Kategorie

Edycja zawartości strony głównej

🟠 Na stronie głównej możesz ustawić różne formy promowania swoich produktów oraz zdefiniować warunki ich wyświetlania.


Film szkoleniowy o zarządzaniu modułami strony głównej

 


Instrukcja graficzna: 

 1. SLAJDER: graficzne bannery rotujące – konfiguracja w menu TREŚCI / Pokaz slajdów: dodaj bannery i zdefiniuj linki, na które mają kierować po kliknięciu.
  Przejdź do filmu szkoleniowego
 2. PROMOCJE: produkty oznaczone jako “Promocja na stronie głównej”, ilość definiowana jest w zakładce Wygląd i treści> Konfiguracja wyglądu – pole: Produkty w promocji na stronie głównej.

 3. NOWOŚCI: produkty ostatnio dodane, ilość definiowana w menu Wygląd i treści>Konfiguracja wyglądu – pole: “Ilość nowości wyświetlanych w bloku”.
 4. BESTSELLERY: produkty o ilości sprzedanych sztuk powyżej ustalonej  granicy w menu Wygląd i treści>Konfiguracja wyglądu – pole: “Bestseller – liczba sprzedanych”,  ilość definiowana w polu: “Ilość bestsellerów wyświetlanych w bloku”.
 5. HIT DNIA: produkty oznaczone jako “Hit dnia”, ilość definiowana w menu Wygląd i treści>Konfiguracja wyglądu – pole: “Liczba hitów”.
 6. NAJCIEKAWSZE OFERTY W KATEGORIACH: produkty oznaczone jako “Promocja na stronie głównej”.

 7. BLOG : zakładka Wygląd i treści>Blog – dodaj wpisy do bloga oraz w zakładce Wygląd i treści>Konfiguracja wyglądu  zdefiniuj pole “liczba wyświetlanych wpisów z bloga na stronie głównej:”
 8. PRODUCENCI: zakładka Asortyment>Producenci – dodaj producentów i oznacz wybranych jako “WYŚWIETLAJ NA STRONIE GŁÓWNEJ”.

 9. BANERY KATEGORII zakładka Asortyment>Kategorie – edytuj kategorie, dla której chcesz dodać baner. Baner dodajemy w polu “Baner kategorii:

 

🟠 Jeśli chcesz zmienić kolejność wyświetlanych bloków skorzystać z instrukcji: https://www.selly.pl/baza-wiedzy/najczesciej-zadawane-pytania/jak-zmienic-kolejnosc-blokow-na-stronie-glownej/ 

Kontakt

Selly Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 21/13, 50-202 Wrocław
NIP: 8961565693
REGON: 367683150, KRS: 0000684539

Dział sprzedaży: oferta@selly.pl

tel: +48 533 033 933