Selly to platforma e-commerce dla sklepów, które chcą się rozwijać

Wybierz jeden z planów Pro, aby mieć nieograniczone możliwości w rozwoju.

Plany PRO
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście i krótkie terminy

Zamawiaj indywidualne funkcjonalności i prace graficzne bez obaw o termin realizacji - dostarczamy na czas. Nie jesteśmy wielką korporacją, a to umożliwia nam bliższy i lepszy kontakt z klientami.

Nalepsza optymalizacja SEO i szybkość sklepu

Najlepsza optymalizacja oprogramowania pod kątem SEO i ponad 70% szybsze sklepy od innych popularnych platform. Dużo łatwiej zdobywasz lepsze pozycje w Google i zadowolonych Klientów.

Optymalizacja SEO
Rozszerzenia bez abonamentów

Zamawiane rozszerzenia bez abonamentów

W Selly nie ma rzeczy niemożliwych. Za zamówione funkcjonalności zapłacisz tylko jeden raz, a używasz cały czas. Jesteśmy platformą e-commerce do zadań specjalnych.

Wsparcie w rozwoju sprzedaży

Ponad 65% naszych klientów skutecznie prowadzi sprzedaż ponad 3 lata. Skorzystaj z kompetentnych doradców, którzy za każdym razem doradzą Ci optymalne ścieżki rozwoju.

Wsparcie w rozwoju

Selly to profesjonalna platforma dla profesjonalnych sprzedawców

Generuj większe zyski

Rozwijaj swój dedykowany sklep internetowy na przestrzeni lat, korzystając z naszych programistów, grafików, projektantów. Przy indywidualnych opcjach zapłać raz, korzystaj z funkcjonalności cały czas. Jeżeli spotkałeś się kiedykolwiek z platformą, gdzie płaciłeś więcej za wykorzystywane funkcjonalności w miarę rozwoju sklepu, czas z tym skończyć. Jeżeli wdrożysz funkcjonalność w Selly, płacisz raz, a rozwijasz się i zarabiasz cały czas.

segafredo
eldom
tonsil
morganti
VF
meble-mercus

Rozwijaj biznes z elastyczną platformą eCommerce Pro

Selly to rozwijające się sklepy internetowe

Platforma na lata
Selly - plany PRO

Selly to miejsce, w którym zostaniesz na lata, bez konieczności przenoszenia sklepu.

Załóż sklep na niskim abonamencie, a jeśli Twój pomysł się sprawdzi, wykorzystaj plany Pro do nieograniczonego rozwoju. Takie rozwiązanie daje Tobie spokój na przyszłość, brak stresu migracją i utratą danych, czy Twojego cennego czasu.

Obsługuj klientów wygodnie

Zarządzaj zamówieniami z wielu marketplace’ów, platform sprzedażowych, sklepów internetowych oraz hurtowni internetowej z poziomu jednego panelu zarządzania. Panel administracyjny jest mega szybki i w pełni responsywny. Tu spędzasz większość czasu, więc dbamy o sprawne działanie panelu.

Platforma na lata
Selly - plany PRO
Platforma na lata
Selly - plany PRO

Zadbaj o automatyzację procesów

Ułóż ścieżkę zakupową klienta i w sposób automatyczny informuj go o stanie realizacji jego zamówień. Skorzystaj z dedykowanego opiekuna Selly, który pomoże Ci skonfigurować i włączyć usprawnienia.

Wysyłaj paczki i przyjmuj płatności skutecznie

Wprowadź więcej płatności, połącz się z większością firm transportowych na rynku i zadbaj o satysfakcję użytkowników, którzy wrócą po więcej, ponieważ proces zakupowy był dla nich przyjemnością.

Platforma na lata
Selly - plany PRO
Migracja sklepów
Migracja sklepów

Przeprowadzamy migracje sklepów, które oczekują więcej od oprogramowania

Dedykowane sklepy internetowe, które zdecydowały się na migrację, gdy na innej platformie zabrakło im dedykowanych rozwiązań, u nas skutecznie je wdrażają. Jesteśmy platformą e-commerce do zadań specjalnych.

Przenieś swój sklep


Przeprowadzamy migrację sklepów z najpopularniejszych platform e-commerce. Jesteśmy docelowym Partnerem, który zadba o Twój biznes, jak nikt do tej pory. Mamy za sobą udane przeniesienia sklepów z takich platform jak Magento, PrestaShop, IdoSell, AtomStore, czy Shoper.

Mniejsza ilość sklepów niż na największych to efekt skoncentrowania naszych sił na indywidualnych rozwiązaniach. Obsługujemy sprzedawców, którzy oczekują od platformy e-commerce więcej i chcą się rozwijać.

