Rozszerzenia sklepów w planach Selly PRO

Selly w planach Pro 1 i Pro 2 to więcej niż profesjonalny i nowoczesny sklep internetowy ze wszystkimi potrzebnymi funkcjami. To zespół osób, które przy pomocy umiejętności i oprogramowania, pomogą Ci wypracować realną przewagę konkurencyjną i budować pozycję lidera w swojej branży.

Plany Selly PRO z indywidualnymi modułami

Zapewnione doradztwo, najszybszy silnik i brak skomplikowanych umów.

Doradcy w Selly podpowiadają sprzedawcom na każdym etapie biznesu, prowadząc ich po kolejnych opcjach, na które mogą się zdecydować w celach rozwojowych. Udostępniamy zespoły projektantów UX, marketerów, a także programistów, by razem z Tobą pracowali na sukces marki w branży. Twój sukces jest też naszym sukcesem.

Nowoczesny sklep dla liderów rynku

Sklepy z branży meblowej, elektronicznej, produkcyjnej, rekreacyjnej i wielu innych na przestrzeni lat rozwijając się z nami stała się najbardziej ceniona w swoich sektorach rynku. Wszystko za sprawą połączenia dostosowanej do potrzeb oferty, profesjonalnego sklepu i obsługi, która dba o każdy szczegół.

Zapoznaj się z zaawansowanymi funkcjonalnościami, które wykorzystasz w swoim sklepie internetowym. Wystarczy, że klikniesz w wybraną opcję, a ukaże się przed Tobą jej praktyczne zastosowanie.

Decydując się na dodatkowe, indywidualne funkcjonalności, sprzedawcy mają pewność otrzymania usługi w modelu “płacisz raz, korzystasz cały czas”.
To doskonała alternatywa dla innych platform konkurencyjnych, w których stosuje się modele “pay as you grow” narażając sprzedawców na kolejne stałe koszty w miarę korzystania z coraz większej ilości dodatków.

Jeżeli zastanawiasz się, jak sprawdzać poszczególne funkcjonalności, nie ma nic prostszego. Wystarczy, że klikniesz w element, który w największym stopniu Cię interesuje. Strona przekieruje Cię w miejsce, w którym zobaczysz działanie sprawdzanego przez siebie elementu.

Jak poruszać się po naszym DEMO PRO?

Przykład – konfigurator wariantów:

konfigurator wariantow

Nazewnictwo dobraliśmy w taki sposób, aby jeszcze łatwiej było Ci wyobrazić sobie, jak dana funkcjonalność będzie wyglądać po zaimplementowaniu jej do Twojego sklepu, produktów i branży.

Jak zamówić dodatek? Zobacz, jakie to proste

Zamawianie funkcjonalności niestandardowych w Selly jest bardzo proste. Stworzyliśmy proces, który ułatwia klientom w sposób powtarzalny i prosty zamówić interesujące ich opcje, śledzić stan realizacji i wprowadzać zmiany w procesie trwania. Elastyczność, profesjonalizm i szybkość działania to tylko kilka cech, którymi charakteryzuje się współpraca z naszym zespołem.

1
Zapytanie

Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy w panelu sklepu

2
Opis oczekiwań

Postaraj się szczegółowo opisać swoje oczekiwania lub zapytać o poradę naszego doradcy. Doświadczenie w e-commerce umożliwi nam udzielenie Ci profesjonalnych wskazówek.

3
Przygotowanie oferty

Zostanie przygotowana dla Ciebie oferta, wraz z harmonogramem i podsumowanień Twoich oczekiwań.

4
Konsultacja

Możesz odbyć rozmowę o ofercie, a gdy zgodzisz się na zaproponowane rozwiązania, przejdziemy do realizacji.

5
Realizacja

Stopień realizacji będziesz znał dzięki harmonogramowi, a w przypadku pytań, bez problemu skontaktujesz się z naszym doradcą, który udzieli wszelkich informacji o obecnym stanie prac.

 • Najszybsza platforma na rynku – Zyskaj opcję skutecznej optymalizacji i poprawienia doświadczeń użytkowników.
 • Najwięcej możliwości indywidualizacji – Kreuj rzeczywistość poprzez dostosowanie sklepu do obecnych trendów i buduj realne przewagi.
 • Doradztwo specjalistów – Skorzystaj z ponad 10. lat doświadczenia w e-commerce i decyduj się na rozwiązania, które działają. Zyskaj godziny w abonamencie.
 • Bezpieczeństwo sprzedawców i klientów – Ciesz się niemal stuprocentową stabilnością i odpornością na jakiekolwiek ataki.
 • Integracje z hurtowniami, dropshipping i wiele innych – Zwiększaj sprzedaż poprzez nowoczesne modele partnerstwa i sprzedaży.

