Zacznij sprzedaż dropshipping na platformie Selly

Dropshipping nie bez powodu staje się popularniejszy w Polsce i na świecie. Możesz z jego pomocą sprzedawać cokolwiek chcesz, łącząc się z dowolną hurtownią.

Jeżeli myślisz o własnym sklepie internetowym we wspomnianym modelu, sprawdź możliwości Selly i skorzystaj z gotowych rozwiązań zaprojektowanych specjalnie dla tego rodzaju biznesu.

Nie musisz mieć własnego magazynu, przestrzeni ani nawet biura. Wystarczy, że skupisz swoje siły na stworzeniu funkcjonalnego sklepu i odpowiednim marketingu!

Pierwsze kroki w dropshipping

Myślisz o własnym sklepie bez magazynu? A może interesuje Cię sklep, w którym większość czynności będzie odbywała się w sposób zautomatyzowany?

Jeżeli chciałbyś prowadzić sprzedaż produktów z wybranej hurtowni, dbając głównie o ich skuteczny marketing, sprawdź nasze artykuły, gdzie uzyskasz niezbędną wiedzę.

Korzystaj z doświadczenia liderów

Dołącz dropshipping do swojej standardowej oferty produktów. Liderzy w swoich branżach wprowadzają wybrany asortyment w tym modelu nawet w sytuacji, gdy posiadają własną produkcję. To doskonały sposób na uzupełnienie produktów i zwiększenie średniej wartości koszyka zakupowego.

Dlaczego warto?

 • sprawdzasz swój pomysł nie inwestując dużych środków
 • niska bariera wejścia
 • możliwość zaimportowania produktów z każdej hurtowni udostępniającej swoje produkty

Pakiety na każdy etap biznesu

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś przedsiębiorcą z dużym doświadczeniem w sprzedaży, znajdziesz pakiet odpowiadający Twoim celom. Skorzystaj z najlepszej oferty na rynku i nieograniczonych opcji rozwoju. To platforma, której nie będziesz musiał zmieniać. Nasi doradcy zapewnią Ci niezbędne wsparcie, dzięki czemu unikniesz nerwów.

Jesteśmy zespołem specjalistów i doradców, którzy razem działają nad najbardziej skalowalną i personalizowaną platformą dla sprzedawców internetowych.

zobacz rabat
Płatności
miesięczne
Płatność
roczna

Wybierz plan:

Dropshipping na start

Selly 2

249/mc netto miesięcznie przez cały okres umowy Załóż sklep
 • Integracja dwukierunkowa z Allegro, eBay
 • Intergracja z 3 hurtowniami
 • Opcjonalna integracja z Baselinker oraz pobieranie zamówień z Ceneo.
Dropshipping dla zaawansowanych

Selly Pro 1

799/mc netto miesięcznie przez cały okres umowy Zalóż sklep
 • Każdego miesiąca +2 godziny prac zespołu
 • Automatyzacje integracji z hurtowniami
 • Kilkadziesiąt bezpośrednich integracji z kurierami, systemami płatności online, ratalnymi, leasingowymi, systemami ERP
Parametry
Pojemność dysku
5 GB
20 GB
Transfer miesięczny
50 GB
200 GB
Integracje
wszystkie
Integracje Google

Google Analitycs 4, Google Universal Analitycs, Google Shopping, Google Adwords, Google Tag Manager, Opinie konsumenckie

wszystkie
Integracja z Google

Google Analitycs 4, Google Universal Analitycs, Google Shopping, Google Adwords, Google Tag Manager, Opinie konsumenckie

wFirma
wFirma, iFirma, Fakturownia
Integracje z hurtowniami
Ilość integracji
3
5
Automatyzacje importów
Automatyzacje importów
Automatyzacje importów
Integracje indywidualne
Integracje indywidualne
Integracje indywidualne
Płatności
1,19% prowizji
0,99% prowizji
Banki
25+
Płatności online

Płatność z mBank, Płatność z PKOBP, Płatność z Santander, Płacę z Inteligo, Płatność z ING, Płacę z Citi Handlowy, Pekao24, Płatność z Alior, CA przelew online, Millennium Bank, BNP Paribas - płacę z Pl@net, Płatność z Getin, PBS Bank - przelew 24, Toyota Bank Pay Way, Płać z BOŚ Bank, e-transfer Pocztowy2, Płacę z PLUS BANK, Noble Bank, NestPrzelew, EnveloBank i inne.

