Bezpłatny certyfikat SSL dla każdego sklepu internetowego

Zapewnij w swoim sklepie bezpieczeństwo przesyłanych danych i zdobądź zaufanie klientów. Zwiększ sprzedaż spełniając wymagania wyszukiwarki Google przy kampaniach reklamowych. Usługę bezpłatnego certyfikatu SSL kierujemy do wszystkich klientów platformy sklepów Selly.

Obecnie większość najpopularniejszych przeglądarek informuje użytkowników o bezpieczeństwie lub możliwych brakach zabezpieczeń witryny internetowej. Konieczne jest więc posiadanie zainstalowanego certyfikatu SSL dla zwiększenia zaufania do sklepu. Szyfrowane połączenie to także spełnienie wymogów RODO oraz zwiększone zaufanie kupujących.

Bezpłatny certyfikat ssl

Bezpieczeństwo, zaufanie i większa sprzedaż

Bezpłatny certyfikat dla każdego sklepu w Selly.pl Automatyczne odnowienia ważności certyfikatu Szyfrowane połączenie całej domeny sklepu i panelu administracyjnego Poprawna obsługa w ponad 99% przeglądarek Kompatybilność z przeglądarkami mobilnymi Siła szyfrowania do 256-bit Spełnienie wymogów Google i Facebook w kampaniach reklamowych Lepsze pozycjonowanie sklepu

Ile to kosztuje?

 • Zakup certyfikatu SSL – 0zł
 • Koszt instalacji – 0zł. W ramach instalacji wprowadzamy odpowiednią konfigurację serwera, przekierowania adresów na protokół HTTPS dla całej domeny sklepu. Dokonamy kontroli i w razie potrzeby modyfikacji szablonów szaty graficznej sklepu pod kątem poprawności dla protokołu HTTPS. Pomagamy przekonfigirować wybrane płatności online, które wymagają zmian adresów stron po płatnościach.
 • Przedłużamy ważność klucza SSL przez cały okres umowy 0zł. Twój sklep nigdy nie straci ważności certyfikatu, co w przypadku instalacji klucza w całej domenie sklepu jest bardzo istotne. Zapewniamy pomoc w rozwiązywaniu napotkanych problemów z widocznością certyfikatu w przypadku nieprawidłowo osadzonych przez użytkownika zdjęć, skryptów pobierających dane przez niezabezpieczone połączenie HTTP.
Instalacje certyfikatów SSL przeprowadzamy po podłączeniu domeny docelowej sklepu.

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej otrzymasz dodatkowo 60 dni bezpłatnego testowania oprogramowania!

 • Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych 2012 - 2015

  Wyróżnienia i podium w eKomersach dla platform sklepowych

 • Certyfikat Ceneo.pl dla platform e-commerce 2016

  Certyfikat Ceneo.pl dla
  platform e-commerce

 • Nominacja Dolnośląski Gryf Nagroda Gospodarcza 2016

  Nominacja Dolnośląski Gryf
  Nagroda Gospodarcza

 • Wspieramy klub KPR Kobierzyce 2017 - 2019

  Wspieramy klub
  KPR Kobierzyce

 • Nagroda - Lider wsparcia w Tworzeniu Sklepu Internetowego 2019

  Lider wsparcia w Tworzeniu
  Sklepu Internetowego

 • Nagroda Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2019 2019

  Przedsiębiorstwo
  FAIR PLAY 2019