Sklepy internetowe z akcesoriami

Na platformie Selly w prosty sposób otworzysz sklep internetowy jak i hurtownię internetową. Dostepne funkcjonalności pozwalają jednocześnie na sprzedaż B2C jak i B2B.

Sklepy internetowe z akcesoriami – Jak założyć sklep wielobranżowy?

Sklep z akcesoriami to nie lada wyzwanie. Przecież w przypadku, gdy posiadamy dostawcę i bazę produktów do zaimportowania, musimy zdecydować, jak je posegregować. Przy ustalaniu odpowiednich kategorii dla akcesoriów, sprzedawcy powinni wziąć pod uwagę zarówno poziom intuicyjności, z jakim użytkownik będzie poruszał się po sklepie, jak wartość z punktu widzenia pozycjonowania witryny. Inaczej stworzymy kategorie sklepu, gdy zdecydujemy się na wielobranżowość, inaczej sprzedając akcesoria do telefonów komórkowych, a inaczej posiadając artykuły do domu, dla psów, czy do ogrodu.

Ułatwienia w platformie Selly – Czego można się spodziewać?

Oprogramowanie do sklepów internetowych Selly zmniejsza przestrzeń, jaka dzieli sprzedawcę i jego zespół od wdrożenia pożądanych funkcjonalności i pozycjonowania produktów w sklepie na wysokie miejsca w wyszukiwarce. Szereg funkcji i modułów ułatwia zarówno optymalizację, dodawanie treści w najróżniejszych miejscach, połączenie sklepu z Facebookiem, a także inne opcje. Bez problemu zintegrujemy naszą witrynę z systemami księgowymi i magazynowymi. Natomiast rozpoczynając sprzedaż możemy wybrać jeden z kilku darmowych szablonów RWD. Jeżeli później zdecydujemy się na inwestycję w indywidualną szatę graficzną, dodatkowe moduły, czy funkcjonalności szyte na miarę, też zamówimy je bez problemu.

Sprzedawcy akcesoriów telefonicznych, różnego rodzaju etui, a także właściciele sklepów wielobranżowych cenią sobie we współpracy z Selly szczególnie sprawny kontakt. Zazwyczaj już po dłuższej chwili można spodziewać się odpowiedzi na zadane pytanie lub wątpliwość. Można nawet sugerować proponowane zmiany i modyfikacje w platformie na specjalnie w tym celu stworzonej grupie na Facebooku. Specjaliści wtedy weryfikują atrakcyjność biznesową danego rozwiązania dla sprzedawców i po akceptacji biorą się do roboty. Selly to platforma skierowana na klienta – otwarta na bliskość z właścicielami sklepów.

Akcesoria do domu, do telefonów, do ogrodu i dla dzieci – Kreatywnie wykonane sklepy

Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie mają znaczenie dla konsumentów przy sprzedaży akcesoriów jest staranne skonstruowanie krótkiego lejka zakupowego i estetyczny wygląd sklepu. Klienci kupują oczami, a szczególnie akcesoria. Dobrym pomysłem będzie pokazanie zastosowań wspomnianych produktów z prawdziwymi modelami lub po prostu w realnych warunkach. Konwersja może wzrosnąć zaraz po zamianie zdjęć ze standardowych pokazujących etui do telefonu na takie z etui bezpośrednio na telefonie.

Najlepszym sposobem weryfikacji możliwości będzie rozpoczęcie darmowego okresu testowego. Wszystkie zmiany wprowadzone w tym czasie zostaną, gdy zdecydujesz się na kontynuowanie działalności i płatność pierwszego abonamentu. Zacznij już dzisiaj!