Najlepsze pomysły na biznes dla młodych w 2023 roku

Ilość wyświetleń artykułu: 335

Czas czytania: 15 minut

pomysły na biznes dla młodych

Najlepsze pomysły na biznes dla młodych na 2023 rok

Coraz więcej młodych osób poszukuje nowych dróg rozwoju oraz zupełnie nowych, nieszablonowych ścieżek zawodowych, które dadzą im poczucie niezależności. Młodzi chętnie sięgają po możliwość założenia własnego biznesu i pracy na własny rachunek, wierząc w swoje umiejętności oraz rozumiejąc korzyści płynące z tego rozwiązania. Samodzielne prowadzenie własnej firmy wymaga jednak ciekawej idei, która ma szansę sprawdzić się na konkurencyjnym i niestabilnym rynku, dlatego w artykule przedstawiliśmy pomysły na biznes dla młodych przedsiębiorców oraz szereg niezbędnych informacji do założenia własnej działalności.

Gdzie szukać pomysłów na własny biznes?

Założenie własnego biznesu to przede wszystkim wielka odpowiedzialność, która dodatkowo powinna być zbieżna z zainteresowaniami młodego przedsiębiorcy – w myśl zasady: jeśli lubisz swoją pracę, nie przepracujesz ani jednego dnia. Dodatkowo, wybór odpowiedniej branży, w której chcesz działać wymaga dokładnego przeanalizowania rynku oraz kwestii zapotrzebowania na oferowane przez Ciebie usługi. Wyselekcjonowanie właściwej działalności najlepiej poprzeć interpretacją konkretnego planu opartego na analizie sytuacji rynkowej oraz zapotrzebowaniu społeczeństwa.

Źródeł pomysłów na biznes może być naprawdę wiele i wszystko zależy od tego, w jakim sektorze biznesu chcesz się obracać.

Jaki problem chcesz rozwiązać?

Szukając pomysłu na własny biznes odpowiedz sobie na pytanie, jaki problem chcesz rozwiązać? Otaczające nas problemy oraz niedogodności są świetną szansą na wejście lukę rynkową i podbicie niekonkurencyjnego rynku. Niejeden właściciel startupu właśnie poprzez rozwiązywanie codziennych trudności dorobił się fortuny na swoim pomyśle i umiejętności dostrzegania okazji w codziennym życiu.

Najbliższe otoczenie

Myśląc o założeniu własnej firmy warto zrobić rozeznanie wśród najbliższego otoczenia. Dowiedz się, czy w Twojej okolicy funkcjonuje podobnie działający biznes, a także zapytaj najbliższych, czy byliby zainteresowani skorzystaniem z usług, jakie oferowałaby Twoja działalność. Znając aktywnie prosperującą konkurencję oraz wiedząc, czy lokalnie występowałoby zainteresowanie Twoim biznesem, uzyskasz informację o ilości potencjalnych klientów. Pamiętaj, że aspekt posiadania klienta i dopasowania się do jego potrzeb to jeden z najważniejszych elementów dobrze funkcjonującego biznesu.

Google Trends

Zapewne Internet to jedno z pierwszych miejsc, do którego udasz się, aby uzyskać informacje, jak otworzyć pierwszy biznes. Nic w tym dziwnego. Codziennie wiele osób wyszukuje pomysły na biznes dla młodych właśnie w Internecie. Narzędziem, które bardzo dobrze sprawdzi się podczas poszukiwań pomysłu na biznes będzie Google Trends.

Google Trends to narzędzie, które udostępnia informację na temat liczby, pochodzenia, zależności od czasu oraz regionów zapytań. Dzięki niemu możesz sprawdzić, jaki pomysł na biznes jest obecnie popularny w Stanach Zjednoczonych lub Azji, a nie dotarł jeszcze do Europy lub Polski. Będzie to świetna okazja, aby spróbować swoich sił w biznesie i wprowadzić go na swój rynek.

Jak założyć własny biznes?

Osoba zainteresowana otwarciem biznesu powinna zapoznać się z procesem zakładania własnej firmy. Założenie własnej działalności gospodarczej jest konieczne, gdy przychody z Twojej działalności przekroczą w jakimś miesiącu 50% minimalnego wynagrodzenia. Dodatkowo zarejestrowana działalność często pozwala podjąć współpracę z dostawami oraz firmami kurierskimi.

