Blog dla sklepu internetowego

Jak sprzedawać za granicę? Poradnik na 2022

jak sprzedawać za granicę

Globalizacja otworzyła nam granice w wielu dziedzinach, również w branży e-commerce. Obecnie sprzedaż internetowa może odbywać się nie tylko na rynku lokalnym, ale także docierać na rynki międzynarodowe. Chcąc rozpocząć sprzedaż za granicę warto poznać działania, które ułatwią wejście z ofertą na określony rynek.

Trendy ecommerce na 2022 rok

trendy w handlu internetowym 2021, trendy e-commerce 2021

Trendy ecommerce na 2022 rok Rok w rok liczba internautów decydujących się na zakupy w sklepach internetowych rośnie. Nie jest tajemnicą, że klienci dokonują zakupów online coraz chętniej – w 2021 roku już 77% internautów dokonywało zakupów przez Internet. Według raportu Gemius Polacy wskazują na to, że sklepy internetowe są znacznie wygodniejsze niż tradycyjne, a […]

Redcart czy Shoper czy Selly? Którą platformę wybrać i dlaczego?

porównanie platform sklepowych saas

Redcart czy Shoper, Selly? Którą platformę wybrać i dlaczego? Na rynku obserwujemy kilka rodzajów oprogramowania dla sklepów internetowych, które umożliwiają rozpoczęcie prowadzenia biznesu w sieci.  Ilość rozwiązań sprawia, że niekiedy nie potrafimy wybrać najbardziej odpowiedniego i dopasowanego do naszych potrzeb systemu, dlatego w poniższym artykule dowiesz się jakie rozwiązania są aktualnie dostępne na rynku oraz […]

Prestashop czy Shoper czy Selly? Którą platformę wybrać i dlaczego?

redcart czy shoper

Założenie sklepu internetowego jest obecnie niezwykle proste i łatwo dostępne. Swoją działalność warto jednak rozpocząć od wybrania platformy e-coomerce, na której będzie znajdował się sklep internetowy. Obecnie na rynku można znaleźć wiele rozwiązań wspierających biznes internetowy. W poniższym artykule porównaliśmy różne platformy e-commerce, które sprawdzą się dla e-sklepów.

Shoper czy Sky-Shop, a może Selly? Którą platformę wybrać i dlaczego?

shoper czy sky shop

Shoper czy Sky-Shop, a może Selly? Którą platformę wybrać i dlaczego? Zakładając sklep internetowy, podstawową sprawą jest wybór oprogramowania, które najlepiej sprawdzi się dla Twojego biznesu. Najważniejsze w oprogramowaniu jest to, aby posłużyło Tobie jak najdłużej. Migracja sklepu między platformami zawsze pociąga za sobą koszty i stratę cennego czasu. Polecamy więc dobrze przetestować dostępne rozwiązania, […]

Platforma sklepowa 2022 – Jak wybrać najlepszą?

platforma sklepowa

E-commerce jest jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin na rynku, a możliwość założenia sklepu internetowego i prowadzenia biznesu online jest łatwiejsze niż nigdy wcześniej. Dodatkowo, istnieje wiele rozwiązań wspierających sklepy internetowe, dlatego czasem trudno odnaleźć to najlepsze i najbardziej dopasowane do potrzeb konkretnego biznesu.

Kampanie Google Ads, które sprzedają! 10 przydatnych praktyk

Kampanie Google Ads

Google Ads wciąż obejmuje zaszczytne miejsce jednego z najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie konwersji. Jednak, aby kampania miała przełożenie na wyniki sprzedaży, musi być odpowiednio prowadzona. W tym artykule poznasz dziesięć skutecznych praktyk, które pozwolą Ci osiągnąć lepsze wyniki sprzedaży w Internecie.

Jak założyć sklep na Facebooku? Poradnik 2021

sklep na facebooku jak założyć

Facebook kojarzony jest przede wszystkim jako najpopularniejsza platforma społecznościowa. Nic dziwnego, ponieważ aktywnych, światowych użytkowników platformy jest aż 1,7 miliarda, a w Polsce jest ich aż 16 milionów. Ze studenckiej platformy, Facebook stał się globalną platformą, która umożliwia kontakt z ludźmi z każdego zakątku świata.

SaaS ecommerce – zalety i wady tego rozwiązania

saas e commerce

Wybór platformy e-commerce dla właściwego funkcjonowania sklepu internetowego ma ogromny wpływ na jego późniejsze działanie. Jednym z  najpopularniejszych rozwiązań są platformy SaaS (Software as a Service), umożliwiające korzystanie za opłatą abonamentową z profesjonalnego oprogramowania. Na czym polega działanie platformy abonamentowej oraz jakie są jej wady i zalety przeczytasz w naszym artykule.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena założenia sklepu w 2021 roku

cena sklepu internetowego w 2021

Sklep internetowy na pierwszy rzut oka wydaje się tanim oraz łatwym w prowadzeniu biznesem – przecież ograniczamy koszty takie jak zatrudnianie pracowników czy wynajem lokalu. Jednak założenie oraz posiadanie sklepu internetowego niesie za sobą wiele kosztów, które nie są od razu widoczne. Jeśli zastanawiasz się, jaki jest koszt sklepu internetowego, koniecznie przeczytaj nasz artykuł.