Integracja opisów z systemem Content Cloud

Dzięki usłudze integracji opisów na platformie Selly.pl zyskujesz gwarancję, że opisy produktów prezentowane w Twoim sklepie internetowym będą wiarygodne, kompletne i profesjonalne.

Współpracując z nami otrzymasz niezbędne informacje produktowe w zestandaryzowanej formie i układzie danych. Twoi kupujący nie będą musieli szukać dodatkowych informacji o produkcie na innych stronach i będą mogli skupić się na podjęciu decyzji zakupowej.

Zwiększ atrakcyjność swojej oferty i wpłyń na wzrost sprzedaży prezentując przejrzyste specyfikacje techniczne, profesjonalne zdjęcia i dedykowane treści marketingowe!

Zobacz jak działają opisy w przykladowym sklepie!

integracja e opisy
eopisy integracja

Korzyści z integracji opisów na platformie Selly.pl:

Zgodność z wymogami UE

Nasze opisy są zgodne z aktualnie obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa krajowego i Unii Europejskiej.

⇒ Szybkość uzupełniania informacji o produktach

Informacje o nowych produktach we współpracy z dostawcami wprowadzamy do naszego katalogu na bieżąco.

⇒ Elastyczność

Działamy lokalnie, blisko naszych klientów i ich realnych potrzeb. Tworząc treści podchodzimy indywidualnie do oczekiwań każdego klienta.

⇒ Niskie Koszty

Profesjonalna obsługa nie musi być wcale droga, szczególnie kiedy polega na outsourcingu i automatyzacji procesów.

⇒ Opisy w chmurze

Aby mieć dostęp do naszych opisów nie potrzeba nic więcej niż dostęp do Internetu.

⇒ Wzmocnienie przekazu

Współpraca z nami jest pewnym sposobem na poszerzenie swojej widoczności oraz gwarantuje poprawę komunikacji z klientem.

⇒ Przejrzystość informacji

Parametry techniczne są prezentowane w czytelny i ustandaryzowany sposób. Standaryzacja opisów gwarantuje porównywalność towarów i zmniejsza koszty integracji w systemach sklepowych.

Jak uruchomić integrację opisów?

  • Wejdź na stronę https://contentcloud.pl/kontakt/ i skontaktuj się z zespołem Content Cloud.
  • W panelu administracyjnym sklepu w menu KONFIGURACJA / Integracje – opcje dodatkowe, uzupełnij sekcję „Integracja opisów” o otrzymany klucz API.
  • W edycji produktu w zakładce „Dane podstawowe” pojawi się nowa sekcja „Integracja opisów”, gdzie jednym kliknięciem możesz pobrać wszystkie lub wybrane elementy opisów.
  • Po pobraniu danych „Opis zaawansowany” możesz w prosty sposób w kategoriach włączyć filtrowanie produktów po wybranych przez ciebie cechach. Przejdź w tym celu do edycji kategorii do zakładki „Definicja szablonu opisu” i zaznacz w kolumnie „Filtr” pola checkbox.