Zacznij sprzedaż dropshipping na platformie Selly

Dropshipping nie bez powodu staje się popularniejszy w Polsce i na świecie. Możesz z jego pomocą sprzedawać cokolwiek chcesz, łącząc się z dowolną hurtownią.

Jeżeli myślisz o własnym sklepie internetowym we wspomnianym modelu, sprawdź możliwości Selly i skorzystaj z gotowych rozwiązań zaprojektowanych specjalnie dla tego rodzaju biznesu.

Nie musisz mieć własnego magazynu, przestrzeni ani nawet biura. Wystarczy, że skupisz swoje siły na stworzeniu funkcjonalnego sklepu i odpowiednim marketingu!

Umów się na rozmowę i dowiedz się jak rozpocząć sprzedaż dropshippingową

  * dane obowiązkowe

  Pierwsze kroki w dropshipping

  Myślisz o własnym sklepie bez magazynu? A może interesuje Cię sklep, w którym większość czynności będzie odbywała się w sposób zautomatyzowany?

  Jeżeli chciałbyś prowadzić sprzedaż produktów z wybranej hurtowni, dbając głównie o ich skuteczny marketing, sprawdź nasze artykuły, gdzie uzyskasz niezbędną wiedzę.

  Korzystaj z doświadczenia liderów

  Dołącz dropshipping do swojej standardowej oferty produktów. Liderzy w swoich branżach wprowadzają wybrany asortyment w tym modelu nawet w sytuacji, gdy posiadają własną produkcję. To doskonały sposób na uzupełnienie produktów i zwiększenie średniej wartości koszyka zakupowego.

  Dlaczego warto?

  • sprawdzasz swój pomysł nie inwestując dużych środków
  • niska bariera wejścia
  • możliwość zaimportowania produktów z każdej hurtowni udostępniającej swoje produkty

  Pakiety na każdy etap biznesu

  Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś przedsiębiorcą z dużym doświadczeniem w sprzedaży, znajdziesz pakiet odpowiadający Twoim celom. Skorzystaj z najlepszej oferty na rynku i nieograniczonych opcji rozwoju. To platforma, której nie będziesz musiał zmieniać. Nasi doradcy zapewnią Ci niezbędne wsparcie, dzięki czemu unikniesz nerwów.

  Jesteśmy zespołem specjalistów i doradców, którzy razem działają nad najbardziej skalowalną i personalizowaną platformą dla sprzedawców internetowych.

  zobacz rabat
  Płatności
  miesięczne
  Płatność
  roczna

  Wybierz plan:

  Dropshipping na start

  Selly 2

  299/mc netto miesięcznie przez cały okres umowy Załóż sklep
  • Integracja dwukierunkowa z Allegro, eBay
  • Intergracja z 3 hurtowniami
  • Opcjonalna integracja z Baselinker oraz pobieranie zamówień z Ceneo.
  Dropshipping dla zaawansowanych

  Selly Pro 1

  899/mc netto miesięcznie przez cały okres umowy Zalóż sklep
  • Każdego miesiąca +2 godziny prac zespołu
  • Automatyzacje integracji z hurtowniami
  • Kilkadziesiąt bezpośrednich integracji z kurierami, systemami płatności online, ratalnymi, leasingowymi, systemami ERP

  Prosta obsługa dropshippingu w panelu sklepu

  Moduł pozwala prosto rozdzielać zamówienia na produkty do hurtowni wg dostawców lub magazynów. Dzięki temu można wysyłać do dostawców mailowe zamówienia z listą produktów i adresów dostaw.

  W połączeniu z modułem integratora, gdzie można zintegrować hurtownie przez pliki XML/CSV świetnie się to powinno uzupełnić do wygodnej pracy z hurtowniami.

  Selly - dropshipping

  Moduł pozwala na wybranie hurtowni lub magazynu i rodziela zamówienia wg wybranych kryteriów. Jednym kliknięciem wyślesz zamówienia do swoich dostawców. Sam szablon CSV natomiast bez problemu zmienisz w panelu administracyjnym swojego sklepu.

  Automatyzacja hurtowni w Selly

  Pełna automatyzacja oszczędza czas. Potrzebujesz automatycznego przekazywania zamówień do hurtowni? Plan abonamentowy uwzględniający dropshipping dla zaawansowanych umożliwia Ci zamówienie całkowitej automatyzacji przekazywania zamówień do hurtowni.

  Jeżeli chciałbyś, by Twoja witryna była jednocześnie hurtownią jak sklepem dla klientów docelowych, nie jest to dla nas wyzwaniem. Nasz zespół pomoże Ci skonfigurować niezbędne w tym celu narzędzia, byś mógł skalować sprzedaż bez zmartwień.

  Skąd weźmiesz produkty do własnego sklepu w modelu Dropshipping?

  Specjalizujemy się w indywidualnych integracjach z hurtowniami. W planie abonamentowym Selly Pro platforma sklepów Selly umożliwia indywidualne integracje ofert z dosłownie każdym dostawcą produktów, który udostępnia ofertę w postaci plików XML lub CSV o dowolnej strukturze.

  1. Poproś swojego dostawcę produktów o dostęp do plików XML lub CSV
  2. Skontaktuj się z nami poprzez panel administracyjny
  3. Selly zintegruje Cię z nim tworząc zautomatyzowany proces dodawania i aktualizowania bazy produktów wg ustalonych zasad

  Więcej informacji o integracji z hurtowniami:

  Zautomatyzowana i indywidualna integracja z hurtowniami

  Nasz zespół programistów pomaga klientom na każdym etapie w rozwoju indywidualnych modułów i sprzedaży produktów o niestandardowych cechach. Sprawdź nasze Success Stories, a dowiesz się, jak firmy korzystające z naszych usług stopniowo, na przestrzeni lat, zdobywały pozycję dominującą na wybranych rynkach.

