Kategorie

Wystawianie aukcji allegro

🟠 Wystawianie aukcji odbywa się na kilka sposobów:

  • w edycji produktu z zakładki “AUKCJE” klikając w button “Wystaw na Allegro”
  • list produktów klikając na link “Wystaw na Allegro”
  • ponowne wystawienia można też realizować z poziomu menu SPRZEDAŻ -> Aukcje -> Lista aukcji.  “Wystaw podobną aukcję” czy “Kolejna aukcja tego przedmiotu”.

Przed pierwszym wystawieniem aukcji należy skonfigurować odpowiednio konto z pomocą instrukcji:Konfiguracja integracji Allegro


Przygotowanie produktu do wystawienia

🟠 Kierujemy się do zakładki w menu Asortyment -> Produkty.  Następnie klikamy w przycisk Edycja produktu i przechodzimy do zakładki Aukcje. W sekcji danych podstawowych aukcji możemy zdefiniować indywidualny tytuł opis oraz cenę. Istnieje możliwość masowej zmiany i aktualizacji cen na aukcji poprzez integrator.

edycja produktu aukcje

🟠 W sekcji Nowy opis aukcji Allegro, posiłkując się opisem produktu możemy stworzyć unikalny opis aukcji za pomocą bloków. 

 

🟠 Po uzupełnieniu zakładki aukcję klikamy w przycisk Zapisz.


Wystawienia aukcji

🟠W celu wystawienia aukcji klikamy przycisk wystaw na Allegro

Formularz wystawiania aukcji

🟠 Na Allegro możesz wystawić aukcję na dwa sposoby:

  • Tworząc nową ofertę: Jeśli Twój produkt nie istnieje jeszcze na Allegro lub jest unikatowy, możesz utworzyć nową ofertę od podstaw, dodając indywidualne parametry takie jak kod EAN czy kod producenta.
  • Podpinając się pod istniejący produkt: Jeśli sprzedajesz produkt już dostępny na Allegro, możesz podpiąć swoją ofertę do już istniejących. W tym celu w formularzu kliknij zielony przycisk “Znajdź produkt Allegro” i postępuj zgodnie z poniższym wideo. Po odszukaniu i wybraniu produktu, automatycznie zostaną wypełnione wszystkie parametry w formularzu. Jeśli jakiś parametr nie zostanie wpisany, należy wpisać go ręcznie ( pamiętaj że ten wartość parametru musi być zgodna z parametrem produktu, który już znajduję się w katalogu Allegro).

🟠 Po przetworzeniu i zapisaniu, aukcja zostanie wystawiona. Jak pokazano na wideo, aukcja została poprawnie opublikowana, z wykorzystaniem przygotowanego przez nas opisu oraz szablonu.


🟠 Zobacz jak masowo wystawić aukcji:

Kontakt

Selly Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 21/13, 50-202 Wrocław
NIP: 8961565693
REGON: 367683150, KRS: 0000684539

Dział sprzedaży: oferta@selly.pl

tel: +48 533 033 933