Sklep Na Facebooku

Sklepy na Facebook posiadają pełną funkcjonalność sklepu standardowego, co daje ogromne możliwości w promocji takiego sklepu.

Aukcje na Facebook w połączeniu ze sklepem internetowym daje nowe możliwości reklamowe. Licytacje produktów sprawiają, że użytkownicy chętniej wracają na strony sklepu w poszukiwaniu okazji. Aukcje na Facebooku są specjalnie promowane już na stronie głównej w dwóch wyróżniających się sekcjach: gorące oferty i kończące się aukcje.

Sprzedaż realizowana przez sklep na Facebooku jest odnotowana w raportach sprzedaży, dzięki czemu można mierzyć skuteczność sprzedaży w trakcie i po kampaniach reklamowych na tym portalu.

Standardowa szata graficzna sklepu na Facebooku jest uniwersalna, elegancka i nowoczesna.

Sklep na Facebooku jest standardowo podłączony pod sklep podstawowy, nie wymaga więc osobnego zarządzania. Istnieje możliwość otworzenia sklepu dodatkowego, aby osobno administrować produktami i kategoriami w sklepie na Facebooku niż w sklepie podstawowym.

W celu uruchomienia sklepu na Facebook prosimy przez email info@selly.pl zgłosić nazwę domeny sklepu oraz adres strony firmowej Facebook, dla którego ma być uruchomiona aplikacja sklepu.

Do instalacji sklepu Facebook konieczna jest wcześniejsza instalacja certyfikatu SSL.

Przykładowe ekrany sklepu w serwisie Facebook

Sklep Na Facebooku

Sklep Facebook
Sklep na fejsbuku