Kategorie

Integracja z Siemens SimplyLease

Konfiguracja integracji z systemem leasingowym Siemens SimplyLease:

W panelu administracyjnym w menu KONFIGURACJA / Integracje – opcje dodatkowe w sekcji “Integracja z systemami ratalnymi i leasingowymi” zdefiniuj otrzymane od opiekuna leasingu dane:

  • CLIENT ID
  • TOKEN

Możesz zdefiniować domyślną kategorię produktów, jeśli cały lub większość asortymentu w sklepie należy do jednej grupy.

Jeżeli nie posiadasz umowy SimplyLease z Siemens Finance oraz w celu pozyskania CLIENT ID i TOKENU – skontaktuj się z Siemens Finance pod adresem https://simplylease.pl/#partners

Projekt produktu - Zrzut ekranu

W edycji kategorii w sekcji “Opcje płatności i dostawy” wybierz odpowiednią kategorię produktową dla leasingu Siemens. Ustawienie to jest nadrzędne do domyślnej kategorii ustawionej w konfiguracji leasingu.

Zrzut ekranu - Linia

W menu KONFIGURACJA / Formy płatności aktywuj płatność o numerze ID=37: Leasing Siemens SimplyLease.

W regulaminie sklepu zamieść potrzebną klauzulę:

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych Siemens Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żupniczej 11, w następujących celach związanych z zawarciem, wykonaniem lub statusem umowy leasingu: (i) złożenie wniosku o zawarcie umowy (ii) dokonywanie oceny ryzyka (iii) przeprowadzanie procedur kredytowania, (iv) dokonywanie operacji rachunkowych, (v) monitorowanie, (vi) raportowanie danych. Zostałem pouczony o dobrowolności podania danych oraz prawie dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadomy, że zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych, moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

W sklepie na karcie produktu oraz w koszyku pojawi się przycisk do wybrania parametrów leasingu:

Strona internetowa - Komputerowa nadzieja

Po złożeniu zamówienia, system automatycznie wysyła wszystkie potrzebne dane do systemu leasingowego, a zadaniem obsługi sklepu jest w późniejszym etapie poinformować leasing o zmianie statusu zamówienia przez poniższe opcje:

Strona internetowa - Linia

Szczegółowe informacje o Siemens SimplyLease na stronie: https://new.siemens.com/pl/pl/produkty/finansowanie/simply-pay/simply-lease.html

 

Kontakt

Selly Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 21/13, 50-202 Wrocław
NIP: 8961565693
REGON: 367683150, KRS: 0000684539

Dział sprzedaży: oferta@selly.pl

tel: +48 533 033 933