Polecaj Selly i zarabiaj
nawet 1999zł za polecenie

Zarejestruj się w programie partnerskim "Polecam Selly" i zyskaj dodatkowy dochód za każdy założony i opłacony sklep z Twojej rekomendacji.

Uruchomiliśmy Program Partnerski z myślą o firmach, które chętnie polecają naszą platformę e-commerce. Chcielibyśmy w ten sposób dodatkowo nagradzać stałych klientów jak i firmy współpracujące za wkład do wspólnego rozwoju.

Mariusz Połowczuk • Prezes Zarządu Selly Sp. z o.o.

Korzyści udziału w programie

 • Osiągasz dodatkowy przychód za każde polecenie
 • Polecasz najbardziej rozwojową i skalowalną platformę e-commerce na rynku
 • Śledzisz status swoich poleceń w dedykowanym panelu partnera
 • Wypłacasz zebrane środki w dowolnym momencie

Jak działa program?

Polecając założenie sklepu w Selly, otrzymujesz pierwszy miesięczny, zapłacony przez klienta abonament, w całości dla siebie. Wystarczy, że zarejestruje on sklep i sfinalizuje transakcję z Twojego linku, który wcześniej wygenerujemy lub wpisze kod polecenia podczas rejestracji sklepu.

Dodatkowo będziesz mógł zwiększyć skuteczność Twojego polecenia, poprzez zaoferowanie rabatu na pierwszy miesiąc abonamentu. Wtedy podzielisz się częścią swojej prowizji z potencjalnym klientem. Sam zdecydujesz, jaką kwotą prowizji chcesz się podzielić.

Przykład:

Możesz zaoferować osobom zakładającym i opłacającym sklep z Twojego linku, że w zamian otrzymają cenę atrakcyjniejszą o 20% za pierwszy miesiąc. Wtedy, jeżeli użytkownik skorzysta z abonamentu za 599 zł, część Twojej prowizji o wartości 119,80 zł przejdzie na rabat dla klienta, ale Ty nadal generujesz satysfakcjonujący zysk 479zł za polecenie . To doskonałe narzędzie, by dodatkowo zachęcić potencjalnych klientów do założenia sklepu poprzez Twój link afiliacyjny. Sam możesz decydować o proporcji swojego wynagrodzenia do rabatu dla klienta.

Selly - program partnerski

Jak zacząć zarabiać w programie partnerskim?

1
Wyślij zapytanie

Wyślij do nas zapytanie o zostanie Partnerem na dole tej strony. Jeśli posiadasz już działający sklep w Selly możesz prosto wysłać wniosek w panelu swojego sklepu w menu KONTO / Płatności.

2
Dane logowania

Otrzymasz indywidualny link i dane logowania do panelu Partnera.

3
Polecaj Selly

Umieść link w widocznym miejscu na swojej stronie lub wyślij kod polecenia osobie, której chciałbyś zarekomendować Selly.

4
Panel partnera

Zobacz w panelu Partnera status poleceń i wpłaty dokonywane przez osoby, które kliknęły Twój link lub użyły kodu polecenia.

5
Wypłata

Dokonaj wypłaty, gdy tylko będziesz chciał.

6
Faktura

Wystaw fakturę, wgraj ją do panelu poleceń i po weryfikacji zobaczysz wygenerowaną sumę na swoim koncie.

Program przeznaczony jest dla firm marketingowych, consultingowych, a także sklepów internetowych, którym doskonale pracuje się z wykorzystaniem Selly.

Polecasz chwalone rozwiązanie

"Bardzo szybka i skuteczna pomoc przy wdrażaniu płatności w 2022 roku. Profesjonalny zespół Selly. Działamy wspólnie już od kilku lat i zawsze znajdujemy pozytywne rozwiązania naszych problemów."

sklep.mercontrol.com.pl

"kupilem na start selly 1 - zero doswiadczenia w sprzedazy w necie, z wielką obawą co to będzie - z pomocą ekipy selly rozwiązałem wszystkie wątpliwości i trudności techniczne (pomoc telefoniczna i dobrze działajace wsparcie e-mail). Czas pokaże na dzisiaj jestem zadowolony choć jeszcze wiele pracy przed nami... :)"

olejnazdrowie.pl

"Współpraca w firmą selly trwa dopiero pół roku, niemniej sam sklep, samo oprogramowanie daje dość duże możliwości z których chętnie korzystamy. Sklep działa szybko, bez zarzutów, obsługa jest dość intuicyjna. Jak na razie nie żałujemy wyboru."

tylegotu.pl

"Nasza współpraca z firmą Selly trwa już 6 rok a dzięki zaangażowaniu ich pracowników, ciągłej aktualizacji oprogramowania, nowościach, poradach i szybkości działania w przypadku rozwiązywaniu problemów, powoduje, że nie mamy zamiaru przenosić się gdzie indziej czy rezygnować z współpracy. Polecamy wszystkim niezdecydowanym."

meblem4.pl

"Miły kontakt, sprawne komunikowanie. Wsparcie serwisu technicznego. Polecamy współpracę z Selly."

plmeble.pl

"Mistrzostwo Świata! Natychmiastowa pomoc i super wsparcie !"

mycoins24.com

"Korzystamy od dłuższego czasu z usług i w firmie i jesteśmy zadowoleni z jakości."