Wbrew pozorom proces zakładania własnego przedsiębiorstwa składa się z szeregu niezbyt skomplikowanych formalności. Warunkiem koniecznym do założenia firmy oraz wpisania jej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) jest ukończenie osiemnastego roku życia. Kolejne etapy rejestracji działalności są następujące:

  • wybór nazwy firmy, która musi zawierać co najmniej Twoje imię i nazwisko, oraz podanie adresu firmy;
  • wybór właściwego kodu PKD;
  • wybór formy opodatkowania;
  • decyzja odnośnie księgowości oraz wskazanie rachunku bankowego;
  • informacja oraz wygenerowanie arkuszy odnośnie składek na ubezpieczenie społeczne.

Dodatkowo, aby usprawnić proces rejestracji firm, rząd uruchomił specjalną stronę internetową, dzięki któremu w szybki i intuicyjny sposób zarejestrujesz swoją działalność.

Skąd pozyskać finanse?

Myśląc o własnym biznesie należy mieć na uwadze konieczność początkowego posiadania kapitału. Dobrym pomysłem jest staranie się o uzyskanie dofinansowania, jakie oferują instytucje publiczne oraz pozyskanie funduszy ze środków Unii Europejskiej.

Ciekawe i innowacyjne pomysły mogą spotkać się z aprobatą zewnętrznych przedsiębiorców zainteresowanych Twoim biznesem, którzy będą skłonni na sfinansowanie odpowiednich inwestycji. Nawiązanie współpracy z zewnętrznymi inwestorami może dać Ci szansę na pozyskanie sporego kapitału, jednak przeważnie taka współpraca może skutkować tym, że będziesz musiał oddać część swoich udziałów nakładcy w zamian za otrzymany budżet.

Przedsiębiorcy, prowadząc swój biznes, mogą również korzystać z zewnętrznych form finansowania. Najczęściej wybieraną formą takiego finansowania się kredyty oraz leasingi przyznawane na określonych warunkach.

Pomysły na założenie własnego biznesu

Już wiesz jak wygląda całkowite założenie firmy oraz jakie są możliwości finansowania biznesu. Czas na garść inspiracji, jak założyć swój dochodowy biznes. Przygotowane przez nas pomysły na biznes dla młodych przedsiębiorców mogą zachęcić Cię oraz zmobilizować do pracy nad własną firmą.

Tworzenie stron internetowych

Biznes online to jedna z najbardziej dochodowych dziedzin w XXI wieku. Obecnie właściwie każde przedsiębiorstwo chce posiadać własną stronę internetową, która będzie stanowiła ich wizytówkę, przedstawiała zakres oferty oraz zachęcała do kontaktu.

Wykonywanie właściwych, przyjaznych dla użytkownika stron to cenna usługa, o którą stale pytają przedsiębiorcy oraz na którą stale panuje popyt. W przypadku biznesu opartego na tworzeniu stron internetowych, wymagane są określone kompetencje, która pozwolą Ci na prawidłową pracę nad zleconymi projektami.

Prowadzenie własnego sklepu internetowego

Prowadzenie sklepu internetowego to biznes, na który może zdecydować się właściwie każdy z nas. Globalny zasięg sieci dodatkowo umożliwia prowadzenie sprzedaży, nie tylko lokalnie, ale również krajowo, a nawet międzynarodowo.

Głównym problemem, z jakim możesz się mierzyć zakładając swój biznes internetowy, jest wybór platformy, na której zostanie uruchomiony. Przeważnie wybór pada na platformę abonamentową lub typu Open Source, która wiąże się z koniecznością zakupu domeny. Chcąc szybko uruchomić sklep internetowy warto skorzystać z gotowej platformy abonamentowej, takiej jak Selly, która oferuje zarówno zabezpieczenia, jak i aktualizacje oraz wszelkie integracje w cenie abonamentu.

Prowadzenie mediów społecznościowych

Jeśli nie ma Cię w mediach społecznościowych to dla większości osób nie istniejesz. Od dłuższego czasu wzrasta świadomość firm, które zwiększają swoją widoczność w sieci. Świetnym przykładem są marki dóbr luksusowych, które chętnie pojawiają się w social mediach, nawiązując dialog ze swoimi klientami.

Media społecznościowe to świetne narzędzie promujące firmę oraz kształtujące jej obraz w oczach klientów, a wartościowy content marketing jest na wagę złota, dlatego, jeśli social media nie mają dla Ciebie tajemnic – spróbuj swoich sił w tym biznesie.

