Platforma Enterprise dla liderów e‑commerce

Rozwijaj swój sklep z dedykowanym zespołem, zasobami i możliwościami.


Główne cechy planu Enterprise:

 • Dedykowany opiekun Twojego projektu w stałym i szybkim kontakcie
 • Indywidualnie ustalane warunki umowy i zasobów serwerowych
 • Programowane moduły na wyłączność i krótkie terminy realizacji

Umów się na rozmowę ze specjalistą i dowiedz się więcej
o planach Enterprise

  * dane obowiązkowe

  Dlaczego enterprise e-commerce w Selly?

  To do nas trafiają sklepy internetowe, które osiągnęły sufit na innych platformach lub zmagały się z wysokimi kosztami utrzymania, np. Magento 1 lub Magento 2. Plan ten jest szczególnie dedykowany sklepom, kótre potrzebują niestandardowych ustawień i umów, aby skutecznie działać.

  Wysoki poziom utrzymania

  Najwyższy poziom utrzymania

  Dedykowany zespół specjalistów i opiekun Klienta pozwalają szybko reagować na duże potrzeby dobrze działających e-biznesów. Dostajesz dostęp do statusów zlecanych zadań, zlecasz w trybie uproszczonym zmiany na sklepie i korzystasz z testowego środowiska dla wdrażanych nowości.

  Najwyższy poziom dostępności

  Dedykowane rozwiązania serwerowe u czołowych polskich serwerowniach ATMAN i Beyond pozwalają osiągnąć nam świetne wyniki dostępności na realnym poziomie 99.9952% czasu. Zyskaj stabilność serwerów niezależnie od obciążenia i bezpieczeństwo sprzedaży. Przestań obawiać się o przerwy w działaniu sklepu, nawet w szczycie sezonu.

  Niezawodna infrastruktura
  Dedykowane rozwiązania

  Szybkie rozwiązania i efekty

  Zamawiaj indywidualne funkcjonalności i prace graficzne bez obaw o termin realizacji. Udostępnimy zespół specjalistów, który jest gotowy przyjąć każde zlecenie i dostarczać poszczególne elementy zgodnie z harmonogramem. Najczęstsze prace zmian w szacie graficznej możemy wykonać nawet tego samego dnia!

  Przewidywalne koszty

  Rzetelnie wyceniamy pracę, a większość zlecanych funkcji opłacasz tylko raz przy wdrożeniu. Nie przepłacasz więc za dodatkowe moduły i wtyczki jak na innych platformach w formie abonamentu. Skorzystaj z kompetentnych doradców, którzy doradzą Ci sprawdzone rozwiązania. Wykorzystujemy doświadczenie, aby pomagać w skalowaniu sklepów klientów.

  Przewidywalne koszty i rozwój sprzedaży
  Najlepsza optymalizacja SEO i szybkość sklepu

  Najlepsza szybkość i optymalizacja pod wyszukiwarki

  Doskonała optymalizacja oprogramowania pod kątem SEO to zysk w lepszych pozycjach w Google. Sklepy w Selly są szybsze nawet o 70% od innych tych innych platformach, co zwiększa współczynnik konwersji. Dużo łatwiej zdobędziesz lepsze pozycje w Google i zadowolonych Klientów. Twoja praca w panelu także będzie przyjemnością dzięki natychmiastowej reakcji oprogramowania.

  Automatyzacje, które pokochasz

  Zaprojektujemy każdą logiczną automatyzację, która usprawni Twoją pracę nad zamówieniami i powtarzalnymi czynnościami. Czas to pieniądz i wiemy jak wykorzystać ten potencjał w nawet skomplikowanych automatyzacjach wielu systemów.

