Skleptonsil.pl – Sprzedaż nagłośnienia na platformie Selly

skleptonsil.pl - Sprzedaż nagłośnienia

Zespół skleptonsil.pl jest z nami od 2016 i od tego czasu nieustannie rozwija swój sklep internetowy, zdobywając nowych klientów. Nasz zespół miał możliwość wspierać firmę we wdrożeniu nowej, responsywnej i nowoczesnej szaty graficznej, która wpływa na UX (ang. User Experience) użytkowników sklepu. Przeczytaj więcej o współpracy!

Jak nasza platforma miała pomóc klientowi?

Selly od początku miało posłużyć jako platforma e-commerce, która umożliwi rozwój i prowadzenie sklepu internetowego bezpiecznie, bezawaryjnie i z pełnym wsparciem technicznego supportu.

Zwiększenie sprzedaży i opcji obsługi klienta w Selly

Celem sklepu internetowego skleptonsil.pl było zwiększenie sprzedaży i jakości obsługi klienta na przestrzeni lat, z wykorzystaniem nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań skalowalnej platformy. Innymi celami było zapewnienie witrynie stabilności, bezawaryjności i upewnienie się, że klienci w sposób intuicyjny będą mogli kupować kolejne oferowane produkty.

Branża – Sprzedaż nagłośnienia

Firma prowadzi sprzedaż różnego rodzaju nagłośnienia, wedle oczekiwań klientów. To wyspecjalizowany sprzedawca, z ofertą o wyraźnych przewagach konkurencyjnych.

skleptonsil.pl - Sprzedaż nagłośnienia

Klienci znajdą w sklepie internetowym zarówno głośniki bluetooth, nagłośnienie do domu, a nawet różnego rodzaju słuchawki.

Zakres oferty:

 • Home audio
 • Bluetooth
 • Nagłośnienia
 • Głośniki i akcesoria
 • Regeneracja
skleptonsil.pl - Sprzedaż nagłośnienia

Sama firma mówi o sobie: “Od 1945 do dzisiaj firma Tonsil kontynuuje swoją działalność. Obecnie prowadzona przez Sławomira Wieszczecińskiego funkcjonuje jako silna i mocna marka. Kultywując tradycję w ofercie nadal znajdują się sztandarowe produkty takie jak Altus 300, który zapisał się już na ramach historii polskiej akustyki.”

Przewagi?

Rozbudowana technologia i specjaliści, którzy posiadają umiejętności i możliwości tworzenia produktów zapewniających odpowiednie nagłośnienie niezależnie od miejsca.

Krótko o realizacji

Podczas działania przy wykorzystaniu platformy e-commerce, skleptonsil.pl mógł rozwinąć sprzedaż i trafić do większej ilości klientów. Upływający czas sprawił również, że nadeszła pora zmian i usprawnień, mających przyspieszyć wspomniany proces.

Kierując się chęcią poprawy użyteczności na każdym urządzeniu, zwiększeniem łatwości dokonania zakupów przez klientów, a także unowocześnienia szaty graficznej, zaprojektowaliśmy zupełnie nowy wygląd.

Jedną z naszych przewag konkurencyjnych jako producenta skalowalnego i zindywidualizowanego oprogramowania jest zapewnienie dostępu do programistów, grafików i innych partnerów, udzielających pomocy w rozbudowie witryn klientów.

Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, aby nowa szata graficzna w sposób znaczący wpłynęła na takie wskaźniki w sklepie jak poziom konwersji i długość spędzonego czasu na stronie.

Efekty realizacji zobaczycie pod adresem: https://www.skleptonsil.pl

skleptonsil.pl - Sprzedaż nagłośnieniaskleptonsil.pl - Sprzedaż nagłośnieniaskleptonsil.pl - Sprzedaż nagłośnienia

Zobacz inne Success Stories

Może Cię jeszcze zainteresować

Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl
bramy, okna, wisniowski sklep.wisniowski.pl – Tworzenie sklepu internetowego dla lidera branży
sklep meblowy w Selly - tyletegotu.pl tyletegotu.pl – Profesjonalny sklep meblowy w Selly

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019