AGDsmart.pl – “W Selly cenimy sobie elastyczność, jaką daje nam platforma”

AGDsmart.pl

AGDsmart.pl to sklep, który od lat rozwija się na rynku funkcjonalnych i inteligentnych sprzętów i elementów do wnętrz prywatnych i komercyjnych. Sklep internetowy stworzył ofertę składającą się z wielu kategorii sprzętów, proponując rozwiązania dla klientów o najróżniejszych upodobaniach, guście estetycznym i oczekiwaniach względem agd.

Skalowanie na platformie Selly – Współpraca z AGDsmart.pl

Selly, jako system e-commerce, miał od początku wspomóc sprzedaż firmy, udostępniając szybkie, łatwe w pozycjonowaniu, a także pełne funkcjonalności oprogramowanie. Platforma miała zapewnić firmie wszystkie moduły, integracje i funkcje, by sklep mógł z powodzeniem się rozwijać w długiej perspektywie czasu.

Wysoka jakość obsługi dla klientów i Partnerów jednocześnie

Celem niezmiennie jest nieustanne doskonalenie sklepu internetowego w celu zaproponowania klientom wysokiej jakości obsługi, przyjaznego UX (User Experience), a także szerokiej, łatwej w przefiltrowaniu oferty. Całość wpływa na wygodę użytkowników, a co za tym idzie, rozwój e-sklepu.

AGDsmart.pl

Branża urządzeń dla domu w Selly

AGD Smart to sklep internetowy, w którym można kupić wysokiej klasy sprzęt AGD, a także armaturę kuchenną i armaturę łazienkową. W ofercie obecnie znajduje się ponad 20 000 różnych produktów. Zespół cały czas pracuje nad rozwojem sklepu internetowego i nad tym, aby udostępniać klientom coraz więcej produktów – urządzeń wyposażenia domowego i akcesoriów. To autoryzowany sprzedawca produktów m.in. takich cenionych na świecie marek, jak: Bosch, Siemens, Electrolux, Whirlpool, Zelmer, Candy, Gorenje, Smeg, Liebherr, Indesit, Faber, Hoover i wielu innych.

Firma mieści się w miejscowości Macierzysz pod Warszawą – do siedziby firmy z Bemowa można dotrzeć w przeciągu 10 minut.

Oferuje osobisty odbiór sprzętu z magazynu AGDSmart lub całkowicie darmową wysyłkę na terenie całego kraju. Współpracuje z profesjonalnymi dostawcami.

Nie posiada fizycznego sklepu, lecz dzięki temu może zaoferować klientom bardzo konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę zamówienia. Zamówiony sprzęt – to urządzenia prosto od producentów światowych marek.

Dla wymagających klientów firma sprowadza na zamówienie sprzęty AGD niedostępne w innych sklepach. Robi dla klientów to, co dla innych jest niemożliwe.

Wszystkie te elementy wpływają na dynamiczny, stały rozwój wraz z biegiem lat.

Oferowany sprzęt obejmuje:

 • AGD do zabudowy
 • AGD wolnostojące
 • AGD drobne
 • AGD profesjonalne
 • Oczyszczacze
 • Armaturę kuchenną
 • Armaturę łazienkową
 • Dom
 • Outlet

Krótko o realizacji

Nasza współpraca z AGDsmart.pl trwa nieprzerwanie od 2019 roku, kiedy sklep oficjalnie powstał wykorzystując nasze oprogramowanie.

Sklep internetowy rozwijał się z biegiem czasu, zarówno pod względem szerokości oferty, rozwiązań marketingowych, jak i funkcji w samej witrynie. Podejście strategiczne, a także zestaw przemyślanych działań zaskutkowały rozszerzeniem świadomości wśród konsumentów w swojej branży.

Przeglądając sklep internetowy, możemy natknąć się na co najmniej kilka z wielu funkcjonalności, które ułatwiają klientom odnalezienie pożądanych produktów i dokonanie zakupu.

Wyszukiwarka – Inteligentna wyszukiwarka na etapie wpisywania nazwy produktu podpowiada zarówno kategorie, jak i pojedyncze sprzęty, które mogą sprostać oczekiwaniom potencjalnego klienta.

AGDsmart.pl - wyszukiwarka

Chat w sklepie – Konsultanci w firmie odpowiadają na pytania klientów, gdy Ci tego potrzebują, na każdym etapie ścieżki zakupowej. Jeżeli użytkownik ma dodatkowe pytanie do produktu, który zamierza kupić, może je zadać niemalże bez konieczności oczekiwania.

AGDsmart.pl - chat w sklepie

Karta produktu z powiązanymi produktami – Karta produktu została zaprojektowana, by informować przejrzyście o funkcjach danej pozycji w sklepie. Proponowane są również podobne produkty, dzięki czemu potencjalny klient może porównać swój wybór z innymi sprzętami, dokonując w jak największym stopniu dopasowanego wyboru.

AGDsmart.pl - Karta produktu z powiązanymi produktami

Sklep partnerski Miele (​​https://agdsmart.pl/miele/) – Dodatkowy serwis produktowy, który pokazuje w danym momencie dostępne produkty z danej, wskazanej kategorii.

AGDsmart.pl - sklep partnerski Miele

Sklepy producenckie (https://teka.agdsmart.pl) – Sklep partnerski, który na bazie głównego sklepu AGDsmart.pl może budować własną, dostosowaną do witryny ofertę z wybranymi kategoriami produktów.

sklepy producenckie

Opinia o selly:

W Selly cenimy sobie elastyczność, jaką daje nam platforma i pracujący w jej tworzeniu ludzie. Dzięki dopasowaniu szaty graficznej nasz sklep stał się jedyny w swoim rodzaju. Aktywnie wprowadzane zmiany na e-sklepie AGDSmart są zwizualizowaniem naszych pomysłów i projektów. Razem z Selly idziemy z duchem czasu w oparciu najnowsze technologie. Największe zalety Selly to łatwość obsługi, integracji z podstawowymi platformami e-commerce oraz zaangażowanie biura pomocy Selly dla partnerów biznesowych. Profesjonalne rozwiązania i możliwość dopasowania do swoich potrzeb. Dzięki platformie, specjalistom w Selly udało nam się zbudować i wspólnie pielęgnować nowoczesny sklep internetowy wprowadzając do niego raz po raz udogodnienia dla klientów.

Życzymy firmie dalszego rozwoju i mamy nadzieję, że dołożymy do niego swoją cegiełkę!

AGDsmart.plAGDsmart.plAGDsmart.plAGDsmart.plAGDsmart.plAGDsmart.pl

Zobacz inne Success Stories

Może Cię jeszcze zainteresować

Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl Skalowalność Selly potwierdzona udaną migracją sklepów z sklepyfirmowe.pl
bramy, okna, wisniowski sklep.wisniowski.pl – Tworzenie sklepu internetowego dla lidera branży
sklep meblowy w Selly - tyletegotu.pl tyletegotu.pl – Profesjonalny sklep meblowy w Selly

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019