  Rozwijaj sklep bez ograniczeń

  Integracje z dowolnymi hurtowniami online

  Połączenie Twojego sklepu w modelu dropshipping z dowolną hurtownią to nie kłopot. Wdrożyliśmy specjalne, dedykowane narzędzie, aby proces był dla naszych klientów możliwie prosty. Integrator plików xml / csv to wiele możliwości, by oszczędzając czas prawidłowo dokonać integracji w swojej witrynie.

  Zapoznając się z materiałem w bazie wiedzy, dowiesz się więcej o tematach jak:

  • Import CSV
  • Import XML
  • Aktualizacja cen i ilości wariantów za pomocą eksportu CSV

  Oprócz tego możesz łatwo ustawić automatyczne aktualizacje, dodać kategorie do importu i skorzystać z wielu innych opcji.

  Zobacz materiał wideo i naucz się całego procesu w kilkadziesiąt minut.

  Integrator plików XML/CSV

  Specjalizujemy się w indywidualnych integracjach z hurtowniami. W planie abonamentowym Selly Pro platforma sklepów Selly umożliwia indywidualne integracje ofert z każdym dostawcą produktów, który udostępnia ofertę w postaci plików XML lub CSV o dowolnej strukturze. Korzystając z pakietu abonamentowego Selly 2 otrzymujesz kilka darmowych integracji w cenie!

  Poproś swojego dostawcę produktów o dostęp do plików XML lub CSV, a Selly integruje Cię z nim tworząc zautomatyzowany proces dodawania i aktualizowania bazy produktów wg ustalonych zasad.

  Zobacz więcej

  Promuj hurtownię lub sklep w dropshippingu

  Podstawą działań w internecie jest profesjonalny sklep internetowy, który stworzysz z pomocą Selly. Jak poradzić sobie jednak z działaniami marketingowymi? Jak zaplanować promocję sklepu, by miała szansę przynieść jak najlepsze skutki? Zaplanuj strategię marketingową i dostosuj kanały w taki sposób, by znaleźć tam swoją grupę docelową zainteresowaną Twoimi produktami lub usługami.

  Bezpośrednia promocja w sieci - Skorzystaj z opcji promocji w mediach społecznościowych, pozycjonowania lub paid search w Google. Dostosuj konkretne kanały do określonej na etapie strategii persony i realizuj działania monitorując wyniki.

  Grupy branżowe i fora związane z e-commerce - Sprawdź grupy związane z e-commerce i dropshippingiem na Facebooku i w internecie. Istnieje duża liczba grup, gdzie osoby związane z branżą szukają okazji, partnerów do współpracy i hurtowni do integracji. Reklamując tam swoją ofertę możesz zainteresować dużą liczbę osób gotowych do rozpoczęcia sprzedaży od zaraz.

  Sprawdź poniższe grupy i rozwijaj się prędzej:

  E-Commerce Poland

  Ecommerce PL

  E-Commerce Polska

  Twórcy aplikacji SaaS

  Prowadzimy sklep internetowy

  Rozmowy o startupach

  E-commerce - sprzedawaj więcej! Wskazówki i porady.

  Pozycjonowanie sklepów internetowych - SEO, SEM, SM, E-commerce

  E-commerce & Marketing w Polsce

  Przedsiębiorcy pomagają przedsiębiorcom skalować biznes

  Zjednoczeni Sprzedawcy

  SEO/SEM Polska / Marketing Internetowy / E-commerce / Copywriter /Wordpress

  Dropshipping Polska

  Sklep Internetowy eCommerce - Sprzedaż Internetowa - Dropshipping - Shopify

  Dropshipping w E-commerce Polska

  Selly.pl - klienci

  Pracuj nad SEO i buduj pozycję w internecie - Budując sklep w dropshippingu potrzebujesz planu marketingowego, który umożliwi Ci długotrwałe budowanie pozycji. Pozycjonowanie w Selly jest prostsze, gdyż specjaliści mają dostęp do kodu witryny. Dzięki temu mają opcję optymalizacji On-Site na najwyższym poziomie.

  Dodatkowo udzielamy Ci dostępu do sprawdzonych partnerów, którzy umożliwiają Ci szybsze osiągnięcie celów sprzedażowych z pomocą kampani paid search, reklam w mediach społecznościowych, dostosowanych strategii, indywidualnych projektów graficznych i wielu innych opcji. Sprawdź sekcję partnerów w panelu sklepu i dowiedz się więcej.

  Promocja ze sprawdzonymi Partnerami

  Szybkość sklepu Twoją przewagą

  Sklepy w Selly są średnio 70% szybsze niż na innych, popularnych platformach. Decydując się na sklep, który działa szybko, dajesz sobie szansę wypracowania realnej przewagi rynkowej. Klienci kochają sklepy, na których mogą szybko znaleźć i kupić pożądane przez siebie produkty.

  Sprawdź szybkość sklepów w rankingu

  Wypróbuj sklep internetowy w Selly

  W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!

  • eKomersy 2012 - 2015

   Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

  • Ceneo.pl 2016

   Certyfikat Ceneo.pl dla
   platform e-commerce

  • Dolnośląski Gryf 2016

   Nominacja Dolnośląski Gryf
   Nagroda Gospodarcza

  • KPR Kobierzyce 2017 - 2019

   Wspieramy klub
   KPR Kobierzyce

  • Lider wsparcia 2019

   Lider wsparcia w Tworzeniu
   Sklepu Internetowego

  • FAIR PLAY 2019 2019

   Przedsiębiorstwo
   FAIR PLAY 2019