Programy partnerskie – Ranking najlepszych programów partnerskich 2022

Ilość wyświetleń artykułu: 414

Czas czytania: 8 minut

programy partnerskie

Programy partnerskie – Ranking najlepszych programów partnerskich 2022

Aktywność społeczeństwa w przestrzeni internetowej z każdym rokiem jest coraz większa, a co za tym idzie, możliwość zarabiania w Internecie z każdym rokiem jest coraz bardziej przystępna. W sieci stale pojawia się coraz więcej możliwości, aby zarobić dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu. Dowiedz się, w jaki sposób możesz zyskać dodatkowy dochód, dzięki programom partnerskim oferowanym przez różnorodne firmy.

Czym jest program partnerski?

Programy partnerskie, nazywane również programami afiliacyjnymi, to nic innego, jak narzędzie marketingu internetowego, w którym biorą udział dwie zainteresowane strony – firma oferująca program partnerski, a także partner, czyli osoba polecająca dany produkt lub usługę powyższej firmy.

W programie afiliacyjnym wynagrodzenie wypłacane jest na podstawie sumy określonych akcji dokonanych przez potencjalnego klienta, takich jak sprzedaż produktów, rejestracja w sklepie, czy wejście na stronę internetową. Akcja ta musi się jednak rozpoczynać od skorzystania z linku polecającego umieszczonego na stronie internetowej polecającego lub jego profilu w mediach społecznościowych – z każdego miejsca w Internecie, z którego partner dociera do potencjalnych klientów.

Wyróżnia się dwa rodzaje programów partnerskich. W zależności od konstrukcji mogą być jednopoziomowe lub wielopoziomowe. W przypadku drugiego rodzaju, partner, oprócz promocji produktów, zobowiązany jest również promować programy partnerskie oferowane przez firmę.

Co warto wiedzieć o programach partnerskich?

Programy partnerskie to charakterystyczny rodzaj reklamy usług i produktów, polecane przez niezależnych partnerów, warto jednak zwrócić uwagę na kilka aspektów, którymi cechują się wartościowe programy.

Dobre programy partnerskie charakteryzują się przede wszystkim jasnymi oczekiwaniami firmy. Firma powinna wyposażyć partnera w linki afiliacyjne do sprzedaży produktów oraz wszelkie materiały wspierające, które stale będą do dyspozycji uczestnika programu afiliacyjnego.

Kolejnym, równie ważnym aspektem, są klarowne zasady oraz obowiązujący regulamin. Firma, powinna mieć jasno określone formy promocji lub pozostawić ten wybór partnerowi, który sam zadecyduje, która forma kontaktu z klientami będzie najbardziej efektywna.

Przesłankami, które również należy mieć na względnie, decydując się na udział w programie partnerskim są wsparcie techniczne oferowane przez firmę oraz wiarygodność tego przedsiębiorstwa.

Ile można zarobić biorąc udział w programie partnerskim?

Nie można również zapomnieć o finansach. Najlepsze programy partnerskie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na atrakcyjne zarobki oraz wysokie prowizje oferowane przez firmy. Ile więc można zarobić dołączając do programu partnerskiego? To zależy!

Programy afiliacyjne oferują bardzo różnorodne możliwości zarobku, które zależą także od stopnia zaangażowania, doświadczenia w podobnych działaniach oraz stosowanych narzędziach. Niektóre osoby, w programach partnerskich zarabiają nawet kilkanaście tysięcy złotych. Brzmi kusząco, prawda?

Zanim jednak, zachęcony wysokimi zarobkami, wybierzesz program partnerski dowiedz się, jakie prowizje oferuje dana firma oraz jaki jest próg wypłaty – najlepiej, gdy jest jak najniższy. Niezwykle istotne jest również zapoznanie się z tym, jaki system rozliczeniowy preferuje firma. Najczęściej spotykane to:

  • CPL – Cost Per Lead
  • CPA – Cost Per Action
  • CPS – Cost Per Sale
  • CPC – Cost Per Click

Lista najlepszych programów afiliacyjnych

Przedstawiliśmy listę powodów, dla których warto zainteresować się tematem programów partnerskich, więc czas przedstawić ranking programów partnerskich, które będą atrakcyjne, zarówno dla osób doświadczonych w afiliacji, jak i tych początkujących.