25+
Płatności online

Płatność z mBank, Płatność z PKOBP, Płatność z Santander, Płacę z Inteligo, Płatność z ING, Płacę z Citi Handlowy, Pekao24, Płatność z Alior, CA przelew online, Millennium Bank, BNP Paribas - płacę z Pl@net, Płatność z Getin, PBS Bank - przelew 24, Toyota Bank Pay Way, Płać z BOŚ Bank, e-transfer Pocztowy2, Płacę z PLUS BANK, Noble Bank, NestPrzelew, EnveloBank i inne.

Blik
check-icon
check-icon
Karty kredytowe
check-icon
check-icon
Google Pay
check-icon
check-icon

Prosta obsługa dropshippingu w panelu sklepu

Moduł pozwala prosto rozdzielać zamówienia na produkty do hurtowni wg dostawców lub magazynów. Dzięki temu można wysyłać do dostawców mailowe zamówienia z listą produktów i adresów dostaw.

W połączeniu z modułem integratora, gdzie można zintegrować hurtownie przez pliki XML/CSV świetnie się to powinno uzupełnić do wygodnej pracy z hurtowniami.

Selly - dropshipping

Moduł pozwala na wybranie hurtowni lub magazynu i rodziela zamówienia wg wybranych kryteriów. Jednym kliknięciem wyślesz zamówienia do swoich dostawców. Sam szablon CSV natomiast bez problemu zmienisz w panelu administracyjnym swojego sklepu.

Automatyzacja hurtowni w Selly

Pełna automatyzacja oszczędza czas. Potrzebujesz automatycznego przekazywania zamówień do hurtowni? Plan abonamentowy uwzględniający dropshipping dla zaawansowanych umożliwia Ci zamówienie całkowitej automatyzacji przekazywania zamówień do hurtowni.

Jeżeli chciałbyś, by Twoja witryna była jednocześnie hurtownią jak sklepem dla klientów docelowych, nie jest to dla nas wyzwaniem. Nasz zespół pomoże Ci skonfigurować niezbędne w tym celu narzędzia, byś mógł skalować sprzedaż bez zmartwień.

Skąd weźmiesz produkty do własnego sklepu w modelu Dropshipping?

Specjalizujemy się w indywidualnych integracjach z hurtowniami. W planie abonamentowym Selly Pro platforma sklepów Selly umożliwia indywidualne integracje ofert z dosłownie każdym dostawcą produktów, który udostępnia ofertę w postaci plików XML lub CSV o dowolnej strukturze.

 1. Poproś swojego dostawcę produktów o dostęp do plików XML lub CSV
 2. Skontaktuj się z nami poprzez panel administracyjny
 3. Selly zintegruje Cię z nim tworząc zautomatyzowany proces dodawania i aktualizowania bazy produktów wg ustalonych zasad

Więcej informacji o integracji z hurtowniami:

Zautomatyzowana i indywidualna integracja z hurtowniami

Nasz zespół programistów pomaga klientom na każdym etapie w rozwoju indywidualnych modułów i sprzedaży produktów o niestandardowych cechach. Sprawdź nasze Success Stories, a dowiesz się, jak firmy korzystające z naszych usług stopniowo, na przestrzeni lat, zdobywały pozycję dominującą na wybranych rynkach.

Rozwijaj sklep bez ograniczeń

Integracje z dowolnymi hurtowniami online

Połączenie Twojego sklepu w modelu dropshipping z dowolną hurtownią to nie kłopot. Wdrożyliśmy specjalne, dedykowane narzędzie, aby proces był dla naszych klientów możliwie prosty. Integrator plików xml / csv to wiele możliwości, by oszczędzając czas prawidłowo dokonać integracji w swojej witrynie.

Zapoznając się z materiałem w bazie wiedzy, dowiesz się więcej o tematach jak:

 • Import CSV
 • Import XML
 • Aktualizacja cen i ilości wariantów za pomocą eksportu CSV

Oprócz tego możesz łatwo ustawić automatyczne aktualizacje, dodać kategorie do importu i skorzystać z wielu innych opcji.

Zobacz materiał wideo i naucz się całego procesu w kilkadziesiąt minut.