123obrusy.pl

"Bardzo dobre, zaawansowane oprogramowanie e-commerce, szeroka gama wtyczek do dużej liczby oprogramowań zewnętrznych, fachowa pomoc przy wdrożeniu, pomocni i przyjaźni ludzie. O problemie rozmawiasz z konkretnym człowiekiem a nie z BOK-iem...Sam korzystam. Polecam."

lux.sklep.pl

"Nasza firma współpracuje z Selly Shop od ponad 4 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Bogata funkcjonalność systemu pozwoliła nam na bardzo szybki rozwój naszej firmy w kraju jak i za granicą.
Gorąco polecam założenie sklepu w Selly Shop.
Dawid Niedzielski
Handbags Importers"

torebkihurt.pl

"Fajne oprogramowanie sklepu internetowego z naprawdę dużą ilością opcji i możliwościami konfiguracji jak za tę cenę w porównaniu do konkurencji. Polecam :)"

furnimeble.pl

"Nowoczesna i innowacyjna firma, która w przyjazny sposób rozwija oprogramowanie sklepu.
Kontakt z działem obsługi bezproblemowy, w profesjonalny i szybki sposób rozwiązują problemy oraz wdrażają wszelkie nowości.
Polecam."

meble-mirat.pl

"Obsługa Klienta odpowiada sprawnie i rzeczowo, w większości przypadków problemy zostają rozwiązane, a żadne pytania nie pozostają bez odpowiedzi.
Polecam"

obserwuj.pl

Zacznij polecać platformę e-commerce, która umożliwia rozwój

Od ponad 10 lat pomagamy w rozwoju sklepów naszych Klientów i wdrażamy rozwiązania dedykowane z dodatkowymi modułami. Przekonaj inne osoby, by sprawdziły swój pomysł na biznes i zaczęły sprzedaż we własnym, gotowym sklepie z niskim abonamentem. Gdy ich potrzeby zaczną rosnąć, przejdą na wyższy plan abonamentowy, zyskają nieograniczone możliwości rozbudowy, rozwiną swój sklep internetowy i zostaną z nami na lata.

Jesteśmy sprawdzoną platformą, która skutecznie rozwija, razem z klientami ich sklepy internetowe. 65% z nich jest z nami ponad 3 lata. Udzielamy dostępu do programistów, grafików, projektantów i innych specjalistów, w ramach abonamentów Selly Pro 1 i Selly Pro 2. Dowiedz się, jakie korzyści otrzymuje każdy przedsiębiorca, prowadzący sklep z wykorzystaniem naszego oprogramowania.

Dostarczamy najlepsze optymalizacje do pozycjonowania sklepu i oprogramowanie ponad 70% szybsze od popularnych platform.

Sprawdź ile możesz zarobić za każde skuteczne polecenie

Płatności miesięczne
Płatność roczna

Selly 1

199/mc Twój zysk: 129

Selly 2

299/mc Twój zysk: 299

Selly Pro 1

899/mc Twój zysk: 899

Selly Pro 2

1999/mc Twój zysk: 1999

Zgarnij nawet 1999 zł za polecenie

Przy poleceniu Selly Pro 2, otrzymasz nawet 1999 zł jednorazowej wpłaty na konto. Wartość abonamentów Pro 1 i Pro 2 została zaprojektowana w taki sposób, by świadomy specjalista e-commerce zyskał pewność, że zaoferowany zakres umożliwi długotrwały i skuteczny rozwój sklepu internetowego.

Obecni i przyszli właściciele sklepów internetowych powinni zwrócić uwagę na koszty, które na każdej platformie SaaS wyglądają inaczej. Niektóre, popularne platformy, umożliwiają założenie sklepu w niskim abonamencie, lecz pobierają stałe opłaty za każdą wdrożoną integrację i funkcjonalność, doprowadzając firmę z czasem do coraz większych kosztów operacyjnych. Zamawiając funkcjonalności lub dokonując integracji u nas, dana osoba wie, że płaci raz, a korzysta cały czas.

Chciałbyś dołączyć do programu i zarabiać?

Jeżeli nie prowadzisz sklepu w Selly, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą, by dokończyć proces rejestracji.
Jeżeli już prowadzisz sklep w Selly, zarejestruj się w programie partnerskim przechodząc do swojego panelu administracyjnego sklepu do zakładki KONTO / Płatności.


  * dane obowiązkowe

  • 2012 - 2015

   Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

  • 2016

   Certyfikat Ceneo.pl dla
   platform e-commerce

  • 2016

   Nominacja Dolnośląski Gryf
   Nagroda Gospodarcza

  • 2017 - 2019

   Wspieramy klub
   KPR Kobierzyce

  • 2019

   Lider wsparcia w Tworzeniu
   Sklepu Internetowego

  • 2019

   Przedsiębiorstwo
   FAIR PLAY 2019