Grafika komputerowa

Lubisz tworzyć w programach graficznych, a kreatywność jest Twoją mocną stroną? Praca jako grafik komputerowy może być doskonałym pomysłem dla młodych przedsiębiorców. Graficy, którzy mogą pochwalić się bogatym portfolio są obecnie bardzo poszukiwani i cenieni przez przedsiębiorców. Klientami takiej firmy mogą zostać przede wszystkim inne firmy, które zlecą wykonanie logo, ulotek, czy też grafik na swoje media społecznościowe.

Zaletą takiej działalności jest możliwość pracy z domu oraz w niestandardowych, dopasowanych godzinach.

Organizacja eventów

Świetnie czujesz się w planowaniu i lubisz różnego rodzaju imprezy? Połącz swoje zainteresowania z pracą i zajmij się organizacją eventów!

Branża eventowa to zdecydowanie wymagający biznes. Chcąc działać w tym obszarze musisz wykazać się umiejętnością nawiązywania kontaktów, bezbłędnym planowaniem oraz umiejętnościami logistycznymi, a także umiejętnością negocjowania.

Warto wybrać branżę, w której czujesz się najlepiej i w której staniesz się specjalistą – mogą to być koncerty, konferencje biznesowe lub organizacja ślubów. Wybór należy do Ciebie!

Animator imprez

Animator imprez to postać, która coraz częściej pojawia się na wszelkiego rodzaju zabawach i uroczystościach. Jest to zdecydowanie praca dla osób, które uwielbiają kontakt z innymi osobami oraz są charyzmatyczne. Zadaniem animatora jest prowadzenie imprezy oraz organizowanie atrakcji dla gości. Ze względu na to, że młode osoby sprawnie poruszają się w panujących trendach oraz potrafią świetnie dostosować atrakcje do okoliczności, często jest to dla nich sposób na zarabianie pieniędzy.

Organizacja wyjazdów

Podróżowanie to jedna z najprzyjemniejszych form spędzania wolnego czasu. Jeśli jesteś fanem podróży oraz posiadasz doświadczenie w samodzielnym organizowaniu wczasów, warto zacząć na tym zarabiać. Wiele osób chciałoby zwiedzić świat, jednak obawia się samodzielnego zaplanowania środków transportu, noclegów oraz trasy, możesz im pomóc, a dodatkowo dobrze zarobić.

Programowanie aplikacji

Branża informatyczna to lukratywny pomysł na biznes. Tworzenie aplikacji mobilnych za pośrednictwem oprogramowania online może stanowić interesującą opcję dla młodych osób. Dlaczego? Tak naprawdę aplikacje mobilne mogą obejmować niemalże każdą dziedzinę życia – bankowość, sport i rekreację, organizację dnia. Stworzenie aplikacji, która będzie ułatwiać codzienne życie może stanowić doskonały pomysł na biznes.

Projektowanie 3D

Posiadasz umiejętności, a branża nowoczesnych technologii nie jest Ci straszna? Projektowanie w 3D może być dla Ciebie opcją na pierwszy biznes. Warunkiem koniecznym jest umiejętność korzystania z profesjonalnych programów, dostosowanych do projektowania przestrzennego. Takie kompetencje możesz uzyskać niemalże na wszystkich studiach inżynierskich lub poprzez kurs obsługi programu AutoCAD oraz Inventor.

Projektowanie przestrzenne to obecnie niezwykle opłacalna umiejętność, ze względu na rosnące zapotrzebowanie specjalistów zajmujących się drukiem 3D.

Wykonywanie kartek okolicznościowych

Dedykowane oraz profesjonalnie wykonane kartki i zaproszenia, zwłaszcza na ważne uroczystości, stanowią wizytówkę wręczającego. Coraz więcej osób oczekuje spersonalizowanych zaproszeń na swój ślub lub urodziny, a indywidualnie skomponowane mogą przyciągnąć wielu klientów.

Wykonywanie kartek świątecznych oraz zaproszeń to działalność wymagająca kreatywności oraz umiejętności kontaktu z klientem. Tworząc własne projekty, warto wkomponować również dodatkowe zdobienia, które będą świadczyły o personalizacji wykonanego projektu oraz zadowoloną nawet najbardziej wymagających klientów.

Dropshipping

Chcesz sprzedawać przez Internet, jednak nie chcesz zakładać swojego sklepu internetowego? Dropshipping to opcja właśnie dla Ciebie.

