Integracja sklepu z Empik Marketplace

Empik Marketplace rozwija się w Polsce niezwykle szybko, co przyciąga zarówno dużą liczbę potencjalnych klientów, jak sprzedawców. Platforma zdobywa coraz większe zaufanie, co przyczynia się do ilości składanych zamówień. Jeżeli myślałeś o dodatkowych kanałach sprzedaży, w Selly udostępnimy Ci możliwość rozpoczęcia swojej przygody również w tym miejscu.

Zostając sprzedawcą w Empik Marketplace zyskujesz:
  • możliwości dotarcia do milionów użytkowników, którzy odwiedzają witrynę w poszukiwaniu produktów, które ich interesują,
  • nasze wsparcie przy wdrożeniu rozwiązania i pomoc programistyczną w przypadku dodatkowych potrzeb,
  • Empik pobiera prowizję od sprzedaży danego towaru zależnie od kategorii, więc nie płacisz za samo wystawienie swoich produktów i prowadzenie działań.
Opinie na temat prowadzenia sprzedaży we wskazany sposób są pozytywne, a sprzedawcy chwalą sobie możliwość dywersyfikacji zysków. 

Rozpoczęcie sprzedaży w Empik Marketplace

Nie wiesz, jak rozpocząć sprzedaż w Empik Marketplace? Zastanawiasz się, co zrobić, aby wprowadzić i zarządzać produktami w platformie?  Odwiedź stronę: https://www.empik.com/zostan-sprzedawca  Inną opcją, która otworzy Tobie drzwi do zostania sprzedawcą Empik jest wysłanie maila na adres: marketplace@empik.com  Wtedy uzyskasz niezbędne instrukcje, których wdrożenie ułatwi wejście w nowy kanał i dywersyfikację zysków.  Skontaktuj się z nami, aby zintegrować swój sklep w sposób zautomatyzowany z Empik Marketplace i uzyskać więcej informacji.