W Polsce programów partnerskich dostępnych jest naprawdę wiele, a dodatkowo często mają one zasięg globalny, więc dają jeszcze większe możliwości zarobku. Zapraszamy do zapoznania się z listą z najlepszymi programami partnerskimi.

Program partnerski Selly

Nawet do 1999 zł za polecenie? Zacznij zarabiać polecając sprawdzonego dostawcę!

Selly to polska platforma e-commerce, która uruchomiła swój program afiliacyjny z myślą o firmach polecających ich rozwiązanie, aby docenić swoich stałych klientów oraz docenić ich wkład we wspólny rozwój. Obecnie jest to najbardziej opłacalny program partnerski biorąc pod uwagę pozycje na poniższej liście. To również jeden z najlepszych programów partnerskich pod względem oferowanych warunków w Polsce. 

Jedną z głównych korzyści, wynikających z udziału w programie partnerskim Selly, jest polecanie platformy e-commerce. Świat e-handlu niezwykle szybko się rozwija, dlatego ten produkt będzie szybko przyciągał klientów. Dodatkowo, firma umożliwia wypłatę zebranych środków w dowolnym momencie, a także wskazuje, że można realnie zarabiać na programach partnerskich – stawki, które oferuje Selly są niezwykle atrakcyjne!

Do programu partnerskiego Selly możesz dołączyć już dziś.
Wejdź na stronę Selly i dowiedz się więcej o programie afiliacyjnym.

ZACZNIJ ZARABIAĆ

Programy partnerskie

Program MyLead

Ranking programów partnerskich rozpoczynamy globalną siecią afiliacyjną oraz kompleksową platformą do generowania zysków.

Program MyLead doceniany jest przede wszystkim za bardzo dobry system wsparcia, kierując swoją ofertę zarówno do doświadczonych profesjonalistów, jak i osób, które chcą stawiać pierwsze kroki w afiliacji. Niedoświadczone osoby z pewnością docenią szeroką dostępność do materiałów szkoleniowych oraz możliwość kontaktu z mentorami, wspierającymi ich w drodze do sukcesu.

MyLead dodatkowo oferuje atrakcyjne możliwości zarobków, a także skupia wiele modeli płatności, dlatego dla wielu osób może okazać się interesującą pozycją.

Program partnerski Nutriprofits

Program partnerski z kategorii zdrowie i uroda, który działa na obszarze Europy. Co ciekawe, firma oferuje bardzo wyselekcjonowaną grupę produktów, takich jak suplementy diety, produkty do cery lub urządzenia kosmetyczne, które mogą się świetnie sprawdzić skierowane do właściwej grupy odbiorców oraz wpłynąć na uzyskanie wysokich wskaźników konwersji.

System partnerski Nutriprofits może sią okazać wyjątkowo atrakcyjny ze względu na wysoką prowizję, bo aż do 40%, którą oferuje przedsiębiorstwo.

Program partnerski Ceneo

Ceneo to jedna z najbardziej popularnych porównywarek cen w Polsce, a dodatkowo posiada ciekawy program partnerski.

Program partnerski Ceneo opiera się na przejściach do stron sklepów internetowych pokazujących produkty w porównywarce oraz na zakupach, które dokonywane są bezpośrednio na platformie Ceneo.

Jak zatem zarabia partner zaangażowany w program? Dokładnie na tym samym! Partner musi zachęcić klientów do wejścia na określoną stronę, a w przypadku odwiedzenia strony sklepu przyznawana jest mu prowizja.

Program afiliacyjny oferowany przez mBank

Gigant branży finansowej znany jest chyba każdemu, mBank posiada jeden z najbardziej popularnych programów wśród polskich banków.

Udział w afiliacji mBanku polega na polecaniu produktów finansowych oferowanych przez firmę. Jest to o tyle proste, że produkty tego banku niejako same się sprzedają, a ich oferta określana jest jako jedna z najlepszych na rynku. Warto zatem zainteresować się ich programem, a dodatkowym plusem jest fakt, że prowizje za otwarcie konta wynoszą między 50, a 100 zł.

