Aktualizacje czerwiec 2023

Ilość wyświetleń artykułu: 100

Czas czytania: 3 minuty

Każdy miesiąc to dla nas dużo pracy w zakresie udoskonaleń oprogramowania. Cały zespół pracuje nad tym, by analizować wszystkie przesyłane przez Was pomysły, a następnie wdrażać je stopniowo w zakres funkcjonalności. Ponad 10 lat ciągłych aktualizacji w cenie miesięcznego abonamentu to dla każdego, kto decyduje się na sprzedaż z naszą platformą, ogromna wartość dodana.

Rozbudowa integracji z Baselinker

W czerwcu została rozbudowana integracja z Baselinkerem, poniżej opisane zostały elementy tej rozbudowy. Więcej informacji na ten temat, znajdziesz w nowej instrukcji dot. Baselinkera.

  • Możliwość importu produktów z Baselinkera wraz z założeniem całego drzewa kategorii jak w Baselinkerze.
  • Możliwość wystawiania pojedynczo oraz masowo produktów z poziomu Baselinkera do sklepu.
  • Możliwość mapowania produktów z Baselinkera do wskazanych ID produktów w sklepie.
  • Możliwość eksportu pól dodatkowych zdefiniowanych w Baselinkerze i zmapowania ich z opcjami promocji w sklepie (hit dnia/promocja na głównej/promocja w kategorii/wyprzedaż/najniższa cena/eksport do porównywarek/nowość) oraz z innymi polami: czas dostawy, kod PCN.
  • Możliwość zmapowania pól dodatkowych w zamówieniach importowanych do Baselinkera ze źródłem zamówienia (jeśli mamy sklepy dodatkowe w jednym panelu).
  • Przekazywanie kraju dostawy do zamówień importowanych ze sklepu do Baselinkera.

Więcej informacji oraz praktyczne zastosowania powyższych funkcjonalności znajdziesz tutaj.

Budowa własnego systemu ticketowego

Aby usprawnić kontakt i przyspieszyć realizację zgłoszeń, utworzyliśmy własny system ticektowy. Wszystkie zgłoszenia znajdziesz w module Konto/Zgłoszenia lub klikając w przycisk w prawym górnym rogu Zgłoszenia.

Rozbudowa integratora – indywidualna marża dla producenta

Rozbudowaliśmy integrator o możliwość ustalenia indywidualnej marży dla wybranego producenta.

Aby to zrobić należy wybrać importera w danym schemacie w integratorze, a następnie kliknąć przycisk “Mapowanie producentów”.

Następnie w polu “Producent dystrybutora” wpisujemy nazwę producenta, a poniżej z rozwijanej listy producentów w sklepie, wybieramy konkretnego producenta. W polu “Marża dla ceny” wpisujemy wartość marży i zapisujemy zmiany.

Nowy skrypt Zaufane Opinie Ceneo

Wdrożyliśmy nowy skrypt w integracji Zaufane Opinie Ceneo. Najnowsza wersja narzędzia zapewnia dodatkowe korzyści. Zaufane Opinie v3.0 posiadają: Zbieranie opinii + Analityka (w panelu Ceneo) + widget opinii

Dodatkowo zaktualizowany został parametr sposobu wyrażania zgody na ankietę w zakładce Konfiguracja/Integracje dodatkowe/Ceneo

Nowy sposób autoryzacji integracji z Wfirma.

Do dnia 30 czerwca 2023 wymagane jest przejście na nową autoryzację w systemie wfirma.pl. W zakładce Konfiguracja/ Integracje programy F/K /Wfirma dodaliśmy niezbędna funkcjonalność, aby przeprowadzić autoryzacje. Instrukcja znajduje się pod linkiem: https://www.selly.pl/baza-wiedzy/integracje/wfirma-weryfikacja-i-autoryzacja-aplikacji/ 

Integracja z nowym API – Furgonetka

Furgonetka z dniem 1 lipca 2023 roku wyłącza dotychczas używane API SOAP, zgodnie z zapowiedzią przeprowadziliśmy z integracje z nowym API REST. W związku z tą zmianą nie jest konieczne podejmowane żadnych dodatkowych działań w panelu sklepu.

Nowa wersja językowa

Dodaliśmy obsługę nowej wersji językowej –  włoskiej w zakładce Konfiguracja/Języki i waluty. Po włączeniu języka włoskiego będziemy mogli wykonać jego tłumaczenie w zakładce Wygląd i treści/  Edytor tłumaczeń


 

Nowa waluta

Dodaliśmy obsługę nowej waluty – BGN ( LEW BUŁGARSKI) w zakładce Konfiguracja/Języki i waluty. 

Załóż sklep internetowy

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Gotowe szaty graficzne, dopasowana funkcjonalność do etapu rozwoju sklepu i nieograniczone możliwości w rozwoju!

Kontakt

Selly Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 21/13, 50-202 Wrocław
NIP: 8961565693
REGON: 367683150, KRS: 0000684539

Dział sprzedaży: oferta@selly.pl

tel: +48 533 033 933