Sklep demo oprogramowania internetowego Selly

Zobacz jak działa sklep demonstracyjnny

Podgląd demo
Zobacz sklep demo

Podanie danych wskazanych powyżej jest konieczne w celu uruchomienia testowej wersji sklepu internetowego, w ramach czynności podejmowanych przed zawarciem Umowy, o której mowa w Regulaminie. Dane są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.

Sklep internetowy demo to inaczej wersja demonstracyjna, która w pełni oddaje możliwości usługi bez żadnych zobowiązań. Podanie danych jest konieczne, by demo sklep został uruchomiony.

Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek wyzwań związanych z ustawieniami, modułami i funkcjami, zawsze możesz zgłosić się do naszego technicznego supportu, który udzieli Ci profesjonalnego wsparcia.

Prostota, funkcjonalność i skalowalność – sklep internetowy demo

Chciałbyś porównać łatwość obsługi i zarządzania sklepem z opcjami, które widzisz u konkurencji? A może interesują Cię poszczególne integracje i proces ich włączania? Jeżeli dotychczas proces związany ze sprzedażą online zdawał się skomplikowany, przestanie taki być.

Wystarczy zaangażowanie i gotowość do testowania różnych opcji oprogramowania, a po chwili od rozpoczęcia testów będziesz biegły w obsłudze.

Niezależnie od tego, jakie pytania nasuwają Ci się przed założeniem własnego sklepu internetowego, po przeanalizowaniu demo, powinno być ich znacznie mniej.

Oprogramowanie sklepu internetowego typu SaaS Selly, z opcją personalizacji i indywidualnego rozwoju poszczególnych funkcji w celu skutecznego skalowania działalności, to obecnie jedno z najbardziej dopracowanych produktów dla polskiego e-commerce.

Masz dodatkowe pytania? Zachęcamy do kontaktu! Chętnie Ci pomożemy, przygotujemy szczegółową ofertę indywidualnych wdrożeń, a także opowiemy o innych, wyraźnych przewagach platformy.

Najlepsze dla sprzedawców działających w branży e-commerce

 • Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • Certyfikat Ceneo.pl dla platform e-commerce 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • Nominacja Dolnośląski Gryf Nagroda Gospodarcza 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • Wspieramy klub KPR Kobierzyce 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • Nagroda - Lider wsparcia w Tworzeniu Sklepu Internetowego 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • Nagroda Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2019 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019