Integrator plików XML/CSV

Specjalizujemy się w indywidualnych integracjach z hurtowniami. W planie abonamentowym Selly Pro platforma sklepów Selly umożliwia indywidualne integracje ofert z każdym dostawcą produktów, który udostępnia ofertę w postaci plików XML lub CSV o dowolnej strukturze. Korzystając z pakietu abonamentowego Selly 2 otrzymujesz kilka darmowych integracji w cenie!

Poproś swojego dostawcę produktów o dostęp do plików XML lub CSV, a Selly integruje Cię z nim tworząc zautomatyzowany proces dodawania i aktualizowania bazy produktów wg ustalonych zasad.

Zobacz więcej

Promuj hurtownię lub sklep w dropshippingu

Podstawą działań w internecie jest profesjonalny sklep internetowy, który stworzysz z pomocą Selly. Jak poradzić sobie jednak z działaniami marketingowymi? Jak zaplanować promocję sklepu, by miała szansę przynieść jak najlepsze skutki? Zaplanuj strategię marketingową i dostosuj kanały w taki sposób, by znaleźć tam swoją grupę docelową zainteresowaną Twoimi produktami lub usługami.

Bezpośrednia promocja w sieci - Skorzystaj z opcji promocji w mediach społecznościowych, pozycjonowania lub paid search w Google. Dostosuj konkretne kanały do określonej na etapie strategii persony i realizuj działania monitorując wyniki.

Grupy branżowe i fora związane z e-commerce - Sprawdź grupy związane z e-commerce i dropshippingiem na Facebooku i w internecie. Istnieje duża liczba grup, gdzie osoby związane z branżą szukają okazji, partnerów do współpracy i hurtowni do integracji. Reklamując tam swoją ofertę możesz zainteresować dużą liczbę osób gotowych do rozpoczęcia sprzedaży od zaraz.

Sprawdź poniższe grupy i rozwijaj się prędzej:

E-Commerce Poland

Ecommerce PL

E-Commerce Polska

Twórcy aplikacji SaaS

Prowadzimy sklep internetowy

Rozmowy o startupach

E-commerce - sprzedawaj więcej! Wskazówki i porady.

Pozycjonowanie sklepów internetowych - SEO, SEM, SM, E-commerce

E-commerce & Marketing w Polsce

Przedsiębiorcy pomagają przedsiębiorcom skalować biznes

Zjednoczeni Sprzedawcy

SEO/SEM Polska / Marketing Internetowy / E-commerce / Copywriter /Wordpress

Dropshipping Polska

Sklep Internetowy eCommerce - Sprzedaż Internetowa - Dropshipping - Shopify

Dropshipping w E-commerce Polska

Selly.pl - klienci

Pracuj nad SEO i buduj pozycję w internecie - Budując sklep w dropshippingu potrzebujesz planu marketingowego, który umożliwi Ci długotrwałe budowanie pozycji. Pozycjonowanie w Selly jest prostsze, gdyż specjaliści mają dostęp do kodu witryny. Dzięki temu mają opcję optymalizacji On-Site na najwyższym poziomie.

Dodatkowo udzielamy Ci dostępu do sprawdzonych partnerów, którzy umożliwiają Ci szybsze osiągnięcie celów sprzedażowych z pomocą kampani paid search, reklam w mediach społecznościowych, dostosowanych strategii, indywidualnych projektów graficznych i wielu innych opcji. Sprawdź sekcję partnerów w panelu sklepu i dowiedz się więcej.

Promocja ze sprawdzonymi Partnerami

Szybkość sklepu Twoją przewagą

Sklepy w Selly są średnio 70% szybsze niż na innych, popularnych platformach. Decydując się na sklep, który działa szybko, dajesz sobie szansę wypracowania realnej przewagi rynkowej. Klienci kochają sklepy, na których mogą szybko znaleźć i kupić pożądane przez siebie produkty.

Sprawdź szybkość sklepów w rankingu

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy przedstawią Ci wszystkie rozwiązania, wskazując zalety każdego z nich.

Wyślij zapytanie

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!

 • eKomersy 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • Ceneo.pl 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • Dolnośląski Gryf 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • KPR Kobierzyce 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • Lider wsparcia 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • FAIR PLAY 2019 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019