Integracje z hurtowniami

Połącz się z dowolną hurtownią i sprzedawaj w sklepie produkty wielu sprzedawców. Integrujemy hurtownie z każdej branży, bez ograniczeń, zwiększając rentowność obsługiwanych sklepów internetowych naszych klientów.

Wykorzystaj możliwości zautomatyzowanej integracji lub zgłoś się po wsparcie do naszego zespołu. Czekamy, by od ręki połączyć Cię z właściwymi ekspertami. Poprowadzimy Cię krok po kroku, pomagając w uzupełnieniu asortymentu w sklepie.

Przeprowadzamy też migracje sklepów, które oczekują więcej od oprogramowania. Selly to miejsce, w którym zostaniesz na lata, bez konieczności przenoszenia sklepu lub hurtowni internetowej.

Zobacz przykładowe hurtownie, z którymi możesz się połączyć.

hurtownie

Oprogramowanie sklepu Selly pozwala na zintegrowanie się z dowolną hurtownią online.

Możesz to wykonać samodzielnie lub z naszą pomocą przez:

Uniwersalny integrator z hurtowniami Indywidualne integracje z hurtowniami

Zobacz przykładowe hurtownie w branży

Zapytaj o więcej integracji

  * dane obowiązkowe

  Wskaż nam hurtownię, a my pomożemy dokonać integracji

  W Selly nie musisz wybierać. Zaprezentowane hurtownie służą za przykład, lecz prowadząc sklep przy wykorzystaniu naszego oprogramowania możesz połączyć się z dowolnym podmiotem. Pomagamy przejść przez cały proces, edukując Cię z zakresu funkcji dostępnych w platformie. Dbamy o to, by całość poszła sprawnie i bez błędów.

  Zintegruj swój sklep z hurtowniami, dostawcami plików XML i CSV. Dodawaj i aktualizuj automatycznie produkty w sklepie według zdefiniowanych przez siebie schematów. Możesz integrować hurtownie w niezależne produkty, łączyć je po kodach EAN, aktualizować warianty produktów.

  Dowiedz się więcej o automatycznym integratorze.

  Zobacz instrukcję obsługi integratora XML/CSV.

  Poznaj uniwersalny i zautomatyzowany integrator z hurtowniami

  Najczęściej zadawane pytania

  • Jak działa integracja sklepu z hurtownią?

   Gotowa integracja sklepu z hurtowniami polega na tym, że dane udostępniane przez wskazaną hurtownię automatycznie się pobierają i aktualizują. Nie musisz wtedy ręcznie wprowadzać produktów do sklepu internetowego. Całość wykonasz korzystając z integratora z hurtowniami, a nasz zespół pomoże Ci, jeżeli odczujesz taką potrzebę.

  • Ile kosztuje zintegrowanie sklepu?

   Integracja własnego sklepu internetowego z hurtownią to element, który otrzymasz bezpłatnie w wybranych pakietach Selly. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na podstronie poświęconej cennikowi.

  • Kiedy przydaje się integracja z hurtownią?

   Integracja z hurtownią przyda Ci się zarówno podczas sprzedaży w dropshippingu, jak i bez niej. To również narzędzie, które po integracji z magazynem będzie usprawniało wykonywanie obowiązków pracownikom sklepu. Ogranicza ono konieczność manualnego wprowadzania danych o produktach.

  • Co w sytuacji, gdy hurtowni, z którą chcę się zintegrować, nie ma na tej podstronie?

   Nasz dedykowany zespół specjalistów pomaga w połączeniu się z każdą hurtownią, po otrzymaniu od niej niezbędnych do tego celu plików. Przekaż nam pliki XML lub CSV, a my poprowadzimy Cię przez cały proces integracji.

  • Z iloma hurtowniami mogę się zintegrować?

   W Selly nie ma limitu hurtowni, z którymi możesz się zintegrować i korzystać z ich produktów. Skonsultuj się z naszym zespołem, aby uzyskać informacje o najlepiej działających praktykach w zakresie ilości hurtowni i dopasowywania produktów.

  • Czy mogę nałożyć swoją marżę na produkty z hurtowni?

   Oczywiście! Każdy produkt z hurtowni (jeżeli Twoja umowa z hurtownią zawiera taką możliwość) może zawierać marżę. To Ty określisz, ile będzie kosztować każdy z importowanych produktów.

  • Czy mogę wybrać tylko część produktów z danej hurtowni?

   Tak, to zalecane rozwiązanie nawet w sytuacji, gdy technicznie masz możliwość importowania każdego produktów. Klienci bardzo cenią sobie, gdy produkty w sklepie internetowym pasują do profilu działalności i reszty oferty. Możesz dopasować plik z hurtownią w taki sposób, by korzystać tylko z produktów lub kategorii, które są dla Ciebie najważniejsze.

  • Czy integracja z hurtowniami jest dodatkowo płatna?

   Zależnie od abonamentu, który wybierzesz, będziesz miał opcję skorzystania z automatycznego integratora lub dokonania indywidualnej integracji z naszym zespołem. Większość czynności jesteś w stanie wykonać na własną rękę z gotowymi instrukcjami, jeżeli tylko otrzymasz od hurtowni prawidłowo dostosowany plik. W przypadku, gdy zechcesz zlecić połączenie sklepu z hurtownią naszemu zespołowi, wycenimy wspomnianą pracę.

  • eKomersy 2012 - 2015

   Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

  • Ceneo 2016

   Certyfikat Ceneo.pl dla
   platform e-commerce

  • Dolnośląski Gryf 2016

   Nominacja Dolnośląski Gryf
   Nagroda Gospodarcza

  • KPR Kobierzyce 2017 - 2019

   Wspieramy klub
   KPR Kobierzyce

  • Lider wsparcia 2019

   Lider wsparcia w Tworzeniu
   Sklepu Internetowego

  • FAIR PLAY 2019 2019

   Przedsiębiorstwo
   FAIR PLAY 2019