Hurtownia B2B i sklep internetowy w jednym

Wbudowana sprzedaż hurtowa w jednym systemie to możliwość rozwijania dystrybucji jako producent i sprzedawca w jednym. Sprzedawaj poprzez dedykowany sklep internetowy i zadbaj o innych Partnerów, którzy dystrybuują Twoje produkty.

 • Wygodna wersja systemu wspierająca sprzedaż detaliczną i hurtową
 • Zarządzanie zamówieniami B2C i B2B w jednym panelu
 • Oferty z indywidualnym warunkami handlowymi dla każdego z Twoich odbiorców
 • Indywidualne szaty graficzne dla sklepu detalicznego jak i hurtowego

Skorzystaj z pakietów Pro dla profesjonalistów

zobacz rabat
Płatności
miesięczne
Płatność
roczna

Wybierz plan:

Dla rozwijających sie sklepów i hurtowni

Selly Pro 1

799/mc netto miesięcznie przez cały okres umowy Załóż sklep
 • Każdego miesiąca +2 godziny prac zespołu
 • Niewykorzystane godziny przechodzą na kolejne 6 miesięcy.
 • Dowolne prace programistyczne i graficzne w ramach dostępnych godzin.
Dla dużych sklepów i hurtowni z nieograniczonym rozwojem

Selly Pro 2

1999/mc netto miesięcznie przez cały okres umowy Zalóż sklep
 • Każdego miesiąca +4 godziny prac zespołu.
 • Niewykorzystane godziny przechodzą na kolejne 12 miesięcy.
 • Dowolne prace programistyczne i graficzne w ramach dostępnych godzin.
 • Sklep do samodzielnego skonfigurowania z pomocą bazy wiedzy i instrukcji wideo
 • Automatyzacje integracji z hurtowniami.
Parametry
Pojemność dysku
20 GB
50 GB
Transfer miesięczny
200 GB
1000 GB
Integracje
wszystkie
Integracje Google

Google Analitycs 4, Google Universal Analitycs, Google Shopping, Google Adwords, Google Tag Manager, Opinie konsumenckie

wszystkie
Integracja z Google

Google Analitycs 4, Google Universal Analitycs, Google Shopping, Google Adwords, Google Tag Manager, Opinie konsumenckie

wFirma, iFirma, Fakturownia
wFirma, iFirma, Fakturownia
Integracje z hurtowniami
Płatności
1,19% prowizji
0,99% prowizji
Banki
25+
Płatności online

Płatność z mBank, Płatność z PKOBP, Płatność z Santander, Płacę z Inteligo, Płatność z ING, Płacę z Citi Handlowy, Pekao24, Płatność z Alior, CA przelew online, Millennium Bank, BNP Paribas - płacę z Pl@net, Płatność z Getin, PBS Bank - przelew 24, Toyota Bank Pay Way, Płać z BOŚ Bank, e-transfer Pocztowy2, Płacę z PLUS BANK, Noble Bank, NestPrzelew, EnveloBank i inne.

25+
Płatności online

Płatność z mBank, Płatność z PKOBP, Płatność z Santander, Płacę z Inteligo, Płatność z ING, Płacę z Citi Handlowy, Pekao24, Płatność z Alior, CA przelew online, Millennium Bank, BNP Paribas - płacę z Pl@net, Płatność z Getin, PBS Bank - przelew 24, Toyota Bank Pay Way, Płać z BOŚ Bank, e-transfer Pocztowy2, Płacę z PLUS BANK, Noble Bank, NestPrzelew, EnveloBank i inne.

Blik
check-icon
check-icon
Karty kredytowe
check-icon
check-icon
Google Pay
check-icon
check-icon

"Współpraca w firmą selly trwa dopiero pół roku, niemniej sam sklep, samo oprogramowanie daje dość duże możliwości z których chętnie korzystamy. Sklep działa szybko, bez zarzutów, obsługa jest dość intuicyjna. Jak na razie nie żałujemy wyboru."

tyletegotu.pl tyletegotu.pl

"W pełni mogę polecić założenie sklepu na Selly. Obsługa sklepu bardzo prosta, pełne wsparcie od strony technicznej oraz szybka odpowiedź na maile. Kontakt telefoniczny bardzo dobry i zawsze można było liczyć na pomoc w rozwiązaniu problemów technicznych."

Michał Ponikowski Michał Ponikowski

"Jesteśmy z selly trzeci rok i jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Bardzo pomocny dział techniczny na bieżąco pomaga w rozwijaniu strony i szybko rozwiązuje zgłaszane usterki."

Piotr Piotr

"Wybraliśmy platformę Selly ze względu na bardzo miłą oraz merytoryczną rozmowę z twórcami podczas wybierania platformy na samym początku. Przewagą Selly jest to, że pracują tam ludzie (również w heldesk), którzy znają się na tym, a nie jak w przypadku innych platform - telekonsultanci, z którymi rozmowy bywają bardzo trudne... Najbardziej cenimy sobie szybką pomoc w rozwiązywaniu problemów. Selly to rozbudowane narzędzie, cały czas rozwijane."