Program afiliacyjny Easyprofits

Easyprofits często określany jest jako najlepszy program partnerski w swojej branży. Miano to zyskał za sprawą umożliwiania użytkownikom działania na szerokim polu. W odróżnieniu od tradycyjnych działań programów partnerskich w Easyprofits masz możliwość promowania produktów w różnorodny sposób – nie tylko poprzez stronę internetową.

Atrakcyjne w tym programie jest także wynagrodzenie. Gdy klient dokona zakupu za pomocą specjalnego linku afiliacyjnego partner otrzymuje od firmy wynagrodzenie. W przypadku Easyprofits możesz liczyć nawet na 40% prowizji, dzięki tak korzystnej ofercie firma posiada jeden z najbardziej atrakcyjnych programów.

Program eBrokerPartner.pl

Jest to kolejny program należący do programów finansowych, podobnie jak inne, opiera się na polecaniu produktów głównych instytucji finansowych w kraju.

Oferta programu partnerskiego to przede wszystkim kredyty i pożyczki, jednak można znaleźć także kilka propozycji pozafinansowych. Lista oferowanych produktów pozafinansowych zmienia się dynamicznie, jednak w stałym pakiecie zawsze możemy liczyć na produkty finansowe.

Program partnerski inTurs.net

Podróże i szybkie rezerwowanie noclegów to wymóg w przypadku chęci wybrania odpowiedniego miejsca pobytu. inTurs.net to portal, który oferuje możliwość noclegu w prywatnych apartamentach w największych miastach w Polsce, a także miejscowościach nadmorskich oraz górskich.

Już sam produkt, który oferuje firma, jest bardzo dobry. Ludzie coraz chętniej wybierają noclegi w prywatnych mieszkaniach, zamiast przebywać w hotelowym zaciszu. Dodatkowo, jeśli komuś uda się odnaleźć ten sam nocleg, ale w niższej cenie, cena jego rezerwacji zostanie obniżona do tej ceny oraz otrzyma ekstra bonus. Same plusy, prawda?

Polecanie produktu, z którego potencjalny klient będzie chętnie korzystał to czysty pieniądz. Jak zatem wyglądają sprawy finansowe w tym programie?

Każdy oferowany apartament na platformie posiada inną prowizję, od 3 do 7%, a dodatkowo dana prowizja pomnażana jest przez mnożnik uzależniony od zgromadzonych w danym miesiącu środków na koncie.

Program partnerski LeadStar

LeadStar to program afiliacyjny, który jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce. Skąd ten sukces? W ofercie LeadStar znaleźć możemy produkty nie tylko z branży finansowej, ale także e-commerce, motoryzacji, czy porównywarek cen. W sumie w jej ofercie można znaleźć 500 programów, w których obrębie działa ponad 25 tysięcy aktywnych wydawców.

LeadStar oferuje kilka modeli rozliczeniowych za prowadzone kampanie marketingowe – CPC, CPL, CPA, CPS. Oprócz podstawowej prowizji, co miesiąc za wzięcie udziału w wybranych kampaniach reklamowych przyznawane są dodatkowe bonusy. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że LeadStar jest wartym uwagi programem afiliacyjnym.

Czy warto dołączyć do programu partnerskiego?

Na rynku pojawia się coraz więcej atrakcyjnych programów partnerskich, do których w łatwy sposób można dołączyć i zacząć dodatkowo zarabiać. Warto przedtem zapoznać się z warunkami, które oferuje firma, sposobem rozliczeń oraz możliwościami wypłaty zgromadzonych środków. Warto mieć również na uwadze jasność zasad oraz ustalony regulamin, a także materiały reklamowe udostępnione od właściciela produktu lub usługi.

W naszym artykule poznałeś najatrakcyjniejsze dostępne na rynku programy partnerskie, które umożliwiają realny zarobek w afiliacji. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie jednego z najatrakcyjniejszych programów partnerskich w Polsce – odwiedź stronę Selly.

Załóż sklep internetowy

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Gotowe szaty graficzne, dopasowana funkcjonalność do etapu rozwoju sklepu i nieograniczone możliwości w rozwoju!

Kontakt

Selly Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 21/13, 50-202 Wrocław
NIP: 8961565693
REGON: 367683150, KRS: 0000684539

Dział sprzedaży: oferta@selly.pl

tel: +48 533 033 933