Kampania Google Ads – twój klucz do wysokiej i opłacalnej sprzedaży

Zacznij sprzedawać dużo i opłacalnie w swoim sklepie. Zwiększ konwersję i podnieś efektywnie przychody sklepu dzięki kampaniom Google Ads. Spraw by Twój sklep zaczął dla Ciebie zarabiać.

Kampanie Google Ads to podstawowa i najważniejsza forma działań reklamowych jaką należy prowadzić w sklepie internetowym myśląc poważnie o jego rozwoju w kontekście skalowania sprzedaży.

Funkcjonując w dobie hegemonii wyszukiwarki Google, profesjonalne kampanie Google Ads to klucz do wysokiej i opłacalnej sprzedaży.

Dzięki Google Ads podniesiesz wartość swojej sprzedaży, obniżysz koszty konwersji oraz zwiększysz pulę klientów, dzięki czemu Twój sklep zacznie realnie dla Ciebie zarabiać.

Kampanie Google Ads to inwestycja, która umiejętnie poprowadzona stanowi najmocniejszą dźwignię dla Twojej sprzedaży i Twoich zarobków.

Jeśli prowadzisz już kampanie Google Ads, ale chciałbyś zweryfikować ich skuteczność lub też chciałbyś zlecić poprowadzenie kampanii w swoim sklepie specjaliście, umów się na konsultację z ekspertem. Daj szansę swojej sprzedaży i otwórz się na większe zyski. Zgłoś się już dziś! Pamiętaj każdy biznes zaczyna się od rozmowy.

 • Realne zwiększenie Twojej sprzedaży

 • Zwiększenie świadomości Twojej marki i sklepu

 • Zwiększenie wartościowego ruchu w Twoim sklepie internetowym

 • Szansa na dotarcie do Twoich nowych klientów

Umów się konsultację z ekspertem i dowiedz się jak skutecznie wykorzystać Google Ads by znacząco zwiększyć swoją sprzedaż.

  * dane obowiązkowe

  Chcesz dowiedzieć się więcej?
  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji Google Ads.

  Kampanie Google ADS dają możliwość szczegółowego targetowania, a także pozwalają z łatwością kontrolować wydatki. To także skuteczny sposób na remarketing. Spotkaj się z ekspertem i poznaj potencjał reklamy PPC!

  Co zyskujesz dzięki konsultacji Google Ads?

  • Zweryfikujesz wyniki Twoich dotychczasowych kampanii Google Ads (dowiesz się czy jest realna przestrzeń do odczuwalnej poprawy wyników)
  • Uzyskasz rekomendacje działań, które wpłyną na poprawę wyników Twojej kampanii
  • Otrzymasz informację czy opłacalnie wykorzystujesz swój budżet reklamowy oraz gdzie następuje jego przepalanie
  • Zyskasz naturalną możliwość do poznania warsztatu pracy specjalisty i podjęcia decyzji czy chcesz powierzyć mu poprowadzenie swojej kampanii Google ADS

  Etapy konsultacji ze specjalistą

  1

  Wywiad wstępny na temat dotychczasowych działań w sieci reklamowej Google ADS (doświadczenia- rezultaty- oczekiwania)

  2

  Weryfikacja narzędzi analitycznych i rekomendacja działań w zakresie zbierania danych na temat ruchu w Twojej witrynie: przydzielenie dostępów do analizy kampanii

  3

  Analiza kampanii Google ADS

  4

  Omówienie wyników kampanii Google Ads – z uwzględnieniem realnej oceny możliwości poprawy wyników; rekomendacja właściwej strategii i formatów reklamowych

  Najczęściej zadawane pytania

  • Czy konsultacja jest bezpłatna?

   Konsultacja jest w pełni bezpłatna i niezobowiązująca. To Ty decydujesz o nawiązaniu współpracy.

  • Czy muszę coś przygotować na potrzeby konsultacji?

   Do przeprowadzenia konsultacji potrzebujesz komputera z dostępem do internetu. Możesz także przygotować szczegółowe pytania do eksperta, ale nie jest to konieczne – ekspert poprowadzi rozmowę w sposób naturalny, zyskać informację o Twoich dotychczasowych działaniach i celach biznesowych, a także w miarę potrzeby pokieruję Cię w procesie przyznawania dostępów niezbędnych do analizy działań.

  • Czy muszę przyznać dostęp do mojego konta Google Ads?

   Tak, ponieważ aby poprawnie przeprowadzić audyt Google Ads, ekspert powinien mieć wgląd do konta firmowego. Dzięki temu może zweryfikować połączenie Google Ads z Google Analytics, zbadać ustawienia kampanii i formaty reklamowe, które są w niej wykorzystywane, a także ocenić stopień optymalizacji kampanii. To ty decydujesz o uprawnieniach danej osoby – także bez obaw.

  • Czy konsultacja jest wiążąca?

   Nie, konsultacja nie jest wiążąca. To czas dla Ciebie na niezobowiązującą rozmowę i zadawanie pytań.

  • Kiedy odbędzie się konsultacja?

   Termin rozmowy dopasujemy do Twojego kalendarza. Najpierw skontaktujemy się z Tobą, by krótko przedstawić zarys konsultacji, a następnie umówimy się na konkretny dzień oraz godzinę.

  Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu kampanii Google Ads w swoim sklepie internetowym, odezwji się do nas, a my postaramy się pomóc.

  • Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych 2012 - 2015

   Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

  • Certyfikat Ceneo.pl dla platform e-commerce 2016

   Certyfikat Ceneo.pl dla
   platform e-commerce

  • Nominacja Dolnośląski Gryf Nagroda Gospodarcza 2016

   Nominacja Dolnośląski Gryf
   Nagroda Gospodarcza

  • Wspieramy klub KPR Kobierzyce 2017 - 2019

   Wspieramy klub
   KPR Kobierzyce

  • Nagroda - Lider wsparcia w Tworzeniu Sklepu Internetowego 2019

   Lider wsparcia w Tworzeniu
   Sklepu Internetowego

  • Nagroda Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2019 2019

   Przedsiębiorstwo
   FAIR PLAY 2019