Rozszerzenia sklepów w planach Selly PRO

Selly w planach Pro 1 i Pro 2 to więcej niż profesjonalny i nowoczesny sklep internetowy ze wszystkimi potrzebnymi funkcjami. To zespół osób, które przy pomocy umiejętności i oprogramowania, pomogą Ci wypracować realną przewagę konkurencyjną i budować pozycję lidera w swojej branży.

Plany Selly PRO z indywidualnymi modułami

Zapewnione doradztwo, najszybszy silnik i brak skomplikowanych umów.

Doradcy w Selly podpowiadają sprzedawcom na każdym etapie biznesu, prowadząc ich po kolejnych opcjach, na które mogą się zdecydować w celach rozwojowych. Udostępniamy zespoły projektantów UX, marketerów, a także programistów, by razem z Tobą pracowali na sukces marki w branży. Twój sukces jest też naszym sukcesem.

Nowoczesny sklep dla liderów rynku

Sklepy z branży meblowej, elektronicznej, produkcyjnej, rekreacyjnej i wielu innych na przestrzeni lat rozwijając się z nami stała się najbardziej ceniona w swoich sektorach rynku. Wszystko za sprawą połączenia dostosowanej do potrzeb oferty, profesjonalnego sklepu i obsługi, która dba o każdy szczegół.

Zapoznaj się z zaawansowanymi funkcjonalnościami, które wykorzystasz w swoim sklepie internetowym. Wystarczy, że klikniesz w wybraną opcję, a ukaże się przed Tobą jej praktyczne zastosowanie.

Decydując się na dodatkowe, indywidualne funkcjonalności, sprzedawcy mają pewność otrzymania usługi w modelu “płacisz raz, korzystasz cały czas”.
To doskonała alternatywa dla innych platform konkurencyjnych, w których stosuje się modele “pay as you grow” narażając sprzedawców na kolejne stałe koszty w miarę korzystania z coraz większej ilości dodatków.

Jeżeli zastanawiasz się, jak sprawdzać poszczególne funkcjonalności, nie ma nic prostszego. Wystarczy, że klikniesz w element, który w największym stopniu Cię interesuje. Strona przekieruje Cię w miejsce, w którym zobaczysz działanie sprawdzanego przez siebie elementu.

Jak poruszać się po naszym DEMO PRO?

Przykład – konfigurator wariantów:

konfigurator wariantow

Nazewnictwo dobraliśmy w taki sposób, aby jeszcze łatwiej było Ci wyobrazić sobie, jak dana funkcjonalność będzie wyglądać po zaimplementowaniu jej do Twojego sklepu, produktów i branży.

Jak zamówić dodatek? Zobacz, jakie to proste

Zamawianie funkcjonalności niestandardowych w Selly jest bardzo proste. Stworzyliśmy proces, który ułatwia klientom w sposób powtarzalny i prosty zamówić interesujące ich opcje, śledzić stan realizacji i wprowadzać zmiany w procesie trwania. Elastyczność, profesjonalizm i szybkość działania to tylko kilka cech, którymi charakteryzuje się współpraca z naszym zespołem.

1
Zapytanie

Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy w panelu sklepu

2
Opis oczekiwań

Postaraj się szczegółowo opisać swoje oczekiwania lub zapytać o poradę naszego doradcy. Doświadczenie w e-commerce umożliwi nam udzielenie Ci profesjonalnych wskazówek.

3
Przygotowanie oferty

Zostanie przygotowana dla Ciebie oferta, wraz z harmonogramem i podsumowanień Twoich oczekiwań.

4
Konsultacja

Możesz odbyć rozmowę o ofercie, a gdy zgodzisz się na zaproponowane rozwiązania, przejdziemy do realizacji.

5
Realizacja

Stopień realizacji będziesz znał dzięki harmonogramowi, a w przypadku pytań, bez problemu skontaktujesz się z naszym doradcą, który udzieli wszelkich informacji o obecnym stanie prac.

 • Najszybsza platforma na rynku – Zyskaj opcję skutecznej optymalizacji i poprawienia doświadczeń użytkowników.
 • Najwięcej możliwości indywidualizacji – Kreuj rzeczywistość poprzez dostosowanie sklepu do obecnych trendów i buduj realne przewagi.
 • Doradztwo specjalistów – Skorzystaj z ponad 10. lat doświadczenia w e-commerce i decyduj się na rozwiązania, które działają. Zyskaj godziny w abonamencie.
 • Bezpieczeństwo sprzedawców i klientów – Ciesz się niemal stuprocentową stabilnością i odpornością na jakiekolwiek ataki.
 • Integracje z hurtowniami, dropshipping i wiele innych – Zwiększaj sprzedaż poprzez nowoczesne modele partnerstwa i sprzedaży.