Opinie zadowolonych klientów

Виктория Щетинина
Виктория Щетинина
2024-04-04
Polecam!! Mega szybka Obsługa programu internetowego była niesamowicie pomocna i profesjonalna.Serwis działa bez zarzutu,a zespół wsparcia zawsze gotowy do udzielenia pomocy i rozwiazania problemów .dziękuję
Aneta Różańska
Aneta Różańska
2024-03-31
bezproblemowo :-)
Ivan Vaulin
Ivan Vaulin
2024-03-12
Bardzo dobry kontakt po zakupie, szybkie odpowiedzi Polecam :)
boss krosno
boss krosno
2024-03-08
Dzialamy juz dlugo z selly i zawsze mozemy liczyc na profesionalizm z ich strony, szybka reakcje i pomoc w razie problemu. Polecam
Piotrek Kurmanowski
Piotrek Kurmanowski
2024-02-21
Obsługa wsparcia technicznego na wysokim poziomie, szybkie i wyczerpujące odpowiedzi i wyjaśnienie dla osoby nie będącej informatykiem. Tak trzymać !!!
Łukasz S
Łukasz S
2023-11-28
Bardzo pomocny support, polecam!
Łukasz Gnap
Łukasz Gnap
2023-11-15
Super !!!

Demo Selly Pro – Przetestuj zaawansowaną platformę sprzedażową

Skorzystaj i zobacz jak wygląda środowisko dla sklepu, którego nie będziesz musiał zmieniać.

Sprawdź rozszerzenia planów Selly Pro

Przykłady wdrożeń – zobacz jak pomagamy

Sprzedaż subskrypcyjna – Wprowadziliśmy sprzedaż subskrypcyjną dla sklepu jednego z największych producentów kawy. Byliśmy pierwszą platformą SaaS w Polsce, która zaoferowała i wykonała wspomnianą funkcję dla swojego klienta. Sprzedawcy w Selly zawsze mogą liczyć na profesjonalną opiekę i innowacyjność. Dzięki temu marka Segafredo zbudowała jedną z kilku kluczowych przewag konkurencyjnych.

Sprzedaż subskrypcyjna

Zobacz Success Story

Podgląd produktu w kategorii – Możesz liczyć na nasze wsparcie bez względu na to, czy Twoje indywidualne zamówienie dotyczy skomplikowanej funkcjonalności, czy kosmetycznej poprawki. Jesteśmy gotowi, by wdrażać niemal wszystkie rozwiązania, umożliwiając klientom długotrwały wzrost i budowanie pozycji konkurencyjnej. Rozwój Twojego sklepu to nasz interes. Zobacz, jak wyglądało wprowadzenie podglądu produktu w kategorii dla jednego z liderów branży podróżniczej.

Podgląd produktu w kategorii

Zobacz Success Story

Przenieś sklep, by rozwijać się ze spokojem

Pomożemy Ci przenieść swój sklep na naszą platformę tak, byś na tym zyskał

Uczestniczymy w przeniesieniach sklepów, które na innych platformach spotykają się z brakiem funkcjonalności, niewystarczającą jakością obsługi klienta, wysokimi kosztami lub innymi ograniczeniami. Mamy ponad 10 – letnie doświadczenie w zadowalającej obsłudze i rozwoju sklepów.

Teraz pomożemy Tobie! Zbuduj swój biznes opierając go o solidne fundamenty razem z pakietami Selly Pro. Nie znajdziesz tego nigdzie indziej.

Według narzędzia szybkiesklepy.pl, Selly to SaaS aż do 70% szybszy niż inne popularne, konkurencyjne platformy. Oprogramowanie lekkie i funkcjonalne to okazja do tego, by wyprzedzić konkurencję, ułatwić życie klientom i zwiększyć efektywność działań z zakresu pozycjonowania sklepu internetowego. Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań i efektów ponad 10 – letniej pracy firmy z Polski.

Przenieś sklep internetowy

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • Certyfikat Ceneo.pl dla platform e-commerce 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • Nominacja Dolnośląski Gryf Nagroda Gospodarcza 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • Wspieramy klub KPR Kobierzyce 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • Nagroda - Lider wsparcia w Tworzeniu Sklepu Internetowego 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • Nagroda Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2019 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019