Adrian Śmigiel, asjcommerce.pl asjcommerce.pl

"Korzystałam z trzech innych rozpoznawalnych na rynku platform i mam porównanie. Do tej pory sklep na Selly okazał się najlepszy. Oprogramowanie jest stabilne nawet przy dużym obciążeniu (w sezonie mamy kilkaset zamówień dziennie). Na uwagę zasługuję obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Na większość maili odpowiadają jeszcze tego samego dnia i co ważne odpowiadają cierpliwie i wyczerpująco. Zdecydowanie polecam!.."

Olga Prymek, s-mumo.pl s-mumo.pl

"Bardzo dobre, zaawansowane oprogramowanie e-commerce, szeroka gama wtyczek do dużej liczby oprogramowań zewnętrznych, fachowa pomoc przy wdrożeniu, pomocni i przyjaźni ludzie. O problemie rozmawiasz z konkretnym człowiekiem a nie z BOK-iem...
Sam korzystam. Polecam."

Jarek Matysiak Jarek Matysiak

"Nasza współpraca z firmą Selly trwa już 6 rok a dzięki zaangażowaniu ich pracowników, ciągłej aktualizacji oprogramowania, nowościach, poradach i szybkości działania w przypadku rozwiązywaniu problemów, powoduje, że nie mamy zamiaru przenosić się gdzie indziej czy rezygnować z współpracy. Polecamy wszystkim niezdecydowanym."

MebleM4 MebleM4

"Nasza firma współpracuje z Selly Shop od ponad 4 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Bogata funkcjonalność systemu pozwoliła nam na bardzo szybki rozwój naszej firmy w kraju jak i za granicą. Gorąco polecam założenie sklepu w Selly Shop.."

Dawid Niedzielski, torebkihurt.pl torebkihurt.pl

"Przenieśliśmy swój sklep na Selly.pl z innej platformy. To była najlepsza decyzja jakiej mogliśmy dokonać.
Obsługa klienta bardzo szybka i sprawna. Wszystkie potrzebne nam zmiany i modyfikacje robione naprawdę szybko."

Łukasz Iwanów Łukasz Iwanów

SaaS czy Open Source?

Wielu sprzedawców internetowych może zastanawiać się, czy lepiej skorzystać z usług software house, zlecić stworzenie własnego sklepu internetowego programiście, czy zdecydować się na gotowy sklep internetowy na naszej, elastycznej platformie SaaS. Warto rozważyć w szczególności platformę SaaS i potencjalne możliwości rozwoju w jego przypadku.

Uczestniczyliśmy przy rozwoju takich marek jak: Decorsystem.com.pl, lux.sklep.pl, apteczka24.pl

Zobacz wybrane Success Stories

Co w sytuacji, gdy podstawowe funkcje przestają nam wystarczać, a my jako sprzedawcy będziemy chcieli czegoś więcej? Czy możliwa jest zmiana wyglądu sklepu na bardziej indywidualny i wykonanie materiałów graficznych?

Do kogo zgłosić się w przypadku chęci zamówienia dodatkowych integracji z hurtowniami internetowymi lub rozpoczęcia w związku z nimi sprzedaży w modelu dropshipping?

Niektórzy myślą, że w tym celu potrzebna jest specjalna rekrutacja specjalistów, tworzenie zespołu i zlecanie mu bieżącej pracy. Powyższe usługi można jednak bez problemu zlecić nam, co zwalnia Cię z tego obowiązku.

Skonstruowaliśmy nasz model biznesowy w taki sposób, aby skoncentrować się na klientach indywidualnych i zadbać o satysfakcję każdego z właścicieli sklepów.

Zadbaliśmy natomiast o to, aby nasz zespół zawsze był gotów na przyjęcie takich zleceń, wykonanie usług sprawnie i pomoc w rozwoju Twojego sklepu. Ty płacisz za wycenioną usługę i możesz skupić się na rozwoju swojej witryny, pozycjonowaniu lub innych działaniach marketingowych zwiększających sprzedaż.

Nieograniczone możliwości platformy Selly dla e-commerce

Skonfiguruj sklep w Selly i nie szukaj nigdy więcej

Decydując się na naszą platformę e-commerce, dołączysz do dziesiątek sklepów meblowych, dziecięcych, wnętrzarskich, hurtowni b2b, księgarni i wielu innych. Obsługa na najwyższym poziomie i wsparcie w zakresie indywidualnego rozwoju sprawia, że to u nas sprzedawcy zatrzymują swój biznes na dłużej. Rozwijajmy się razem.

Nasze realizacje

Masz pytania?

Chciałbyś w krótkiej rozmowie telefonicznej porozmawiać o możliwościach Selly?

Zamów rozmowę z doradcą »

Wypróbuj sklep internetowy w Selly

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!