Zautomatyzowana i indywidualna integracja
z hurtowniami 

Specjalizujemy się w indywidulanych integracjach z hurtowniami. W planie abonamentowym Selly Pro platforma sklepów Selly umożliwia indywidualne integracje ofert z DOSŁOWNIE KAŻDYM dostawcą produktów, który udostępnia ofertę w postaci plików XML lub CSV o dowolnej strukturze. Poproś swojego dostawcę produktów o dostęp do plików XML lub CSV, a Selly zintegruje Cię z nim tworząc zautomatyzowany proces dodawania i aktualizowania bazy produktów wg ustalonych zasad. 

Indywidualne integracje produktów z plików XML i CSV - Sklep internetowy

Jeśli potrzebujesz indywidualnego podejścia do tworzonych integracji, zapewniamy wykonanie nawet nietypowych ustwień dla Twoich importów baz produktów z wielu hurtowni.

Funkcjonalność integracji wybranych hurtowni:

 • Definiowanie dowolnej ilości dostawców plików: określanie dla każdego dostawcy ogólnej marży doliczanej do cen z pliku, definiowanie rodzaju aktualizowanych danych przy ręcznym wywołaniu importu.
 • Automatyczne mapowanie kategorii pliku dostawcy do domyślnej kategorii sklepu. Edycja mapowania kategorii dostawcy z przypisaniem do kategorii sklepu i ustaleniem opcjonalnej marży dla każdej kategorii osobno.
importer
 • Mapowanie producentów, jeśli w pliku dostawcy nazwy te nie są zbieżne z nazwami producentów zdefiniowanych w sklepie (np. przyporządkowanie nazwy HP do producenta Hewlett-Packard).
 • Opcjonalne mapowanie marż dla wybranych producentów jako nadrzędne ustawienie do marży ogólnej lub zdefiniowanej w kategoriach.
 • Automatyczne uruchamianie importu o określonej porze z określonym zakresem aktualizowanych danych.
 • Dostęp do raportów z wykonanych importów: kto wykonał, data wykonania, zakres aktualizacji danych, rozmiar pliku, czas trwania importu, ilość produktów zaimportowanych, ilość produktów niezaimportowanych z powodu braku przyporządkowania do kategorii, ilość błędnych produktów.
 • Opcjonalne ręczne uruchamianie importu ze wskazaniem zakresu aktualizacji: nazwa produktu, cena, kategoria, producent, opis, zdjęcie, dostępność (istnieje ograniczenie ręcznego wywołania dla importów kończących działanie do 20minut, duże importy wywoływane są jedynie wg harmonogramu serwera).
 • Opcjonalny dostęp do plików raportów z wykonanych importów z opisanymi błędami, np: informacje o braku mapowania kategorii, błędnym zdjęciu.

Proces wykonania integracji składa się z kilku etapów:

 • przekazanie do obsługi platformy linku do pliku XML lub CSC z ofertą hurtowni
 • analiza pliku z ofertą udostępnioną przez dystrybutora, ewentualne dodatkowe uzgodnienia
 • uiszczenie opłaty jednorazowej za wdrożenie importu (koszt uzgadniany indywidualnie, od 1200zł netto)
 • zdefiniowanie mapowania kategorii sklepu do kategorii w pliku dostawcy
 • budowa mechanizmów importu oferty z pliku (do kilku dni)
 • zdefiniowanie sposobu przeliczania cen udostępnionych w pliku na ceny w sklepie
 • wykonanie pierwszego importu wywoływane z poziomu panelu administracyjnego (później dostępne w awaryjnych sytuacjach)
 • po odbiorze integracji zdefiniowanie harmonogramu automatycznych importów, maksymalna częstotliwość co 3 godziny, maksymalnie 5x dziennie.

 

Zakres podstawowych prac – integracja sklepu:

 • Stworzenie mechanizmów importujących produkty do bazy z możliwością automatycznego zakładania kategorii/podkategorii lub z opcją ręcznego mapowania kategorii importer->sklep.
 • Import danych: nazwa produktu, kod produktu (unikalny kod dostawcy), zdjęcia (automatyczne utworzenie potrzebnych rozmiarów zdjęć), opis krótki, opis długi, cena (netto lub brutto), stawka VAT, ilość sztuk, jednostka miary, waga, warianty produktu
 • Automatyczne nadawanie nazw htaccess dla adresów stron produktów.
 • Domyślny mechanizm uaktualniania produktów w zakresie cen i dostępności (wyświetlanie, ilość sztuk w magazynie).

Do opcjonalnych prac indywidualnie uzgadnianych i wycenianych należą np: automatyczne tworzenie zaawansowanych opisów i filtrów produktów, nietypowe czasy i ilości synchronizacji, inne dodatkowe prace poza właściwym importem produktów.

Integracja z ofertą ponad 360 hurtowni internetowych w sklepie internetowym

Narzędzie a2c.online to prosty sposób naa2c aktualizację sklepów internetowych z cenników w różnych formatach od wielu hurtowni.

W każdym planie abonamentowym możesz wykorzystać zewnętrzne narzędzie A2C online do importu danych z różnych hurtowni.

a2c.online to usługa która pozwala na aktualizację sklepów internetowych na podstawie cenników udostępnianych przez inne firmy. Usługa działa w chmurze nie wymaga działąjącego komputera. Integracji z a2c.online możesz dokonać w każdym planie abonamentowym. Ważne jest spełnienie jednego warunku: domena docelowa musi być podłączona pod sklep w celu instalacji webserwisu pośredniczącego w wymianie danych między a2c.online a sklepem.

Aktywacja usługi, szczegółowy jej opis oraz cennik znajduje się na stronie: https://a2c.online

Pełna lista funkcjonalności sklepu »

 

Sklepy internetowe często poszukują jednej, wybranej hurtowni. Chcąc się z nią zintegrować, wystarczy lista hurtowni, wybór jednej, kontakt z nią, a następnie prośba o odpowiednio przygotowane pliki.

Oprogramowanie sklepu internetowego

Gotowe integracje to element, który w znacznym stopniu sprawia, że sklep internetowy jest w stanie rozwijać się szybciej, uzupełniając swoją ofertę produktową.

Integracja sklepu z wybraną hurtownią to również doskonałe uzupełnienie, by własny asortyment uzupełnić również o produkty z zewnątrz. Odezwij się do Twojej hurtowni i zdobądź szczegółowe informacje na temat plików.

Rozwój sklepu internetowego w oparciu o hurtownie

Rozwój w sklepie internetowym to w dużej mierze integracja z hurtownią i nowe produkty, które są na bieżąco wprowadzane.

Poprawnie przeprowadzana integracja z hurtownią, którą zapewnia, między innymi, moduł integracji, sprawia, że sklep internetowy jest spokojny o stany magazynowe i inne elementy, potrzebne przy codziennej działalności.

Pomoc – biuro obsługi klienta

Jeżeli chcesz przeprowadzić konfigurację integracji z wybraną hurtownią, z którą współpracujesz i ściągnąć aktualną ofertę, skontaktuj się z nami.

Proces prowadzenia sprzedaży, połączenie hurtowni lub własnego magazynu w sklepach internetowych niekiedy wymaga indywidualnej pomocy, której udziela nasz wykwalifikowany support.

Wypróbuj Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • Certyfikat Ceneo.pl dla platform e-commerce 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • Nominacja Dolnośląski Gryf Nagroda Gospodarcza 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • Wspieramy klub KPR Kobierzyce 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • Nagroda - Lider wsparcia w Tworzeniu Sklepu Internetowego 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • Nagroda Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2019 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019