Dropshipping to specyficzna forma sprzedaży przez Internet, która wymaga ścisłej współpracy z hurtowniami, które zajmują się magazynowaniem, logistyką oraz wysyłką produktów. Natomiast właściciel sklepu zobligowany jest do działań marketingowych oraz sprzedażowych, za którą otrzymuje określony procent finansowy. Niezaprzeczalną zaletą takiej pracy jest brak wkładu finansowego, na oferowany towar, dlatego jest to częsty pomysł na biznes dla młodych przedsiębiorców.

Branża SEO

Usługi SEO (Search Engine Optimization) to po prostu optymalizowanie stron internetowych, aby uzyskać jak najlepszą pozycję w wynikach wyszukiwania poprzez wybrane frazy i słowa.

Działania te, wymagają jednak pewnych umiejętności. Przede wszystkim należy poznać zasady funkcjonowania algorytmów oraz technik pozycjonowania stron. Zdobyć je możesz za pomocą kursów oraz szkoleń, a nawet bezpłatnej wiedzy udostępnionej w Internecie.

Projektowanie wnętrz

Masz wyobrażenie przestrzenne oraz umiejętnie dobierasz materiały? Zacznij prowadzić studio projektowania wnętrz. W prowadzeniu firmy architektonicznej bez wątpienia pomogą Ci studia kierunkowe oraz kursy, które potwierdzą Twoje umiejętności.

Udzielanie korepetycji

Wiele młodych przedsiębiorców swoją pracę zaczyna właśnie od udzielania korepetycji. Coraz więcej osób chce się doszkalać lub potrzebuje pomocy z konkretnej dziedziny, poszukując wykwalifikowanych specjalistów. Jest to świetna okazja, aby sprawdzić, czy Twoja specjalność będzie atrakcyjnym rozwiązaniem dla społeczeństwa.

Copywriting

„Lekkie pióro” to określenie, które najbardziej pasuje do branży copywritingu, czyli pisania tekstów użytkowych. Działalność oparta na kreatywnym pisaniu to świetna opcja na biznes dla młodych, ponieważ nie wymaga nakładów finansowych – wystarczy, że lubisz pisać i dobrze Ci to wychodzi!

Działanie w tej branży staje się coraz bardziej konkurencyjne, dlatego warto wyspecjalizować się w tekstach branżowych obejmujących IT, prawo, budownictwo, czy medycynę, które wymagają obszernej wiedzy oraz specjalistycznego języka.

Usługi zdalne

Ostatnie lata pokazały nam, że niemalże każdy biznes można przekształcić w biznes przez Internet, dzięki temu zdalne usługi określane są jako jedna z najlepszych form na biznes dla młodych osób. Zastanów się w czym jesteś dobry oraz czy Twój biznes może funkcjonować w sieci, może będzie to zdalne prowadzenie księgowości, obsługa biura, tłumaczenie tekstów oraz nauka języków obcych, a może porady dietetyczne?

Renowacja mebli

Przykładamy coraz więcej sentymentu do mebli sprzed lat, a duch filozofii zero waste sprawia, że chętniej naprawiamy zniszczone rzeczy, niż wyrzucamy. Ekologiczne myślenie sprawia, że świadczenie usług renowacji mebli staje się dochodowym biznesem. W Polsce działa kilkaset firm, zajmujących się odnawianiem zużytych sprzętów. Oznacza to, że rynek nie jest przesycony takimi przedsiębiorcami, co może stanowić świetną opcję na biznes dla młodych osób interesujących się pracą, zarówno z drewnem, jak i innymi, ciekawymi materiałami.

Fotograf

Kto z nas nie lubi uwieczniać wyjątkowych chwil na zdjęciach? Profesjonalne sesje okolicznościowe, świąteczne oraz tematyczne obecnie przeżywają swój rozkwit. Swoją przygodę z fotografią możesz zacząć od publikowania wykonanych zdjęć na Instagramie, który będzie stanowił Twoje portfolio, dostępne dla większości osób na świecie. Znajdź swój indywidualny styl fotografowania, który wyróżni Cię spośród konkurencji, a klienci licznie będą się do Ciebie umawiać z dużym wyprzedzeniem.

Oprócz podstawowych wydatków inwestycyjnych związanych ze sprzętem wystarczy Ci dużo kreatywności, nieszablonowości oraz „dobre oko” do uwieczniania chwil.

