Od 1.10.2017 Selly.pl oficjalnie stała się spółką

HistoriaSelly

Selly jako system sprzedaży internetowej powstał w 2010 roku, natomiast historia działalności sięga roku 2004, kiedy to Mariusz Połowczuk powołał firmę do życia. Od samego początku zespół skoncentrowany był tylko na rozwiązaniach e-commerce – najpierw dedykowanych, następnie uruchamiając platformę sklepów Selly.pl.

W czerwcu 2017 roku została zarejestrowana Selly spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jako nowy podmiot, a od października 2017 roku całą obsługę platformy przejęła spółka. Właściciele, dane adresowe, cenniki oraz cały zespół obsługi pozostają bez zmian. Jest to świadomy i zaplanowany krok w kierunku dalszego rozwoju oprogramowania sklepu internetowego o tej samej nazwie.

Dla kogo Selly

Selly to oprogramowanie sklepu internetowego z ugruntowaną pozycją na polskim rynku e-commerce, rozliczane w modelu abonamentowym SaaS (Software as a Service, czyli oprogramowanie jako usługa). Firma stabilnie się rozwija i jest skoncentrowana na tym, aby rozwiązywać problemy konkretnej grupy docelowej. Kieruje swoje usługi do sprzedawców internetowych, którzy zakładają, że chcą od razu lub w przyszłości skalować swój biznes, jednak na uruchomienie w pełni dedykowanego sklepu nie dysponują odpowiednim budżetem, a klasyczne rozwiązania typu SaaS nie zapewniają im indywidualnego rozwoju i są za mało elastyczne lub wydajne. Z Selly korzysta rzesza stałych i lojalnych klientów i jednym z elementów misji marki jest właśnie taka relacja z klientami. Kiedy zespół firmy zna klientów i rozumie ich potrzeby, to obsługa jest na ponadstandardowym poziomie. Dla twórców Selly ważna jest stabilność firmy i zadowolenie klientów.

Plany Selly

Zarząd planuje wdrożenie kolejnych, korzystnych dla klientów rozwiązań, ciągłą rozbudowę oprogramowania sklepu internetowego oraz uruchomienie usług komplementarnych, które usprawnią pracę sprzedawców internetowych i skutecznie zwiększą sprzedaż w ich sklepach.

selly logo

Od dnia 1 października 2017 roku obsługę platformy przejmie od obecnego właściciela: 
Selly Shop Mariusz Połowczuk, ul. Długa 17, 55-040 Królikowice, NIP: 887-137-27-43,
nowy podmiot: 
Selly Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Długa 17, 55-040 Królikowice
NIP: 8961565693, KRS: 0000684539, REGON: 367683150.
Kapitał zakładowy spółki: 110 000 zł.
Informacje KRS

Zmianie uległ numer rachunku bankowego w wystawianych proformach za usługi od dnia 1 października 2017 na:
Alior Bank 98 2490 0005 0000 4520 3949 8207 

Natomiast ceny i zasady korzystania z oprogramowania sklepu internetowego pozostaną bez zmian.

Dane osobowe w Selly

Wszystkie dane osobowe klientów sklepów są przechowywane w bezpiecznej bazie danych i przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO. Zastosowane są środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych zgodne z wymaganiami określonymi przez obowiązujące przepisy prawa dotyczące ochrony danych osobowych. Dostęp do bazy mają jedynie osoby, posiadające upoważnienie nadane przez administratora danych. Przy zmianie podmiotu obsługującego platformę, cel i zakres przetwarzanych danych osobowych w bazie serwisu nie ulegają zmianie.