Kategorie

Wygenerowanie regulaminu sklepu w Legal Geek

W panelu administracyjnym w module Konto/Usługi partnerów pojawiła się nowa usługa, umożliwiająca automatyczne wygenerowanie regulaminu sklepu internetowego. W tej instrukcji pokażemy jak krok po kroku wygenerować wspomniany regulamin.

1. Zamówienie usługi

Aby wykupić dostęp do usługi, przejdź do modułu Konto/Usługi partnerów i kliknij przycisk „Zobacz” przy jednym z dwóch oferowanych przez Legal Geek pakietów.

2. Wypełnienie formularza

Po opłaceniu wybranego pakietu i założeniu swojego konta w tym serwisie można przejść do generowania regulaminu sklepu. Aby to zrobić, zaloguj się do swojego konta w Legal Geek, przejdź do zakładki „Moje dokumenty” i kliknij przycisk „Wygeneruj dokument”

W następnym kroku należy wypełnić formularz na podstawie którego zostanie wygenerowany Twój regulamin.

3. Wygenerowanie regulaminu w HTML

Po poprawnym wypełnieniu formularza zostanie wygenerowany regulamin, który mozemy pobrać w formacie pdf lub wygenerować kod HTML. Wybieramy przycisk „Pobierz HTML”

Otworzy się nowe okno, skąd będziemy mogli skopiować regulamin sklepu w HTML oraz regulamin konta w HTML.

4. Dodanie regulaminu na stronę sklepu

Aby dodać regulamin na stronę sklepu, należy w panelu administracyjnym przejść do modułu Treści/Strony informacyjne, a następnie przejść do edycji strony „Regulamin sklepu”

Gdy już będziemy w edycji strony informacyjnej „Regulamin sklepu” w edytorze HTML otwieramy kod źródłowy (krok 1), a następnie w pole tekstowe wklejamy oba skopiowane regulaminy (krok 2), klikamy przycisk „Ok”, a następnie zapisujemy wprowadzone zmiany.

Regulamin został dodany!

 

 

Kontakt

Selly Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 21/13, 50-202 Wrocław
NIP: 8961565693
REGON: 367683150, KRS: 0000684539

Dział sprzedaży: oferta@selly.pl

tel: +48 533 033 933