Rozszerzenia sklepów w planach Selly PRO

Selly w planach Pro 1 i Pro 2 to więcej niż profesjonalny i nowoczesny sklep internetowy ze wszystkimi potrzebnymi funkcjami. To zespół osób, które przy pomocy umiejętności i oprogramowania, pomogą Ci wypracować realną przewagę konkurencyjną i budować pozycję lidera w swojej branży.

Plany Selly PRO z indywidualnymi modułami

Zapewnione doradztwo, najszybszy silnik i brak skomplikowanych umów.

Doradcy w Selly podpowiadają sprzedawcom na każdym etapie biznesu, prowadząc ich po kolejnych opcjach, na które mogą się zdecydować w celach rozwojowych. Udostępniamy zespoły projektantów UX, marketerów, a także programistów, by razem z Tobą pracowali na sukces marki w branży. Twój sukces jest też naszym sukcesem.

Nowoczesny sklep dla liderów rynku

Sklepy z branży meblowej, elektronicznej, produkcyjnej, rekreacyjnej i wielu innych na przestrzeni lat rozwijając się z nami stała się najbardziej ceniona w swoich sektorach rynku. Wszystko za sprawą połączenia dostosowanej do potrzeb oferty, profesjonalnego sklepu i obsługi, która dba o każdy szczegół.

Zapoznaj się z zaawansowanymi funkcjonalnościami, które wykorzystasz w swoim sklepie internetowym. Wystarczy, że klikniesz w wybraną opcję, a ukaże się przed Tobą jej praktyczne zastosowanie.

Decydując się na dodatkowe, indywidualne funkcjonalności, sprzedawcy mają pewność otrzymania usługi w modelu “płacisz raz, korzystasz cały czas”.
To doskonała alternatywa dla innych platform konkurencyjnych, w których stosuje się modele “pay as you grow” narażając sprzedawców na kolejne stałe koszty w miarę korzystania z coraz większej ilości dodatków.

Jeżeli zastanawiasz się, jak sprawdzać poszczególne funkcjonalności, nie ma nic prostszego. Wystarczy, że klikniesz w element, który w największym stopniu Cię interesuje. Strona przekieruje Cię w miejsce, w którym zobaczysz działanie sprawdzanego przez siebie elementu.

Jak poruszać się po naszym DEMO PRO?

Przykład – konfigurator wariantów:

konfigurator wariantow

Nazewnictwo dobraliśmy w taki sposób, aby jeszcze łatwiej było Ci wyobrazić sobie, jak dana funkcjonalność będzie wyglądać po zaimplementowaniu jej do Twojego sklepu, produktów i branży.

Jak zamówić dodatek? Zobacz, jakie to proste

Zamawianie funkcjonalności niestandardowych w Selly jest bardzo proste. Stworzyliśmy proces, który ułatwia klientom w sposób powtarzalny i prosty zamówić interesujące ich opcje, śledzić stan realizacji i wprowadzać zmiany w procesie trwania. Elastyczność, profesjonalizm i szybkość działania to tylko kilka cech, którymi charakteryzuje się współpraca z naszym zespołem.

1

Zapytanie

Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy w panelu sklepu

2

Opis oczekiwań

Postaraj się szczegółowo opisać swoje oczekiwania lub zapytać o poradę naszego doradcy. Doświadczenie w e-commerce umożliwi nam udzielenie Ci profesjonalnych wskazówek.

3

Przygotowanie oferty

Zostanie przygotowana dla Ciebie oferta, wraz z harmonogramem i podsumowanień Twoich oczekiwań.

4

Konsultacja

Możesz odbyć rozmowę o ofercie, a gdy zgodzisz się na zaproponowane rozwiązania, przejdziemy do realizacji.

5

Realizacja

Stopień realizacji będziesz znał dzięki harmonogramowi, a w przypadku pytań, bez problemu skontaktujesz się z naszym doradcą, który udzieli wszelkich informacji o obecnym stanie prac.