Wynajem urządzeń

Urządzenia wykorzystywane podczas prac budowlanych oraz remontowych są bardzo kosztowne, a zakupienie ich do jednorazowego użytku często jest nieopłacalne. Wynajem urządzeń to początkowo olbrzymia inwestycja w maszyny budowlane oraz wszelkie urządzenia elektroniczne. Biznes ten wymaga wysokiego wkładu własnego, aby zakupić niezbędny sprzęt, jednak znając rynek oraz prowadząc odpowiedni marketing swojej działalności, sprzęt powinien stosunkowo szybko na siebie zarobić. Dodatkowo, możesz postarać się o otrzymanie leasingu, który zdecydowanie będzie dobrym pomysłem przy tak kapitałochłonnym biznesie.

Hand-made

Pomysły na biznes mogą być z pozoru zwyczajne i powiązane z Twoimi zainteresowaniami. Produkty wykonywane ręcznie to obecnie jeden z najbardziej pożądanych rodzajów towarów. Ich popularność wynika ze świadomości konsumenckiej, a także potrzeby indywidualności konsumentów, chcących wyróżniać się spośród innych. Obecnie popyt na hand-made występuje w każdym obszarze wyrobów, rozpoczynając od domowych ozdób i ceramiki, poprzez ręcznie wykonane świecie i odzież.

W prowadzeniu własnego biznesu opartego o rękodzieło bez wątpienia pomogą Ci kanały społecznościowe, takie jak Instagram, czy Pinterest, które będą ukazywać wykonywane przez Ciebie produkty.

Warsztaty z rękodzieła

Być może, oprócz sprzedaży wykonanych ręcznie produktów, marzysz o prowadzeniu warsztatów z rękodzieła. Wiele instytucji oraz firm organizuje wspólne wyjazdy integracyjne oraz doszkalające wybierając właśnie warsztaty z interesujących ich dziedzin. Jest to również świetna opcja dla szkół oraz młodzieży, aby zainteresować ich nowymi obszarami sztuki.

Prowadząc warsztaty, które są powiązane z prywatnymi zainteresowaniami, możesz zyskać niezwykle satysfakcjonujące źródło dochodu, a także zaszczepić swoją pasję u innych osób.

Własna gastronomia

Kochasz gotować i jesteś w tym dobry? Na pewno marzysz o własnej gastronomii. Własna działalność gastronomiczna to trudny biznes i niezwykle konkurencyjny, jednak będąc wybitnym pasjonatem swojej działalności możesz osiągnąć sukces.

Założenie własnej gastronomii wiąże się z olbrzymimi kosztami, które warto pozyskać z zewnętrznych źródeł. Warto postarać się o leasing na środki trwałe, takie jak sprzęt gastronomiczny, czy samochody dostawcze. Początkowo możesz zacząć działać samodzielnie, a następnie, stopniowo rozwijać swoją działalność o nowe lokale oraz zatrudnienie kucharzy do pomocy.

Vlog kulinarny

Gotować można również w domowym zaciszu, jednocześnie zarabiając na tym atrakcyjne pieniądze. Prowadząc vlog kulinarny możesz tworzyć przepisy oraz receptury swoich potraw, z których chętnie skorzystają osoby w różnych częściach świata.

Swoją osobę warto wypromować za pomocą dostępnych narzędzi online, takich jak TikTok, czy Instagram, aby pokazać się jak największej ilości osób.

Twórczość internetowa

Kto z nas nie ogląda filmów na YouTube, nie słucha podcastów, czy nie przegląda TikToków i różnorodnych blogów? No właśnie, wszyscy korzystamy z dostępnych w sieci możliwości, na których twórcy zarabiają pokaźne pieniądze.

Twórczość internetowa w zasadzie nie zna granic, dlatego każda osoba może znaleźć kanał, w którym chciałaby działać. Może to być prowadzenie bloga lub prowadzenie kanału na jednej z platform, ważna jest jedynie systematyczność oraz wybór właściwych, interesujących treści.

Uprawa roślin

Masz „rękę do kwiatów” i sporo przestrzeni do wykorzystania? Kwiatowy boom na rośliny domowe nie ustaje, a co więcej, zapaleni miłośnicy roślin chętnie zapłacą wysoką cenę za kolekcjonerskie okazy kwiatów. Zarobkowa uprawa roślin stanowi świetny pomysł na biznes dla młodych osób, ponieważ nie wymaga wysokiego wkładu własnego, a działalność taką można swobodnie rozwijać poszerzając stopniowo ofertę.