  Automatyzacja przez integracje

  Podsumujmy Selly liczbami

  • 12

   lat na rynku i 100% polskiego kapitału

  • 500

   działających sklepów internetowych

  • 740

   mln zł obrotu sklepów w poprzednim roku

  • 99.98%

   realnej dostępności w serwerowni
   w Polsce

  Opinie

  Najlepszą rekomendacją są sukcesy naszych klientów

  Ania Zielińska-Hoşaf
  Ania Zielińska-Hoşaf
  2023-08-10
  Wsparcie techniczne Selly reaguje szybko na zgłoszenia, jest pomocne i otwarte na współpracę z osobami prowadzącymi sklep, a niemającymi podstaw informatycznych :)
  Łukasz Kiełczewski
  Łukasz Kiełczewski
  2023-08-03
  Firma Selly to bez wątpienia jedna z najbardziej profesjonalnych i innowacyjnych firm w branży e-commerce, oferująca doskonałe usługi dla sklepów internetowych. Moje doświadczenia z nimi są wyjątkowo pozytywne, a ich zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań zasługuje na wyróżnienie. Po pierwsze, muszę podkreślić, że Selly wychodzi naprzeciw potrzebom klientów w sposób zaskakujący. Ich podejście do tworzenia rozwiązań dla sklepów internetowych jest doskonale przemyślane i dostosowane do unikatowych wymagań każdego biznesu. Niesamowite jest to, jak precyzyjnie rozumieją różnorodne potrzeby e-commerce i oferują dostosowane usługi, które naprawdę pomagają rozwinąć biznes online. Kolejną rzeczą, która wyróżnia Selly, jest ich zaawansowana technologia i innowacyjne rozwiązania. Wprowadzają na rynek rozwiązania, które zrewolucjonizowały sposób prowadzenia sklepów internetowych. Ich platforma e-commerce jest intuicyjna w obsłudze, a jednocześnie oferuje rozbudowane funkcje, które pozwalają na pełną kontrolę nad sklepem, zarządzanie zamówieniami, płatnościami i marketingiem. Również, obsługa klienta w firmie Selly zasługuje na pochwałę. Zespół pracowników jest profesjonalny, odpowiedzialny i zawsze gotowy do pomocy. Reagują na zapytania i problemy błyskawicznie, co sprawia, że czuję się doceniany jako klient. Ostatnim, ale nie mniej ważnym aspektem, który warto podkreślić, jest ich dbałość o rozwijanie swoich usług i technologii. Stale inwestują w badania i rozwój, aby pozostać na czele rynku e-commerce i zapewnić swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania. Podsumowując, firma Selly to doskonały wybór dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie sprawnie i profesjonalnie prowadzić swój sklep internetowy. Ich zaawansowane rozwiązania, profesjonalna obsługa klienta i ciągłe inwestycje w innowacje czynią ich liderem w dziedzinie e-commerce. Polecam ich usługi z pełnym przekonaniem, ponieważ sam doświadczyłem ich korzyści i pozytywnego wpływu na mój biznes w sieci. Pozdrawiamy
  Robert L. (PRL)
  Robert L. (PRL)
  2023-08-02
  Sklep bardzo intuicyjny, posiada bardzo wiele opcji, z którymi czasem mozna sie pogubić , ale zapewnia bardzo sprawnie działające wsparcie techniczne. Panowie z działu technicznego pełna profeska !!!
  Przemek Zamor
  Przemek Zamor
  2023-05-31
  Pani PaulinąaSzczepańska,profesionalna obsługa telefoniczna,wszystko wyjaśnione krótko i na temat. Zdecydowanie polecam . Sympatyczna i bardzo pomocna.
  Jakub Lutnik
  Jakub Lutnik
  2023-04-05
  Profesjonalna obsługa przede wszystkim szybki kontakt, wszystkie zlecenia wykonane na czas a nawet szybciej. Migracja sklepu z innej platformy trwała dosłownie 2/3 dni. Pan Sebastian ogarnął wszystko profesjonalnie :)
  Gabriela Proć
  Gabriela Proć
  2023-03-28
  Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, pomoc na każdym kroku, szybkie i rzetelne odpowiedzi. Korzystamy z usług Selly od lat i nie mamy żadnych zastrzeżeń :)
  Jakub Trojan
  Jakub Trojan
  2023-03-24
  fachowa i szybka pomoc w rozwiązywaniu problemów
  Maciej Polaczyk
  Maciej Polaczyk
  2023-03-23
  Współpracuję z selly od 5 lat, prowadząc kilka sklepów oraz hurtownię. W tym czasie wprowadziliśmy razem wiele projektów. Za każdym razem w przypadku problemów szybko uzyskujemy pomoc od specjalistów. Byle więcej takich firm :) Szczególna pochwała dla Pana Mariusza (założyciela), który aktywnie działa na rzecz rozwoju platformy.
  Marta Jarosinska-Manka
  Marta Jarosinska-Manka
  2023-03-20
  Bardzo dziękuję za pomoc, profesjonalne podejście, cierpliwość i rozwiązanie wszystkich problemów związanych z ustawieniami sklepu.

