosty sposób zarządzać rabatami dla Klientów hurtowych, przydzielać upusty dla Klientów detalicznych w zależności od wartości zamówień w ustalonym czasie.

Duża ilość produktów, zróżnicowana specyfika lub sprzedaż asortymentu tylko w wyznaczonych ilościach to tylko kilka cech powstających hurtowni internetowych. Niekiedy na pierwszy rzut oka można przypuszczać, że założenie tego typu sklepu internetowego będzie trudne. Nic bardziej mylnego! Jeżeli jeszcze nie wiesz, jak założyć hurtownię internetową, ile to kosztuje lub jak wygląda integracja w gotowym oprogramowaniu, zapoznaj się dokładnie z poniższymi informacjami.

Jaką hurtownię otworzyć? – Decyzje przed założeniem sklepu

Przed założeniem samego sklepu powinno się z początku zastanawiać, jaką hurtownię otworzyć. To szczególnie wymagający aspekt. Dobrym wyborem będzie zdecydowane przemyślenie, jakie towary moglibyśmy produkować lub w co zainwestować. Jeżeli nic nie przychodzi nam do głowy, rozważmy sprowadzenie towaru w znaczącej ilości, lecz pamiętajmy, że cennik naszej hurtowni powinien być atrakcyjny dla detalistów. Tylko tak zdołamy utrzymać się na rynku w dłuższej perspektywie.

Jak założyć hurtownię internetową?

Najciekawsza część zaczyna się, gdy już zdecydujemy, jakie dokładnie produkty chcielibyśmy posiadać w naszej ofercie. Kanały dystrybucji, cennik i rozwiązanie, które spełni pokładane przez nas oczekiwania może wydawać się trudne do odnalezienia w krótkim czasie. Szczęśliwie dla osób rozważających wdrożenie podobnego pomysłu biznesowego, nasze oprogramowanie umożliwia stosunkowo sprawne założenie hurtowni internetowej. Wszystkie podstawowe funkcjonalności i darmowe szablony udostępniane są od ręki w cenie atrakcyjnego abonamentu miesięcznego. Każdy sprzedawca natomiast podczas otwierania swojego sklepu na platformie Selly może zwrócić się do profesjonalnej obsługi klienta, która odpowiada możliwie szybko.

Integrator z hurtowniami – Jak połączyć sklep z hurtownią?

Połączenie sklepu z hurtownią to dosyć popularne wymaganie przy rozpoczynaniu sprzedaży na platformie w modelu SaaS. Wszystko zależne jest w tej sytuacji od wielkości bazy danych, rodzaju hurtowni, a także stopnia zaawansowania całego procesu. Jesteśmy jednak w stanie wykonać taką usługę skutecznie przybliżając osobę prowadzącą hurtownię do zwiększenia zysków poprzez sprzedaż w sklepie internetowym. Nasze zasoby pozwalają na sprawne i profesjonalne przeprowadzenie operacji.

Wpływ na system – Skłonienie w stronę sprzedawcy

Każda osoba, która prowadzi sklep internetowy lub hurtownię internetową z pomocą oprogramowania Selly otrzymuje wiele benefitów poza funkcjonalnościami i wsparciem technicznym.

  • Udzielany jest dostęp do grupy na Facebooku, gdzie można realnie wpływać na rozwój platformy proponując nowe rozwiązania, które rozpatrujemy

  • Stały kontakt z obsługą klienta i otrzymywanie odpowiedzi na zadane pytania w krótkim czasie

  • Pewność posiadania najwyższej klasy serwerów, które działają bez zarzutu niezależnie od wielkości ruchu na sklepie

Wszystkie te czynniki sprawiają, że założenie hurtowni internetowej staje się przyjemnym procesem, który przechodzimy bezstresowo krok po kroku, jakbyśmy mieli instrukcję w rękach. Później natomiast cała nasza skuteczność będzie zależeć od działań marketingowych, kreatywności i umiejętności sprzedażowych. Strony technologicznej będziemy mogli być pewni. Najlepiej będzie sprawdzić to podczas darmowego okresu testowego!