Usługi ogrodnicze

Kto z nas nie marzy o pięknym ogrodzie? Właściwie zadbana zieleń w ogrodzie to czasochłonne wyzwanie, które wymaga cierpliwości oraz wiedzy na temat roślin, dlatego coraz więcej osób zleca opiekę nad swoimi drzewami i krzewami.

Prowadzenie usług ogrodniczych to przede wszystkim opcja dla osób, które posiadają wiedzę na temat roślin oraz nie boją się ciężkiej pracy. Dodatkowo, jeśli sam posiadasz przydomowy ogródek to prawdopodobnie masz w swoich zasobach sprzęt niezbędny na początek Twojej działalności. Ze względu na to, że branża nie wymaga inwestycji początkowych, może być świetną opcją na rozpoczęcie biznesu dla młodych osób.

Dekorator okolicznościowy

Wesela, komunie, czy nawet urodziny, imprezy te coraz częściej zachwycają wyjątkowymi, tematycznymi dekoracjami. Umiejętność odpowiedniej aranżacji sali oraz dopasowanie dekoracji może stanowić świetny pomysł na biznes. Jeśli lubisz kreatywną pracę, a dodatkowe zdobienia nie stanowią dla Ciebie wyzwania to praca, jako dekorator okolicznościowy może być opcją dla Ciebie.

Dodatkowym atutem tej pracy jest możliwość szybkiego rozwoju oraz zyskania rozpoznawalności, a także niski budżet początkowy, ponieważ dekoracja odbywa się za opłatą osób zlecających.

Instruktor

Praca jako instruktor to najczęściej biznes związany z Twoim hobby. Już w młodym wieku możesz zacząć uczyć gry na gitarze, programowania lub innych aktywności, w których czujesz się naprawdę dobrze, a dodatkowo możesz dobrze na tym zarobić.

Usługi opiekuńcze

Masz doświadczenie z dziećmi i lubisz z nimi pracować? Zapracowani rodzice małych dzieci bardzo często poszukują opiekunek oraz opiekunów, którzy będą sprawować kontrolę nad ich pociechami. Bardzo dużym plusem będzie ukończony kurs pedagogiczny, animatora zabaw oraz pierwszej pomocy, które bez wątpienia przydadzą się w pracy.

Jeśli nie dzieci, to może zwierzęta? Wiele osób poszukuje opieki dla swoich pupili na czas wyjazdu na urlop lub do codziennych spacerów. Jest to dobry pomysł na biznes, ponieważ praca ze zwierzętami jest niezwykle przyszłościowa, ze względu na to, że wzrasta zainteresowanie hotelami dla zwierząt, gdzie właściciele będą mieli zagwarantowaną opiekę nad swoimi ulubieńcami.

Podsumowanie

Już w młodym wieku warto pomyśleć o swojej przyszłości i możliwości pracy na własnych zasadach. Młode pokolenie coraz częściej wybiera możliwości, jakie oferuje im globalizacja oraz bezproblemowy dostęp do sieci. Dzięki temu, pomysły na biznes dla młodych mogą opierać się o ich pasję oraz zainteresowania, a dodatkowo przynieść im wymarzony zarobek.

Zakładając własną firmę warto pamiętać o odpowiednim rozeznaniu rynkowym oraz przeanalizowaniu klientów, do których Twój produkt lub usługa miałyby dotrzeć. Przedstawione w artykule inspiracje powinny pomóc Ci w wyborze właściwego kierunku rozwoju oraz możliwości, jakie oferują obecne technologie. Nie czekaj i już dziś zacznij myśleć o swoim biznesie – powodzenia!



Adrian Prędkiewicz

Adrian Prędkiewicz
Marketing Manager

Marketing Manager w Selly. Planuje, wdraża i ulepsza działania marketingowe dla firm z branży usługowej, B2B i e-commerce zwiększając ich rentowność. Związany z digital marketingiem od lat. Doradza w zakresie strategii, wykorzystywania AI (sztucznej inteligencji), kampanii reklamowych i analityki.

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego. Lubi czytać, ćwiczyć i ścigać się na gokartach.

Załóż sklep internetowy

W Selly możesz bezpłatnie wypróbować oprogramowanie sklepu internetowego przez 14 dni!
Gotowe szaty graficzne, dopasowana funkcjonalność do etapu rozwoju sklepu i nieograniczone możliwości w rozwoju!

Kontakt

Selly Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 21/13, 50-202 Wrocław
NIP: 8961565693
REGON: 367683150, KRS: 0000684539

Dział sprzedaży: oferta@selly.pl

tel: +48 533 033 933