 • Najszybsza platforma na rynku – Zyskaj opcję skutecznej optymalizacji i poprawienia doświadczeń użytkowników.
 • Najwięcej możliwości indywidualizacji – Kreuj rzeczywistość poprzez dostosowanie sklepu do obecnych trendów i buduj realne przewagi.
 • Doradztwo specjalistów – Skorzystaj z ponad 10. lat doświadczenia w e-commerce i decyduj się na rozwiązania, które działają. Zyskaj godziny w abonamencie.
 • Bezpieczeństwo sprzedawców i klientów – Ciesz się niemal stuprocentową stabilnością i odpornością na jakiekolwiek ataki.
 • Integracje z hurtowniami, dropshipping i wiele innych – Zwiększaj sprzedaż poprzez nowoczesne modele partnerstwa i sprzedaży.

Opinie zadowolonych klientów

„Wybraliśmy platformę Selly ze względu na bardzo miłą oraz merytoryczną rozmowę z twórcami podczas wybierania platformy na samym początku. Przewagą Selly jest to, że pracują tam ludzie (również w heldesk), którzy znają się na tym…”

Adrian Śmigiel, asjcommerce.pl
Ocena Selly

„Korzystałam z trzech innych rozpoznawalnych na rynku platform i mam porównanie. Do tej pory sklep na Selly okazał się najlepszy. Oprogramowanie jest stabilne nawet przy dużym obciążeniu (w sezonie mamy kilkaset zamówień dziennie). Na uwagę zasługuję obsługa klienta jest na najwyższym poziomie…”

Olga Prymek, s-mumo.pl
Ocena Selly

Demo Selly Pro – Przetestuj zaawansowaną platformę sprzedażową

Skorzystaj i zobacz jak wygląda środowisko dla sklepu, którego nie będziesz musiał zmieniać.

Sprawdź rozszerzenia planów Selly Pro

Przykłady wdrożeń – zobacz jak pomagamy

Sprzedaż subskrypcyjna – Wprowadziliśmy sprzedaż subskrypcyjną dla sklepu jednego z największych producentów kawy. Byliśmy pierwszą platformą SaaS w Polsce, która zaoferowała i wykonała wspomnianą funkcję dla swojego klienta. Sprzedawcy w Selly zawsze mogą liczyć na profesjonalną opiekę i innowacyjność. Dzięki temu marka Segafredo zbudowała jedną z kilku kluczowych przewag konkurencyjnych.

Sprzedaż subskrypcyjna

Zobacz Success Story

Podgląd produktu w kategorii – Możesz liczyć na nasze wsparcie bez względu na to, czy Twoje indywidualne zamówienie dotyczy skomplikowanej funkcjonalności, czy kosmetycznej poprawki. Jesteśmy gotowi, by wdrażać niemal wszystkie rozwiązania, umożliwiając klientom długotrwały wzrost i budowanie pozycji konkurencyjnej. Rozwój Twojego sklepu to nasz interes. Zobacz, jak wyglądało wprowadzenie podglądu produktu w kategorii dla jednego z liderów branży podróżniczej.

Podgląd produktu w kategorii

Zobacz Success Story

Przenieś sklep, by rozwijać się ze spokojem

Pomożemy Ci przenieść swój sklep na naszą platformę tak, byś na tym zyskał

Uczestniczymy w przeniesieniach sklepów, które na innych platformach spotykają się z brakiem funkcjonalności, niewystarczającą jakością obsługi klienta, wysokimi kosztami lub innymi ograniczeniami. Mamy ponad 10 – letnie doświadczenie w zadowalającej obsłudze i rozwoju sklepów.

Teraz pomożemy Tobie! Zbuduj swój biznes opierając go o solidne fundamenty razem z pakietami Selly Pro. Nie znajdziesz tego nigdzie indziej.

Według narzędzia szybkiesklepy.pl, Selly to SaaS aż do 70% szybszy niż inne popularne, konkurencyjne platformy. Oprogramowanie lekkie i funkcjonalne to okazja do tego, by wyprzedzić konkurencję, ułatwić życie klientom i zwiększyć efektywność działań z zakresu pozycjonowania sklepu internetowego. Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań i efektów ponad 10 – letniej pracy firmy z Polski.

Przenieś sklep internetowy

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • Certyfikat Ceneo.pl dla platform e-commerce 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • Nominacja Dolnośląski Gryf Nagroda Gospodarcza 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • Wspieramy klub KPR Kobierzyce 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • Nagroda - Lider wsparcia w Tworzeniu Sklepu Internetowego 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • Nagroda Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2019 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019