kraina-doznan.pl – historia rozwoju sklepu w branży erotycznej na naszej platformie

success story budowania sklepu internetowego branża erotyczna

Decyzja o migracji sklepu internetowego wiąże się z wieloma stawianymi sobie przez przedsiębiorcę pytaniami. Może on zastanawiać się między innymi nad tym, czy nowa platforma umożliwi rozwój i możliwości, których brakowało firmie dotychczas. Przykład sklepu kraina-doznan.pl doskonale pokazuje, jak przeniesienie się na nasze oprogramowanie stworzyło nowe możliwości w atrakcyjnej cenie i przy wsparciu technicznym.

Jak nasza platforma miała pomóc klientowi? – krainadoznan.pl

Klient od początku, przy podejmowaniu decyzji o przejściu na naszą platformę sklepów internetowych, postawił sobie za cel uzyskanie indywidualnego podejścia i wsparcia przy poszczególnych wdrożeniach.

Kraina-doznan.pl to sklep, który chciał rozszerzać swoją ofertę, poziom obsługi klienta, UX (User Experience) w witrynie, a także inne elementy związane z rozwojem w swojej branży.

kraina-doznan.pl

Pomoc techniczna i zapewnienie stabilnego oprogramowania umożliwia skupienie się na innych elementach biznesu, które razem wpływają na lepsze wyniki firmy zarówno w krótkiej, jak i długiej perspektywie czasu.

Funkcjonalność dla sklepu erotycznego

Celem było uzyskanie dostawcy oprogramowania, który zapewni pełną funkcjonalność sklepu, bezpieczeństwo i możliwość skalowania, przy utrzymaniu atrakcyjnej ceny usługi.

Otrzymanie pewności w kwestiach technicznych, decydując się na platformę SaaS Selly, ułatwiło zespołowi rozwijanie się na przestrzeni lat. Firma wypracowała przewagi konkurencyjne, które skutkują coraz większą ilością klientów.

Lider w branży erotycznej i integracji z hurtowniami

Branża erotyczna wymaga od pracowników sklepu dopracowania go niemal do doskonałości, aby użytkownik czuł się na nim bezpiecznie, pewnie i komfortowo, a w dodatku mógł znaleźć produkt, na którego zakupie najbardziej mu zależy.

kategorie rozbudowane menu branża erotyczna success story ecommerce

kraina-doznan.pl to miejsce, w którym znajdziecie:

 • gadżety erotyczne
 • drogerię
 • akcesoria BDSM
 • bieliznę i obuwie
 • sex dodatki

Warto wspomnieć, że jednocześnie jest to rynek bardzo konkurencyjny. Wymaga zarówno dbałości o kwestie techniczne i zapewnienie oferty o odpowiednim dopasowaniu do preferencji użytkownika, jak budowania marki. Kraina-doznan.pl znalazła złoty środek i wykorzystując doświadczenie, wiedzę i kompetencje swoich pracowników zbudowała sklep internetowy, który może nieustannie zwiększać swoje udziały w rynku.

Krótko o realizacji

Początek naszej współpracy miał miejsce w 2017. roku, gdy zespół kraina-doznan.pl postanowił zmigrować swój sklep internetowy z innej platformy sprzedażowej na naszą.

Przeniesienie sklepu internetowego odbywało się z pełnym wsparciem merytorycznym i technicznym naszego zespołu. Całość przebiegła sprawnie, przy odpowiedniej komunikacji i zwróceniu uwagi na każdą potrzebę.

Następnie sukcesywnie, na przestrzeni lat, zespół rozwijał sklep zwiększając swoją sprzedaż dwukrotnie.

Działania mogły być skuteczniejsze między innymi ze względu na to, gdyż nasza platforma jest doskonale zoptymalizowana pod SEO, a także szybka. To ułatwia walkę o wyższe pozycje w wyszukiwarce przy działaniach specjalistów ds. pozycjonowania.

producenci, platforma sklepów internetowych

Zespół programistów i support dba natomiast, aby na bieżąco reagować na wszystkie zmiany rynku e-commerce, konieczność dostosowania integracji do danego partnera lub odpowiednie połączenie z marketplace’ami.

Opinia o selly:

Efektem jest stała, sprawna i bezproblemowa współpraca. Zespół sklepu internetowego podsumował nasze wsparcie w następujący sposób:

“Korzystamy z Selly od początku 2017, kiedy zmigrowaliśmy z innej platformy sprzedażowej. W Selly cenimy sobie indywidualne podejście do klienta, którym kierujemy się również w swoim biznesie. Kontakt z Selly jest dostępny i bezpośredni, co skraca czas na realizację różnych zleceń. Największe zalety Selly to możliwość korzystania z wielu opcji w cenie abonamentu sklepu, które w innych platformach są standardowo dodatkowo płatne. Selly oferuje również wsparcie dla indywidualnych potrzeb rozbudowy sklepu, które są niezbędne w danej branży. Dzięki platformie, specjalistom w Selly udaje nam się na bieżąco reagować na potrzeby i wymagania rynku, takie, jak dostosowanie się do potrzeb użytkowników, nowe możliwości promowania sklepu, zmieniające się wymagania marketplaceów i inne. To między innymi dzięki platformie udało nam się powiększyć swój biznes kilkukrotnie.”

Sprawdź sam, jak prosta może być sprzedaż. Zobacz nasze demo i rozpocznij okres testowy przez założenie sklepu iiniternetowego.

krainadoznan.plkrainadoznan.plkrainadoznan.plkrainadoznan.pl

Zobacz inne Success Stories

Może Cię jeszcze zainteresować

Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl
bramy, okna, wisniowski sklep.wisniowski.pl – Tworzenie sklepu internetowego dla lidera branży
sklep meblowy w Selly - tyletegotu.pl tyletegotu.pl – Profesjonalny sklep meblowy w Selly

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019