Kampanie ecommerce, które sprzedają

Sklep internetowy musi być skuteczny! Samo jego posiadanie nie zwielokrotni jeszcze zysków firmy, ani nie sprawi, że zaczniemy być marką znacznie bardziej rozpoznawalną na rynku. Aby sprzedaż internetowa wzrastała z każdym dniem musimy podjąć odpowiednie działania marketingowe. Specjalizujemy się w branżach sprzedaży online i z przyjemnością wdrożymy dla Ciebie rozwiązania E-Commerce.

Google Merchant

Skuteczne narzędzie promocji i sprzedaży Google Merchant to kampania produktowa, która przy odpowiedniej konfiguracji przynosi olbrzymie korzyści. Szerokie możliwości konfiguracyjne pozwalają na promowanie zarówno pojedynczych przedmiotów (np. nowych w naszej ofercie) jak również nakierowanie na promocję całego asortymentu i budowanie w ten sposób wizerunku naszej marki.

Facebook Pixel

Trzymaj rękę na pulsie. To niepozorne narzędzie, które wklejone na stronie pozwala na monitorowania wielu zachowań odbiorców tejże witryny. Facebook Pixel zbiera i przechowuje cenne dane demograficzne czy też odnośnie preferencji użytkowników naszego sklepu. Dane te posłużyć mogą do tworzenia spersonalizowanych kampanii reklamowych oraz jeszcze lepszego wykorzystania potencjału witryny.

Tworzone przez nas kampanie internetowe to:

  • profesjonalna analiza potrzeb reklamowych
  • realna ocena możliwości pozyskania części rynku
  • gwarancja jakości
  • automatyzacja tworzonych kampanii
  • wykorzystanie najnowszych narzędzi
  • współpraca z doświadczonym zespołem branży E-Commerce

Cennik pakietów

Na okres 6 miesięcy
PAKIET MINI
FACEBOOK
1500 zł
INSTAGRAM
REMARKETING
500 zł
GOOGLE MERCHANT
PROWIZJA
1000 zł
3000 zł

PAKIET BASIC
FACEBOOK
1500 zł
INSTAGRAM
1500 zł
REMARKETING
500 zł
GOOGLE MERCHANT
PROWIZJA
1500 zł
5000 zł
Rabat 5%

PAKIET ADVANCE
FACEBOOK
2000 zł
INSTAGRAM
2000 zł
REMARKETING
1000 zł
GOOGLE MERCHANT
2000 zł
PROWIZJA
2700 zł
9700 zł
Rabat 10%

PAKIET PRO
FACEBOOK
3000 zł
INSTAGRAM
3000 zł
REMARKETING
1000 zł
GOOGLE MERCHANT
3000 zł
PROWIZJA
3900 zł
13900 zł
Rabat 15%

AD AWARDS media agency

Dlaczego my?

Działamy transparentnie. Otrzymujesz dostęp do wszelkich informacji odnośnie podejmowanych działań, wspólnie opracowujemy strategię, przekazujemy na Twoje ręce także wykonane analizy i raporty.

Jesteśmy skuteczni. Prowadzone przez nas kampanie nakierowane są na efektywność. Kreatywne działania naszego zespołu przybliżą Cię do sukcesu w zdobywaniu rynku internetowego.

Dajemy więcej za mniej. Nasi eksperci E-Commerce tworzą kampanie z naciskiem na działania, które przyniosą największe korzyści przy minimalnym nakładzie wydatków.

W celu otrzymania oferty wyślij zapytanie do obsługi platformy.
Każde zapytanie rozpatrywane jest indywidualnie.


    • * dane obowiązkowe

    • * Administratorem danych osobowych jest Grupa iCEA Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.