Opinie zadowolonych klientów

„Bardzo szybka i skuteczna pomoc przy wdrażaniu płatności w 2022 roku. Profesjonalny zespół Selly. Działamy wspólnie już od kilku lat i zawsze znajdujemy pozytywne rozwiązania naszych problemów.”

sklep.mercontrol.com.pl

„kupilem na start selly 1 – zero doswiadczenia w sprzedazy w necie, z wielką obawą co to będzie – z pomocą ekipy selly rozwiązałem wszystkie wątpliwości i trudności techniczne (pomoc telefoniczna i dobrze działajace wsparcie e-mail). Czas pokaże na dzisiaj jestem zadowolony choć jeszcze wiele pracy przed nami… :)”

olejnazdrowie.pl

„Współpraca w firmą selly trwa dopiero pół roku, niemniej sam sklep, samo oprogramowanie daje dość duże możliwości z których chętnie korzystamy. Sklep działa szybko, bez zarzutów, obsługa jest dość intuicyjna. Jak na razie nie żałujemy wyboru.”

tylegotu.pl

„Nasza współpraca z firmą Selly trwa już 6 rok a dzięki zaangażowaniu ich pracowników, ciągłej aktualizacji oprogramowania, nowościach, poradach i szybkości działania w przypadku rozwiązywaniu problemów, powoduje, że nie mamy zamiaru przenosić się gdzie indziej czy rezygnować z współpracy. Polecamy wszystkim niezdecydowanym.”

meblem4.pl

„Miły kontakt, sprawne komunikowanie. Wsparcie serwisu technicznego. Polecamy współpracę z Selly.”

plmeble.pl

„Mistrzostwo Świata! Natychmiastowa pomoc i super wsparcie !”

mycoins24.com

„Korzystamy od dłuższego czasu z usług i w firmie i jesteśmy zadowoleni z jakości.”

123obrusy.pl

„Bardzo dobre, zaawansowane oprogramowanie e-commerce, szeroka gama wtyczek do dużej liczby oprogramowań zewnętrznych, fachowa pomoc przy wdrożeniu, pomocni i przyjaźni ludzie. O problemie rozmawiasz z konkretnym człowiekiem a nie z BOK-iem…Sam korzystam. Polecam.”

lux.sklep.pl

„Nasza firma współpracuje z Selly Shop od ponad 4 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Bogata funkcjonalność systemu pozwoliła nam na bardzo szybki rozwój naszej firmy w kraju jak i za granicą.
Gorąco polecam założenie sklepu w Selly Shop.
Dawid Niedzielski
Handbags Importers”

torebkihurt.pl

„Fajne oprogramowanie sklepu internetowego z naprawdę dużą ilością opcji i możliwościami konfiguracji jak za tę cenę w porównaniu do konkurencji. Polecam :)”

furnimeble.pl

„Nowoczesna i innowacyjna firma, która w przyjazny sposób rozwija oprogramowanie sklepu.
Kontakt z działem obsługi bezproblemowy, w profesjonalny i szybki sposób rozwiązują problemy oraz wdrażają wszelkie nowości.
Polecam.”

meble-mirat.pl

„Obsługa Klienta odpowiada sprawnie i rzeczowo, w większości przypadków problemy zostają rozwiązane, a żadne pytania nie pozostają bez odpowiedzi.
Polecam”

obserwuj.pl

Demo Selly Pro – Przetestuj zaawansowaną platformę sprzedażową

Skorzystaj i zobacz jak wygląda środowisko dla sklepu, którego nie będziesz musiał zmieniać.

Sprawdź rozszerzenia planów Selly Pro

Przykłady wdrożeń – zobacz jak pomagamy

Sprzedaż subskrypcyjna – Wprowadziliśmy sprzedaż subskrypcyjną dla sklepu jednego z największych producentów kawy. Byliśmy pierwszą platformą SaaS w Polsce, która zaoferowała i wykonała wspomnianą funkcję dla swojego klienta. Sprzedawcy w Selly zawsze mogą liczyć na profesjonalną opiekę i innowacyjność. Dzięki temu marka Segafredo zbudowała jedną z kilku kluczowych przewag konkurencyjnych.

Sprzedaż subskrypcyjna

Zobacz Success Story

Podgląd produktu w kategorii – Możesz liczyć na nasze wsparcie bez względu na to, czy Twoje indywidualne zamówienie dotyczy skomplikowanej funkcjonalności, czy kosmetycznej poprawki. Jesteśmy gotowi, by wdrażać niemal wszystkie rozwiązania, umożliwiając klientom długotrwały wzrost i budowanie pozycji konkurencyjnej. Rozwój Twojego sklepu to nasz interes. Zobacz, jak wyglądało wprowadzenie podglądu produktu w kategorii dla jednego z liderów branży podróżniczej.

Podgląd produktu w kategorii

Zobacz Success Story

Przenieś sklep, by rozwijać się ze spokojem

Pomożemy Ci przenieść swój sklep na naszą platformę tak, byś na tym zyskał

Uczestniczymy w przeniesieniach sklepów, które na innych platformach spotykają się z brakiem funkcjonalności, niewystarczającą jakością obsługi klienta, wysokimi kosztami lub innymi ograniczeniami. Mamy ponad 10 – letnie doświadczenie w zadowalającej obsłudze i rozwoju sklepów.

Teraz pomożemy Tobie! Zbuduj swój biznes opierając go o solidne fundamenty razem z pakietami Selly Pro. Nie znajdziesz tego nigdzie indziej.

Według narzędzia szybkiesklepy.pl, Selly to SaaS aż do 70% szybszy niż inne popularne, konkurencyjne platformy. Oprogramowanie lekkie i funkcjonalne to okazja do tego, by wyprzedzić konkurencję, ułatwić życie klientom i zwiększyć efektywność działań z zakresu pozycjonowania sklepu internetowego. Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań i efektów ponad 10 – letniej pracy firmy z Polski.

Przenieś sklep internetowy

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • Certyfikat Ceneo.pl dla platform e-commerce 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • Nominacja Dolnośląski Gryf Nagroda Gospodarcza 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • Wspieramy klub KPR Kobierzyce 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • Nagroda - Lider wsparcia w Tworzeniu Sklepu Internetowego 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • Nagroda Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2019 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019