Bezpłatny certyfikat SSL sklepu internetowego

Zapewnij w swoim sklepie bezpieczeństwo przesyłanych danych i zdobądź zaufanie klientów. Zwiększ sprzedaż spełniając wymagania wyszukiwarki Google przy kampaniach reklamowych. Usługę zakupu i instalacji certyfikatu SSL kierujemy do wszystkich klientów platformy sklepów Selly z maksymalnym uproszczeniem tej procedury.

Obecnie większość najpopularniejszych przeglądarek informuje użytkowników o bezpieczeństwie lub możliwych brakach zabezpieczeń witryny internetowej. Zalecane jest więc posiadanie zainstalowanego certyfikatu SSL dla zwiększenia zaufania do sklepu.

Bezpłatny certyfikat ssl

Bezpieczeństwo, zaufanie i większa sprzedaż

Bezpłatny certyfikat dla każdego sklepu
Automatyczne odnowienia ważności certyfikatu
Szyfrowane połączenie całej domeny sklepu i panelu administracyjnego
Poprawna obsługa w ponad 99% przeglądarek
Kompatybilność z przeglądarkami mobilnymi
Siła szyfrowania do 256-bit
Spełnienie wymogów Google i Facebook w kampaniach reklamowych
Lepsze pozycjonowanie sklepu

Ile to kosztuje?

  • Zakup klucza SSL – 0zł
  • Koszt instalacji – 200zł netto. W ramach instalacji wprowadzamy odpowiednią konfigurację serwera, przekierowania adresów na protokół HTTPS dla całej domeny sklepu. Dokonamy kontroli i w razie potrzeby modyfikacji szablonów szaty graficznej sklepu pod kątem poprawności dla protokołu HTTPS. Pomagamy przekonfigirować wybrane płatności online, które wymagają zmian adresów stron po płatnościach.
  • Opłata abonamentowa – 20zł netto/mc. W ramach tej opłaty przedłużamy ważność klucza SSL przez cały okres umowy. Twój sklep nigdy nie straci ważności certyfikatu, co w przypadku instalacji klucza w całej domenie sklepu jest bardzo istotne. Zapewniamy pomoc w rozwiązywaniu napotkanych problemów z widocznością certyfikatu w przypadku nieprawidłowo osadzonych przez użytkownika zdjęć, skryptów pobierających dane przez niezabezpieczone połączenie HTTP.

W celu zamówienia certyfikatu SSL, wyślij zamówienie z poziomu panelu administracyjnego sklepu w menu KONTO / Usługi dodatkowe.