Uzupełnij znaczniki META dla kategorii

Ilość wyświetleń artykułu: 177

Czas czytania: 1 minuta

W panelu administracyjnym przy edycji KAŻDEJ kategorii koniecznie definiuj znaczniki META. Znaczniki META DESCRIPTION są bardzo ważne dla Klientów. Na listach wyników wyszukiwania są one widoczne i muszą zachęcić do kliknięcia. Nawet jak jest kilkadziesiąt kategorii poświęć trochę czasu, aby je porządnie opisać.
Znacznik META KEYWORDS nie jest ważny do pozycjonowania w Google, ale wpiszcie tu kilka fraz z danej kategorii. Niektóre wyszukiwarki biorą to jeszcze pod uwagę.
Mamy do dyspozycji jeszcze jeden ważny element w oprogramowaniu: OPIS KATEGORII. W sklepach jednobranżowych (specjalistycznych) warto wpisywać tekst opisujący kategorię. Jest on widoczny na stronie nad listą produktów. Warto tam zawrzeć kilka słów kluczowych oraz jakiś marketingowy tekst zachęcający do przeglądania listy produktów. Za pomocą tego pola możecie poinformować Klienta o jakichś szczególnych właściwościach produktów z tej kategorii. Taki tekst ma spowodować, że zwiększy się nasycenie słów kluczowych na podstronie i będzie ją łatwiej wypozycjonować.

Załóż sklep internetowy

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Gotowe szaty graficzne, dopasowana funkcjonalność do etapu rozwoju sklepu i nieograniczone możliwości w rozwoju!

Kontakt

Selly Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 21/13, 50-202 Wrocław
NIP: 8961565693
REGON: 367683150, KRS: 0000684539

Dział sprzedaży: oferta@selly.pl

tel: +48 533 033 933