Pozycjonowanie sklepu internetowego

Czym jest pozycjonowanie sklepu i co daje klientowi?

Pozycjonowanie sklepu internetowego to jeden z najważniejszych i pierwszych elementów strategii marketingowej sprzedawców. Nic dziwnego – działania związane z SEO (optymalizacją pod kątem wyszukiwarek) często przyciągają do sklepu ogromną liczbę klientów. Wymagają one jednak odpowiedniego przygotowania oprogramowania i wysiłku specjalistów, którzy bezpiecznie poprowadzą Twój sklep.

Pozycjonowanie seo

Pozycjonowanie sklepu to proces

Składa się z wielu skomplikowanych czynników związanych z technicznymi aspektami strony. Całość przekłada się długoterminowo na wysoką pozycję w wyszukiwarce pod ważnymi kluczowymi hasłami. Najczęściej to słowa, które wpisują Twoi klienci szukając produktów. Zwiększasz sprzedaż i rozpoznawalność marki na rynku.

Klient szukając produktu, najczęściej wpisuje jego nazwę lub kategorię w wyszukiwarkę. Już ułamek sekundy później przed swoimi oczami ma listę stron, które prawdopodobnie sprzedają to, czego chce. Przeważnie nawet nie przewija stron tylko klika w jedną z pierwszych, a to najważniejszy argument przemawiający za tym, aby Twój sklep się tam pojawił. Najlepiej na jednej z najwyższych pozycji.

Pozycjonowanie SEO to droga do tego, aby sklep internetowy został zaprezentowany w Google jako jeden z pierwszych wyników pod odpowiednimi słowami. Wymaga to sporej ilości pracy, ale wystarczy wyobrazić sobie, ilu klientów podczas wyszukiwania produktu przechodzi na następne strony – dosłownie paru. Największy organiczny ruch na stronie zbierają najlepiej pozycjonowane sklepy. Wiele z nich opiera na tym kanale całą działalność.t.

Pozycjonowanie sklepu internetowego – widoczność w wyszukiwarce przekłada się na sprzedaż

Pozycjonowanie sklepu internetowego, zoptymalizowane opisy i nazwy produktów, przyjazne adresy URL, indywidualne meta tagi, atrybuty alt i mikroznaczniki Google to tylko niektóre aspekty, które mają wpływ na to, czy wyszukiwarka odbierze naszą stronę za wartościową.

Decydując się na pozycjonowanie sklepu internetowego dbasz o swoją sprzedaż, a specjaliści przejmują pracę, która zapewni efekt!

Seo Pozycjonowanie

Narzędzia optymalizacyjne w sklepie internetowym od Selly

Oprogramowanie posiada szereg funkcjonalności, dzięki którym w pełni swobodnie będziesz realizował optymalizację i pozycjonowanie sklepu.

google

Integracja z Google

W standardzie otrzymujesz ogromny pakiet narzędzi potrzebnych do analizy i rozwoju sklepu: Google Analytics, Google Shopping, Google Tag Manager, remarketing oraz rozszerzony e-commerce.

Sklep przyjazny wyszukiwarkom

Sklep przyjazny wyszukiwarkom

Sklep tworzy strukturę przyjaznych linków, posiada właściwie zoptymalizowany kod HTML, odpowiednie przekierowania, meta tagi, sitemapy. A wszystko to z bardzo dużą prędkością działania, co docenia Google.

Dostęp do kodu HTML

W panelu udostępniamy edytor praktycznie wszystkich szablonów HTML sklepu oraz plików CSS. Dzięki temu nawet zaawansowani użytkownicy mogą samodzielnie modyfikować kod i nawet zmieniać jego strukturę.

Bezpieczny dostęp dla agencji

Sklep posiada bardzo mocno rozbudowany moduł uprawnień dostępu do panelu administracyjnego. Pozwala to udostępnić tylko wybrane przez Ciebie miejsca w panelu dla firm zewnętrznych.

moduł bloga

Wbudowany moduł bloga

Oprogramowanie sklepu posiada funkcjonalny moduł bloga, dzięki któremu możesz tworzyć dodatkowe treści i linkować je z wybranymi produktami zwiększając ich widoczność w internecie i sprzedaż.

zadowoleni klienci

Wielu zadowolonych klientów

Dbamy o standardy optymalizacji i podążamy za wszystkimi potrzebnymi zmianami optymalizacji. Doceniają to nasi klienci ponieważ ich sukces jest naszym sukcesem.

Audyt Seo

Audyt SEO

Obsługujemy wiele sklepów i przeszliśmy wiele audytów SEO od różnych agencji pozycjonujących. Każdy z nich zakończył się pozytywnie.

certyfikat SSL

Certyfikat SSL

Zapewnij w swoim sklepie bezpieczeństwo przesyłanych danych i zwiększ sprzedaż spełniając wymagania wyszukiwarki Google przy kampaniach reklamowych. Certyfikat SSL otrzymasz za 0zł.

W celu otrzymania oferty wyślij zapytanie do obsługi platformy. Każde zapytanie rozpatrywane jest indywidualnie.