Sklepy internetowe z meblami

Jedna z najliczniejszych grup naszych Klientów. Baza produktów zaprojektowana nawet dla skomplikowanych konfiguracji mebli, rozbudowane funkcje wariantów i opcji, programowane konfiguratory produktów, tworzenie podstron listujących meble ze zdefiniowanymi tagami, zaawansowane opisy i filtrowanie produktów sprawiają, że tworzenie sklepów meblowych na platformie Selly jest w pełni kompleksowe.

Gdzie sprzedawać meble? – Sklep internetowy

Sklepy meblarskie charakteryzują się między innymi dużą ilością produktów i filtrów, które pomagają w doborze idealnie dopasowanych rozwiązań i szybkim znalezieniu tego, czego szuka potencjalny klient. Informacje dostępne w sklepie internetowym powinny zostać odpowiednio rozmieszczone, aby rozwiać wątpliwości i odpowiedzieć na nasuwające się pytania. Oprogramowanie Selly zostało całkowicie dopasowane do potrzeb rynku meblarskiego.

Sprzedaż mebli – Jak znaleźć klientów?

Jak zdobyć pierwszych klientów? Jak sprzedać meble w sklepie internetowym? O co warto zadbać przy przy promocji sklepu? Odpowiedzi na wspomniane pytania pozwolą skutecznie wdrożyć sprzedaż nawet ogromnej liczby produktów. Pierwsza rzecz, na którą warto zwrócić uwagę jest dobór platformy dopasowanej do oczekiwań i znalezienie sprzedawców z podobnymi produktami, którzy obecnie na niej działają. Kolejny krok to określenie, w którym miejscu znajdujemy się obecnie i czego potrzebujemy, aby pójść co najmniej kilka kroków do przodu. Określmy funkcjonalności, moduły lub inne części sklepu, na których nam zależy. Sklep internetowy z meblami będzie bardziej dopasowany do właściciela, gdy dokładnie określi on swoje oczekiwania względem dostawcy oprogramowania.

Jakie meble najlepiej się sprzedają?

Początki w roli sprzedawcy internetowego nie są łatwe. Można zastanawiać się, czy sklep zacznie generować zyski, jakie meble będą najpopularniejsze i co będzie trzeba w nim poprawić. Bez względu jednak na to, czy do sprzedaży trafiły łóżka, krzesła, szafki, komody, lampy, dywany, panele, okna, pufy lub ozdoby, rozmiar sprzedaży zależy od kilku czynników. Uważa się, że wszystko zależne jest od jakości poszczególnych produktów, ich designu, wyglądu sklepu internetowego, łatwości w przejściu klienta przez ścieżkę zakupową, a także od skuteczności prowadzonych przez sprzedawcę działań marketingowych. Szczególnie od tych ostatnich, gdyż komunikacyjne przebicie się w branży meblarskiej wymaga odpowiednich kanałów i doboru technik marketingowych.

Sklep pod stałą opieką – Profesjonalna obsługa klienta

Korzystając z oprogramowania do meblarskich sklepów internetowych Selly masz pewność, że nic nie stanie się z Twoim miejscem sprzedaży. Profesjonalna obsługa sprawia, że bez względu na to, co dzieje się obecnie z Twoim sklepem, otrzymasz odpowiedź zaraz po wysłaniu zgłoszenia. Odpowiemy na powstałe pytania, pomożemy w znalezieniu przydatnych w sprzedaży opcji, a także opowiemy o rozwiązaniach, które mogą uczynić drogę zakupową klienta przyjemniejszą, a sprzedaż mebli skuteczniejszą. Mówi się, że coraz większa liczba sprzedawców przenosi się do internetu. Nie ulega wątpliwości, że potencjalni klienci sklepów z meblami przenoszą się do sieci, a znaczna część placówek stacjonarnych stoi całymi dniami pusta. Podążaj za trendami i pojaw się tam, gdzie możesz znaleźć klientów!

Najczęściej użytkownicy decydujący się na rozwiązanie SaaS w sprzedaży nie potrzebują szczególnej pomocy, gdyż sama obsługa panelu i wdrażanie technik sprzedaży jest bardzo intuicyjne. Przechodzenie od funkcji do funkcji to czysta przyjemność, a szczególnie w sytuacji, gdy mamy świadomość, że każda korzystna zmiana może wpłynąć na wysokość konwersji w sklepie.

Brak konieczności programowania po stronie sprzedawcy

Sprzedając nie musisz znać żadnego języka programowania, gdyż prowadzenie sklepu internetowego z meblami w Selly nie wymaga napisania nawet jednej linijki kodu. Wszystkie obowiązki i techniczne aspekty zarządzania systemem są po naszej stronie, dzięki czemu możesz skupić się już tylko na regularnym zwiększaniu zysków ze sprzedaży.