  Zobacz opinie

  segafredo
  fd-distribution
  tonsil
  decormarket
  budvar
  umstahl
  Migracja sklepów
  Migracja sklepów

  Przeniesienie sklepu bezpieczne dla Twojego biznesu

  Zacząć mogłeś gdziekolwiek, wzrastasz najlepiej w Selly

  Mamy doświadzenie w wielu migracjach sklepów z innych platform e-commerce oraz dedykowanych rozwiązań. Jesteśmy docelowym Partnerem, który zadba o Twój biznes, jak nikt do tej pory. Mamy za sobą udane przeniesienia sklepów z takich platform jak Magento, PrestaShop, IdoSell, AtomStore, czy Shoper. Zadbamy o odpowiednie przeniesienie treści bez utraty ruchu.

  Przenieś swój sklep  Możliwości Selly Enterprise

  Niezawodne skalowalne rozwiązanie skierowane do liderów rynku. Możesz dobrać odpowiedni dla Twojego e-biznesu zakres usług:

  • Indywidualnie programowane moduły na wyłączność
  • Dedykowany opiekun projektu
  • Priorytetowa kolejka obsługi zleceń do programistów, deweloperów i grafików
  • Indywidualnie ustalane zasoby dyskowe i transferu
  • Niezależna infrastruktura i monitoring
  • Ustalane warunki SLA
  • Indywidualne warunki umowy
  • Opcja White Label
  • Nielimitowana ilość produktów w przydzielonych zasobach
  • Serwer testowy sklepu
  Optymalizacja SEO

  Porozmawiaj z ekspertem

  Ponadto w ramach Selly Enterprise klient może liczyć na wszystkie zalety planów PRO takie jak między innymi:

  • Pracy specjalistów co miesiąc
  • Ponad 130 gotowych integracji
  • Optymalizacja seo na najwyższym poziomie
  • Najwyższą szybkość działania na rynku
  • Sprzedaż hurtową
  • Multistore
  • Dedykowane zmiany w wyglądzie szaty graficznej
  • Gotowe moduły rozszerzeń sklepu
  • Rozbudowy istniejących funkcjonalności sklepu na zlecenie
  • Dedykowane zmiany w funkcjonalności sklepu na zlecenie

  Wypróbuj oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!

  Nasz zespół pomoże Ci w czasie wdrożenia poznać poszczególne opcje i dokonać konfiguracji.

  • ekomersy 2012 - 2015

   Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

  • ceneo 2016

   Certyfikat Ceneo.pl dla
   platform e-commerce

  • dolnośląski gryf 2016

   Nominacja Dolnośląski Gryf
   Nagroda Gospodarcza

  • KPR Kobierzyce 2017 - 2019

   Wspieramy klub
   KPR Kobierzyce

  • Lider wsparcia 2019

   Lider wsparcia w Tworzeniu
   Sklepu Internetowego

  • FAIR PLAY 2019

   Przedsiębiorstwo
   FAIR PLAY 2019